One-click integrations

Grow your ecommerce business with GetResponse.

Girişimcilere yönelik çevrimiçi pazarlama araçları

Girişimcilere yönelik GetResponse pazarlama paketinin yeni işinizi pazarlamanızı nasıl kolaylaştırdığını görün. Kitlenizi bulun, ilişki inşa edin ve başarılı bir şekilde satış yapın.

ÜCRETSİZ KAYDOL

Bu çevrimiçi pazarlama paketini şunlar için kullanabilirsiniz:

Listenizi oluşturun

Yeni kaydolanlarla etkileşim kurun ve onları bilgilendirin

Kazanın ve büyüyün

Mutlu olmamızı sağlayan şey, e-postaları göndermenin diğer her şey kadar kolay olması. E-postalarımın bir tasarımcı elinden çıkmış gibi görünmesini seviyorum.

Dahası, ne zaman bir e-posta göndersek güncel, geçmiş ve potansiyel müşterilerimizin 20 ila 50'sinden dönüş alıyoruz. Bu e-postaların çoğu görevlere ve projelere dönüşüyor.

Joanne ve Dona Riley, Interior Edge Sahipleri
Joanne ve Dona Riley,
              Interior Edge Sahipleri

Projenizi doğru kitleye tanıtın

Girişimcilik yolculuğunuz burada başlıyor. Her şey işletmenizi doğru insana tanıtmakta bitiyor.
Kampanyalarınızı ayarlamanın ne kadar kolay olduğunu ve yolun her adımında nelerin kullanılacağını görün.

Markanızı ve teklifinizi görselleştirin

İşletmenizi sergilemek için bir landing page oluşturun ve kalabalıktan sıyrılın. Trafiği sayfaya yönlendirin ve eylemi tetiklemek için değerli müşteri adayı mıknatıslarını kullanın.

Trafiği sayfanıza yönlendirin

İnsanları getirmek üzere teklifinizin reklamını yapmak için yerleşik Facebook reklamlarını kullanın. Alternatif olarak, hiçbir işlem yapmadan ayrılan kişileri tekrar kazanmak istiyorsanız yeniden pazarlama reklamlarını deneyebilirsiniz.

İşlemeye uygun veriler toplayın

Landing page formlarınızı kendinize göre özelleştirin. Yeni kayıtlar alın, müşteri adayı mıknatısı sunun ve hatta geribildirim alın. Çok daha hızlı sonuçlar için önceden hazırlanmış müşteri adayı mıknatısı hunilerini kullanabilirsiniz. Hazır senaryoları seçin ve huninizin nasıl dakikalar içinde kendini oluşturarak yeni müşteri adaylarını otomatik olarak yakaladığını görün.

Kitlenize kim olduğunuzu söyleyin

Kendinizi ve işletmenizi tanıtmak için sınıfının en iyisi e-posta pazarlamasını kullanın. Size bağlı kalmalarını sağlamak için özel bir teklif paylaşın.

Listenizin büyümesini tamamlayan entegrasyonlar

Pazarlama kampanyalarınızı başlatmak için temel dijital araçların son aşamasını düzenleyin. Trafik akmaya başladığında hazır olmak için önemli CRM entegrasyonlarınızı bağlayın.

TÜM ENTEGRASYONLARI GÖRÜNTÜLE ›
zendesk eventbrite zoho crm Google Contacts

Başlamanıza için fikirler ve kaynaklar

Müşteri Adayı Oluşturmaya Giriş
Müşteri Adayı Oluşturmaya Giriş

Müşteri adayı oluşturmanın ne olduğunu öğrenin. Kişilerden oluşan bir veritabanı oluşturun ve ardından satın almaya hazır olana kadar satın alma sürecinde bu müşteri adaylarına rehberlik edin.

ŞİMDİ İNDİR ›
İlk 50 Abonenizi Kazanın
İlk 50 Abonenizi Kazanın

Yüksek kaliteli bir e-posta listesi mi oluşturmak istiyorsunuz? Temelden başlayın ve nasıl doğru şekilde e-posta listesi oluşturulduğunu öğrenin.

KILAVUZU AL ›

İlişkileri besleyin ve yüksek bağlılık için skor verin

Para kazanmak için sabit yeni müşteri adayı akışından fazlasına ihtiyacınız var. Aynı zamanda güçlü ilişkiler inşa etmeniz gerekiyor. Bunu çevrimiçi pazarlama araçlarımızla nasıl yapabileceğinizi burada bulabilirsiniz.

Verileri işleme koyun

Mesajınızı doğru kişiye iletmek üzere müşteri adaylarını ilgi alanlarına ve alışkanlıklarına göre sıralamak için arama ve bölümlendirmeyi kullanın.

Markanıza karşı ilgi uyandırın

Girişiminizi öne çıkarın, özel teklifler paylaşın ve onları web seminerinize davet edin. Bağlı kalmalarını sağlamak için bir otomatik yanıtlayıcı serisi ayarlayın.

Bırakın zor işi otomasyon yapsın

Pazarlama otomasyonu ile çok daha kişisel hale getirin. Hedefinize ulaşmak için bir hazır yapım şablon seçmeniz yeterli. Müşteri adaylarınızın alışkanlıklarını öğrenin ve bırakın zor işi otomasyon yapsın.

Bırakın zor işi otomasyon yapsın

Hazır yapım şablonlar kullanın

Zaman ve kaynak tasarrufu yapmak mı istiyorsunuz? Yoksa yeni mi başlıyorsunuz? Haber bülteni şablonları, SEO optimize landing page'ler ve pazarlama otomasyonu şablonları size yardımcı olmaya hazır.

Katılımı en üst seviyeye çıkaracak ve takibi mümkün kılacak entegrasyonlar

GetResponse'u popüler pazarlama platformlarına bağlayın ve tüm pazarlamanızı
tek yerde yönetin.

TÜM ENTEGRASYONLARI GÖRÜNTÜLE ›
WordPress Google Analytics facebook

Müşteri adayları kazanma, ilişkileri geliştirme

Girişiminizi hızla büyüyen bir işletmeye dönüştürün

İşletmenizi başlattınız, kitlenizle paylaştınız ve kitlenizin etkileşimde kalmaya devam etmesi için çevrimiçi pazarlama araçları kullanıyorsunuz. Şimdi para kazanma zamanı!

Yeni işletmenizden para kazanın

Çevrimiçi mağazanızı GetReponse'a bağlayın veya kendinize ait bir tane oluşturun. Fiziksel ürünler, çevrimiçi kurslar ve eğitimler, e-kitaplar ve indirmeler, hizmetler ve hatta web seminerleri ve danışmanlık hizmetleri satmaya başlayın.

Satış sürecinizi otomatik hale getirin

Landing page'lerinizi oluşturmak, e-postalarınızı otomatik hale getirmek, ürünlerinizi satmak, bırakılan siparişleri kurtarmak ve müşterilerinizi dönüştürmek için hazır yapım, otomatik satış hunileri kullanın.

Bağlılık skorlarını yüksek tutun

Satın aldıktan sonra müşterilerle iletişim kurmaya devam edin. Bölümlere ayırmak ve en sadık müşterilerinize yönelik özel kampanyalar içeren bir e-posta dizisi göndermek için e-ticaret verilerini kullanın.

Ekstra çaba göstermeden daha fazla satın

Müşterilerinizin beğeneceği ürünleri otomatik olarak önerin veya kişileri tekrar satın almaya döndürmek için bırakılan araba e-postalarını tetikleyin. Ayarlayın ve devam eden satışların tadını çıkarın.

Daha fazla satmanıza yardımcı olacak entegrasyonlar

Çevrimiçi mağazanızı GetResponse'a bağlayın ve GetResponse hesabınızı ürün envanterinizle hızlı bir şekilde doldurun. Tüm çevrimiçi pazarlama araçlarınız tek yerde.

TÜM ENTEGRASYONLARI GÖRÜNTÜLE ›
PrestaShop shopify PayPal stripe

Satış yapmanız için fikirler ve kaynaklar

Hunide Uyuşmazlığı Ortadan Kaldırma
Hunide Uyuşmazlığı Ortadan Kaldırma

Pazarlamacılar yaşadığı ortak zorluklar ve pazarlama hunilerinizi geliştirme yolları hakkında bilgi alarak daha fazla satış oluşturun ve kitlenizle aranızda daha güçlü ilişkiler inşa edin.

ŞİMDİ İNDİR ›
E-ticaret için Pazarlama Otomasyonuna Giden Tam Kılavuz
E-ticaret için Pazarlama Otomasyonuna Giden Tam Kılavuz

Pazarlama otomasyonunun işletme hedeflerinizi elde etmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bu kılavuzu edinin. Otomasyon araçlarımızın yardımıyla listenizi oluşturun, müşteri adayları kazanın ve kişilerinizi bölümlere ayırın.

ŞİMDİ İNDİR ›

İşletmenizi öne çıkarmak, yeni müşteri adaylarının dikkatini çekmek ve müşteri adaylarını müşterilere dönüştürmek kulağa zor gelse de zor olmasına gerek yok! Fikrinizi işleme koymak ve müşteri adaylarınızla bağlantı kurmak için işletmenize önem verecek güvenilir çevrimiçi pazarlama araçlarına ihtiyacınız var; bu sayede en önemli şeylere odaklanabilirsiniz.

Girişimcilere yönelik çevrimiçi pazarlama paketimiz ile, deneyim düzeyiniz ne olursa olsun hedeflerinizi başarmaya ve rekabette avantaj elde etmeye tamamen hazırsınız.

ÜCRETSİZ KAYDOL