One-click integrations

Grow your ecommerce business with GetResponse.

Eksiksiz müşteri adayı oluşturma yazılımı

Dönüşüm için tasarlanan müşteri yolculukları oluşturun ve anonim kişileri doğal olarak müşteri adaylarına, hayranlara ve müşterilere dönüştürün.

ÜCRETSİZ KAYDOL

Bu çevrimiçi pazarlama paketini şunlar için kullanabilirsiniz:

Hedef kitlenizi tanımlayın ve kitlenizin dikkatini çekin

Etkileşim araçları ile müşteri adaylarını bilgilendirin

Hizmetinizdeki etkili müşteri oluşturma araçları sayesinde kişilerinizle etkileşim kurun ve onları markanıza yaklaştırın. Bilgilendirici ve değerli içerikler paylaşın ve hassas e-posta iletişimi sunun.

ÖNEMLİ ARAÇLAR:

Ölçülü kişiselleştirilmiş deneyim sunun

E-posta pazarlama kampanyalarınızı daha iyi hedef almak ve tetiklemek için kişilerinizin verilerini kullanın. Yeni müşteri adaylarınızı sadık müşterilere dönüştürmeye başlamak için özel teklifler ve içeriklerle hedef kitlenizi bilgilendirin.

ÖNEMLİ ARAÇLAR:

Müşteri adayı yakalama seçenekleri sevdiğim özellikler listesinin başında yer alıyor. GetResponse, e-kitaplar ve kılavuzlar gibi değerli içerikleri sunmayı, öne çıkarmayı ve teslim etmeyi kolaylaştıran harika bir araç dizisi sağlıyor. Analiz ve raporlama sistemleri, nelerin çalışıp nelerin çalışmadığını değerlendirmeyi basitleştiriyor.

Pahalı ve hileli yazılımlarda uzmanlaşmadan müşteri adayları ve satış elde etmek istiyorsanız, kesinlikle GetResponse platformunu seveceksiniz.

Barry Feldman Dijital Pazarlama Danışmanı,
FeldmanCreative'in kurucusu

Huninizi yeni müşteri adaylarıyla doldurun

Kişilerinizi size yaklaştıran araçlarla müşteri adayı oluşturma yolculuğunuzu başlatın. Kitlenizin dikkatini çekmek ve landing page trafiğinizi yeni fırsatlar akışına dönüştürmek için doğrudan GetResponse üzerinden Facebook ve Instagram reklamları çalıştırın ve yönetin.

Kişileri girişiminize çekin

Yeni müşteri adayları oluşturmak için şirketinizin hedef kitleniz için görünür olduğundan emin olmanız gerekir. Facebook ve Instagram reklamları ile markanızı ve tekliflerinizi öne çıkarın. Kampanyalarınızı tek yerden çalıştırıp yönetin ve hareketsiz trafiği pazarlama fırsatına dönüştürün.

Markanızı sergileyin ve bağlantılar oluşturun

Trafiği landing page'inize yöneltin. Kitlenize kim olduğunuzu gösterin ve benzersiz satış noktanızı sunun. Kaydolmaya teşvik etmek için bilgilendirici ve alakalı içerikler paylaşın ve yerleşik formlarla bilgilerini alın.

Hunilerle liste oluşturmayı otomatik hale getirin

Kullanıma hazır liste oluşturma hunilerinden birini seçin ve kullanın. Otomatik müşteri adayı oluşturma yazılımından maksimum sonuç elde etmek için önceden oluşturulan Facebook ve Instagram reklamları, landing page'ler ve otomatik yanıtlayıcı serileri ile şablon senaryonuzu seçin.

Listenizin büyümesini tamamlayan entegrasyonlar

Müşteri adayı oluşturma aktivitelerinize kolayca erişmek ve düzenlemek için temel araçların son aşamasını düzenleyin. Trafik akmaya başladığında hazır olmak için önemli entegrasyonlarınızı bağlayın.

TÜM ENTEGRASYONLARI GÖRÜNTÜLE ›
ZENDESK eventbrite ZOHO CRM Google Contacts

Başlamanız için fikirler ve kaynaklar

Müşteri Adayı Oluşturmaya Giriş
Müşteri Adayı Oluşturmaya Giriş

Müşteri adayı oluşturmanın ne olduğunu öğrenin. Kişilerden oluşan bir veritabanı oluşturun ve ardından satın almaya hazır olana kadar satın alma sürecinde bu müşteri adaylarına rehberlik edin.

ŞİMDİ İNDİR ›
İlk 50 Abonenizi Kazanın
İlk 50 Abonenizi Kazanın

Yüksek kaliteli bir e-posta listesi mi oluşturmak istiyorsunuz? Temelden başlayın ve nasıl doğru şekilde e-posta listesi oluşturulduğunu öğrenin.

KILAVUZU AL ›

İlişkileri kuvvetlendiren ve eyleme geçmeye teşvik eden benzersiz deneyimler sunun

Etkileşim odaklı araçlar sayesinde müşteri adaylarınızla ilişkiler geliştirin Teklifinizi kişilerinize daha da yaklaştırmak için kayıt sonrası bilgilendirici bir e-posta serisi başlatın. En iyi içeriklerinizi paylaşın, markanıza yeni bir yüz kazandıran web seminerlerine ev sahipliği yapın ve kitlenizin süreç sırasındaki alışkanlıklarını ve tercihlerini öğrenin.

E-postalarınızı planlayın ve otomatik hale getirin

Yeni kişilerinizi karşılamak ve bilgilendirmek için e-posta pazarlama araçlarını kullanın. Pazarlama otomasyonu, kitlenizin e-postalarınızda ve sayfalarında gerçekleştirdiği belirli eylemlere veya kişileriniz içeriğinizle etkileşim kurduğunda yerine getirmelerini istediğiniz koşullara göre tetiklenen e-posta pazarlama kampanyaları göndermenize olanak tanır.

Canlı veya isteğe bağlı olarak bağlanın

Ürün veya hizmetiniz hakkında paylaşacağınız bazı haberler mi var? Bir web semineri yapın ve müşterilerinize markanızla ilgili olarak daha kişisel bir deneyim sunun. Bunu yeni müşteri adaylarının dikkatini çekmek için bir fırsat olarak kullanın. Canlı yayın yapın veya önceden kaydedilen web seminerlerinizi kullanın ve bunları isteğe bağlı olarak paylaşın.

Ücretsiz içeriklerle hedef kitlenizin dikkatini çekin

Bir blog veya web siteniz varsa, en popüler içeriklerinizi kullanarak bir e-kitap oluşturun ve müşteri adaylarını çekmek ve var olan kişileri bilgilendirmek için müşteri adayı mıknatısı hunisi ile bunu tanıtın. Önceden oluşturulan senaryolar ile huniniz yeni müşteri adaylarını otomatik olarak oluşturarak dakikalar içinde kendini oluşturur.

Hazır yapım şablonlar kullanın

Zaman ve kaynak tasarrufu yapmak mı istiyorsunuz, yoksa yeni mi başlıyorsunuz? Haber bülteni şablonları, SEO optimize landing page'ler ve pazarlama otomasyonu şablonları, başlamanızı kolaylaştırır.

Erişim alanınızı genişletecek entegrasyonlar

Kampanya sonuçlarınızı analiz etmek ve daha geniş bir kitleye ulaşmak için önemli içerik yönetimi ve web analizi araçları ile GetResponse'u entegre edin.

TÜM ENTEGRASYONLARI GÖRÜNTÜLE ›
Google Analytics Google Tag Manager WordPress Instagram facebook

Bu GetResponse müşterilerinin nasıl binlerce yeni müşteri adayı oluşturduğunu görün

Veri tabanlı iletişim ile müşteri adaylarını müşterilere dönüştürün

Tercihlerini öğrenmek için kişilerinizin web sitenizdeki, landing page'inizdeki ve e-postalarınızdaki etkileşimini ve davranışlarını analiz edin. Müşteri adayı nitelendirme için bu bilgileri ve az etkileşimde bulunan kişileri satışa dönüştürecek oldukça keskin hedef alan kampanyaları kullanın.

Daha fazla etki bırakmak için listenizi organize edin

GetResponse hesabınız, işlemeye uygun verilerle doludur. Gelişmiş arama ve segmentasyon araçları ile bunları analiz edin ve hedef kitlenizin özelliklerine, ilgi alanlarına ve tercihlerine göre bölümler oluşturun. Belirli ihtiyaçlara özel teklifler sunmak için bir sonraki e-posta pazarlama kampanyanızda bu bilgiyi kullanın.

İnsanları sayfanıza geri getirin

Landing page'lerinize önceden yüklenmiş Facebook Pixel'den faydalanın. Sayfanızı ziyaret eden, ancak kaydolmadan (veya satın almadan) sayfadan ayrılan kişileri hedef alan reklamlar oluşturun ve dikkatlerini geri kazanın.

Sadakati ve bağlılığı ödüllendirin

Hedef kitlenizin ne yaptığına ve nerede yaptığına bağlı olarak etiketler ve puanlar atayın. Kişileri bağlılık düzeylerine göre otomatik olarak puanlayın. Daha sonra, daha az etkileşimde bulunan kişileri geri kazanmak için pazarlama otomasyonunu kullanın ve en büyük hayranlarınıza biraz sevgi gösterin.

Müşteri adaylarını yeniden bağlamaya ve dönüşümleri en üst düzeye çıkarmaya yarayan görüşler ve kaynaklar

Kişiselleştirilmiş Mesajlar ile Bağlılığı Artırın
Kişiselleştirilmiş Mesajlar ile Bağlılığı Artırın

Son derece kişiselleştirilmiş deneyimler sunmak için e-posta kampanyalarınızda dinamik içerikleri nasıl kullanacağınızı öğrenin.

ŞİMDİ İNDİR ›
E-posta Pazarlama Metriklerinizi İyileştirin
E-posta Pazarlama Metriklerinizi İyileştirin

Ana metriklerinizi anlamak ve bunları geliştirme yollarını nerede arayacağınızı bilmek için için ilk elden kaynağınız. Bu kılavuzda, kampanyalarınızı optimize etmek için nasıl başlayacağınız konusunda 20 fikri bir araya getirdik.

ŞİMDİ İNDİR ›

Şirketinizin düzgün çalışmasını sağlamak için, markanızın sadık savunucuları olana dek müşteri adaylarının ilgisini çekmeniz, onları karşılamanız ve bilgilendirmeniz gerekir.

Yüksek oranda dönüşüm sağlayan müşteri adayı oluşturma yazılımımızı ve araçlarımızı deneyin. Sürekli olarak yüksek kalitede yeni müşteri adayları akışı için iyi şekilde çalışan, etkili kampanyalar sağlayan ilgi çekici reklamlar, landing page'ler ve e-postalar oluşturun ve sunun.

ÜCRETSİZ KAYDOL