Çevrimiçi bilgi satmak için dijital pazarlama araçları

Bilgilerinizi kitlenizle paylaşın ve yeni bir gelir kaynağı yaratın. Bir takip oluşturun, içerikleriniz sayesinde onlarla etkileşim kurun, ve uzmanlığınızı karlı bir işe dönüştürün.

ÜCRETSİZ BAŞLAYIN Ücretsiz başlayın | Kredi kartı gerekmez | GDPR Uyumlu

Bu çevrimiçi pazarlama paketini şunlar için kullanabilirsiniz:

Potansiyel öğrenciler bulun

Bilginizin nasıl yardımcı olabileceğini açıklayın

Bildiklerinizi gelire dönüştürün

Güvenilir bir ortakla çevrimiçi kurslarınıza güvenin

1. ADIM:

Trafiği çekin ve müşteri adayları oluşturun

Hedef kitlenizi belirleyin ve çevrimiçi kursunuzun veya içeriğinizin sorunlarını nasıl çözeceğini tespit edin. Teklifinizi öne çıkaran Facebook ve Instagram reklamlarıyla ilgilerini çekmek için bu bilgileri kullanın. Bu trafiği landing page'inize yönlendirin ve ücretsiz içerik karşılığında e-posta adreslerini alın.

Kitlenize
liderlik edin

Çevrimiçi bilgi satmak için bu bilgilerden fayda görecek kişiler bulun ve dikkatlerini çekin. Tıklama getiren Facebook ve Instagram reklamları ile kendinizi gösterin. Anonim iletişimleri e-posta abonelerine dönüştüren bir konuşma başlatmanın güçlü bir yoludur.

Onları listenize katılmaya
ikna edin

Landing page'inizdeki sosyal medya trafiğini dönüştürmeye çalışın. Çevrimiçi kursunuzu veya teklifinizi tanımlayın ve kitlenizin sorunlarını nasıl çözdüğünü açıklayın. İlgili müşteri adayı mıknatısları sunarak müşteri adaylarını yakalamak ve çok daha fazla kayıt elde etmek için formları kullanın.

Damlamalı kampanyalarla yeni aboneleri bilgilendirin

İnsanlar listenize katıldıkça konuşmayı devam ettirin. Bilgilerinizin sorunlarını çözmelerine nasıl yardımcı olacağı konusunda bir otomatik yanıtlayıcı e-posta serisi hazırlayın.

Daha hızlı sonuçlar için
otomatik hale getirin

Müşteri adayı mıknatısı hunileriyle liste oluşturma işleminizi otomatik hale getirin. İşinizi kolaylaştırmak ve hızlandırmak için bir kaynak yükleyin (veya bize ait olanlardan birini kullanın), bir şablon seçin ve önceden oluşturulan Facebook Reklamları, landing page'ler ve otomatik yanıtlayıcı serilerini özelleştirin.

Her şeyi bağlayın

Çevrimiçi kurslarınızı başlatmak ve öne çıkarmak için en popüler hizmetlerle kusursuz entegrasyonlar oluşturun.

  • Kişi tabanınızı organize etmek için CRM'nizi bağlayın
  • Gelişmiş raporlama için analiz platformlarını bağlayın
  • E-ticaret entegrasyonlarıyla satışı kolaylaştırın
  • 100'ü aşkın önceden oluşturulmuş Zapier entegrasyonu ile
    süreçleri otomatik hale getirin
2. ADIM:

Farklı kanallar üzerinden iletişim kurun

İnsanların markanızı savunmaya başlamadan önce sizi güvenilir bir bilgi kaynağı olarak görmeleri gerekir. Abonelerinizi ilgili içerikle ve kişiselleştirilmiş e-posta pazarlaması ile besleyin. Onları teklifinizi güçlendiren ve bilginizin ödeme yapmaya değer olduğuna ikna eden ücretsiz bir web seminerine davet edin.

Otomatik e-postalarla etkileşim kurun

Kursunuzla ilgili içerikler göndermek ve e-posta iletişiminizi otomatik hale getirmek için pazarlama otomasyonunu deneyin. Kullanıcılar landing page'inizde veya e-postanızda belirli işlemler yaptığında bir e-posta tetiklemek için iş akışlarını kullanın.

Onları almaya hazır hale getirin

İlgililerini kazanmak ve bir ilişki inşa etmek için bir web seminerine ev sahipliği yapın. Çevrimiçi kursunuzun tam olarak ihtiyaç duydukları şey olduğunu açıklamak için bunu bir platform olarak kullanın. Canlı yayın yapın veya önceden kaydettiğiniz web seminerlerini kullanın ve isteğe bağlı olarak onlarla paylaşın.

Hazır yapım şablonlarla hedefe daha hızlı ulaşın

Başlamanıza yardımcı olacak önceden tasarlanan şablonlarla zamandan tasarruf edin. İşletme hedefleriniz düşünülerek tasarlanan haber bülteni şablonları, SEO optimize landing page'ler ve pazarlama otomasyonu şablonları bulacaksınız.

Yeni bir şey teklif edin

Kaydolmadan sayfadan ayrılanları geri kazanmak için ziyaretçilerin landing page'inizdeki davranışlarını izleyin. Ziyaretçilerinizi listenize katılmaya ikna etmek için farklı bir teklif sunan Facebook Reklamlarını kullanarak bir yeniden hedef alma kampanyası hazırlayın ve çalıştırın.

Çevrimiçi bir Kurs Satın:
Adım Adım Kılavuz

Çevrimiçi kursunuzun kusursuzca hedefe ulaştığından emin olmak için Shane Barker'ın üst düzey rehberini edinin.

Shane bu e-kitapta kursunuzu pazarlamak ve doğru kitleyi bulmak için GetResponse'u nasıl kullanacağınızı ve maksimum gelir için bilginizi nasıl satacağınızı açıklamaktadır.

Çevrimiçi bir Kurs Satın:<br> Adım Adım Kılavuz
3. ADIM:

Bilginizi satmaya başlayın

Hedef kitlenizle etkileşim kurarken, uzmanlığınızı paraya dönüştürmek için entegre satış araçlarını kullanın. Hazır yapım satış hunileri, ücretli web seminerleri ve ödeme işlemcileri, bilginizi ve uzmanlığınızı gelire dönüştürür.

Satın almayı kolaylaştırın

Çevrimiçi mağazanızı GetResponse ile bağlayın veya sıfırdan bir tane oluşturun Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi doğrudan landing page'lerinizde ve e-postalarınızda tanıtın. Geri sayım yapan zamanlayıcılarla aciliyet yaratın ve hızlı satışları artırın.

İşlemeye uygun verilere göre özel teklifler gönderin

Kitlenizin özellikleri, ilgi alanları ve tercihlerine göre bölümler oluşturarak abonelerinizin bilgilerini işe yarar hale getirin. Kişiye özel içerik sunmak için sonraki e-posta pazarlama kampanyanızda bu bilgiyi kullanın.

Bırakılan arabaları otomatik olarak kurtarın

Mağazanızda çevrimiçi satın alımlarını bitirmeyenlerle etkileşimde kalmak için web sitesi ziyaret izleyicisini kullanın. Ardından, arabalarını bırakanları hemen takip etmek için pazarlama otomasyonu iş akışınız ile bırakılan araba e-postaları dizisi çalıştırın.

Önceden oluşturulan satış hunileri ile daha hızlı satın

Landing page'inizi oluşturmak, e-postalarınızı otomatik hale getirmek, ürünlerinizi satmak, bırakılan siparişleri kurtarmak ve müşterilerinizi dönüştürmek için hazır yapım, otomatik satış ve ücretli web semineri hunileri kullanın. Bir kez ayarlayın ve sürekli satış akışının tadını çıkarın.

Kusursuz ve etkili satışlar için fikirler ve kaynaklar

Müşterilerinizle<br> nasıl iletişimde kalabilirsiniz
Müşterilerinizle
nasıl iletişimde kalabilirsiniz

Kitlenizle çevrimiçi olarak iletişimde kalmak için yaratıcı yollar keşfedin, ayrıca bu esnada yeni müşteri adayları bulun.

ŞİMDİ İNDİR ›
E-ticaret için Pazarlama Otomasyonuna Giden Tam Kılavuz
E-ticaret için Pazarlama Otomasyonuna Giden Tam Kılavuz

Otomasyon araçlarımızla listenizi oluşturun, müşteri adayları yakalayın ve kişilerinizi bölümlere ayrırın.

ŞİMDİ İNDİR ›

Bilgi satmak ve çevrimiçi kurs oluşturmak detaylı planlama ve yürütme gerektirir.
Hedef kitlenizi belirleyin ve
tercihlerine göre
içeriğinizi ve pazarlama iletişiminizi tasarlayın.

Çevrimiçi satış yapmak için dijital pazarlama araçlarımızı deneyin. Sürekli yüksek kalitede yeni müşteri adayı ve satış akışı için iyi çalışan, etkili kampanyalar sağlayan dikkat çekici reklamlar, landing page'ler ve e-postalar oluşturun ve sunun.

Ücretsiz bir hesap oluşturun

Ücretsiz başlayın | Kredi kartı gerekmez