One-click integrations

Grow your ecommerce business with GetResponse.

Müşteri bağlılığı için çevrimiçi pazarlama araçları

Uzun süreli sadakat ve bağlılığa teşvik eden hedef alan çevrimiçi pazarlama iletişimi ile kitlenizle etkileşim kurun ve müşteri adaylarını bilgilendirin.

ÜCRETSİZ KAYDOL

Bu dijital pazarlama paketini şunlar için kullanabilirsiniz:

Kişilerinizi bölümlere ayırmak

Hassas segmentasyon ile karmaşık görünen gelen kutularında dikkat çekin. Alışkanlıklarını ve ilgi alanlarını öğrenmek için kişilerinizin verilerini analiz edin ve bu verileri
e-posta pazarlama iletişiminizde kullanın.

ÖNEMLİ ARAÇLAR:

Hedef alan, alakalı e-postalar göndermek

Hazır yapım kampanyalarla büyümek

GetResponse tüm e-posta pazarlama gereksinimlerinizi karşılar

“GetResponse, e-posta pazarlama ihtiyaçlarımızın neredeyse hepsini getiren, kuruluşumuzda kullandığımız en iyi e-posta platformlarından biri. Abonelerimizi en verimli şekilde hedef almak için tüm özellikleri kapsıyor. Tüm e-posta şablonlarımızı kolayca oluşturmamıza yardımcı olan sürükle ve bırak editörü, tüm rekabetçi ürünler içinde en iyilerden biri.”

Sanjay Singh
Serbest Çalışan, Tam Yığın Geliştirici,
G2 Review

Daha akıllı pazarlama e-postaları göndermek için hedef alan segmentler kullanın

Müşterilerinizin ilgi alanları ve davranışları ile ilgili elinizde bulunan veriler, sahip olduğunuz en değerli varlıklardan biridir. Pazarlama çalışmalarınızda katılımı stratejik olarak artırmak için gelişmiş segmentasyon araçlarımızı kullanın.

Veri temelli eylemleri uygulayın

Özel alanlar ile kayıt sonrasında kişileriniz hakkında doğrulanmış veriler toplayın. Ardından hassas kişiselleştirme ve oldukça keskin e-posta pazarlaması ile bu bilgileri çalışmaya koyan hedef alan segmentler oluşturun.

En çok etkileşim kuran kişilerinizi keşfedin

Etkileşim skorlarına göre müşterileri hedef alın. Ardından, daha az etkileşim kuranları tekrar kazanmanıza yardımcı olan e-postaları ve yeniden etkileşim kampanyalarını gönderin ve en büyük hayranlarınıza biraz ilgi gösterin.

Etiketler ve skorlar ile otomatik olarak bölümlere ayırın

Müşterilerinizin ne yaptığı ve nerede yaptıklarına göre otomatik olarak etiketler ve skorlar atayın. Ardından hedef alan
e-postaları tetiklemek için pazarlama otomasyonunu kullanın.

Veri temelli segmentlerinizi destekleyecek entegrasyonlar

Özel alanlar ve hedef alan segmentler oluşturmak için GetResponse'u CRM'nize, müşteri desteğine veya müşteri verilerini sakladığınız diğer araçlara bağlayın.

TÜM ENTEGRASYONLARI GÖRÜNTÜLE ›
zendesk zapier Gmail Google Drive

Başlamanız için fikirler ve kaynaklar

Kişiselleştirilmiş Mesajlar ile Bağlılığı Artırın
Kişiselleştirilmiş Mesajlar ile Bağlılığı Artırın

Son derece kişiselleştirilmiş deneyimler sunmak için e-posta kampanyalarınızda dinamik içerikleri nasıl kullanacağınızı öğrenin.

ŞİMDİ İNDİR ›
E-posta Teslim Edilebilirlik Kontrol Listesi
E-posta Teslim Edilebilirlik Kontrol Listesi

E-posta teslim edilebilirliğinizi arttırmak ve yüksek dönüşlü e-postalar göndermeye başlamak için bu hızlı kontrol listesini indirin

KONTROL LİSTESİNİ ALIN ›

Bağlılık oluşturmak için tasarlanan e-posta pazarlama araçları ile etki yaratın

Segmentasyon çalışmalarınızı çalıştırmak ve müşterilerinizle otomatik olarak etkileşim kurmak için güçlü e-posta pazarlama ve pazarlama otomasyonu yazılımımızı kullanın.

Optimize edilmiş teslimat araçlarından faydalanın

Kitlenizin etkileşim kurması en muhtemel olan zamanda e-posta göndermek için harika zamanlama aracını kullanın. Uluslararası kitlelere yönelik olarak yerel saatte teslimat sağlamak istiyorsanız, her zaman zamanında göndermek için zaman yolculuğu teslimat yöntemimizi kullanın.

Kayıt sonrasında otomatik olarak kampanyalar hakkında bilgi verin

Otomatik bilgilendirme seriniz, kayıt sonrasında otomatik olarak çalışacak ve yeni kişilerinizle etkileşime geçecektir. Yeni kişileri sadık hayranlara dönüştüren kişiye özel senaryolar oluşturun ve özel teklifler paylaşın.

Hazır yapım şablonlar kullanın

Başlamanıza yardımcı olacak önceden tasarlanmış şablonlar ile zamandan tasarruf edin. İşletmenizin hedefleri göz önünde bulundurularak tasarlanan hedef tabanlı haber bülteni şablonları, SEO optimize landing page'ler ve pazarlama otomasyonu şablonlarını bulacaksınız.

Hazır yapım şablonlar kullanın

Müşteri başarı hikayelerine bakın

Hazır yapım pazarlama ve satış kampanyaları ile gelir oluşturun

Bağlı müşteriler markanıza bağlıdır ve satın almaya hazırdır. Tekliflerinizi hedef aldığınız müşteri segmentleri ile paylaşın ve satış sürecinizi optimize edin.

Bildiklerinizi kullanarak işletmenizi büyütün

Landing page'lerinizi oluşturmak,
e-postalarınızı otomatik hale getirmek, ürünlerinizi satmak, bırakılan siparişleri kurtarmak ve müşterilerinizi dönüştürmek için hazır yapım, otomatik satış hunileri kullanın.

İnteraktif içerikler sayesinde müşterilerinizle etkileşim kurun

Ürün veya hizmetiniz hakkında paylaşacağınız bazı haberler mi var? Bir web semineri yapın ve müşterilerinize markanızla ilgili olarak daha kişisel bir deneyim sunun. Canlı yayın yapın veya önceden kaydedilen web seminerleri kullanın ve isteğe bağlı olarak müşterilerinizle paylaşın.

İnteraktif içerikler sayesinde müşterilerinizle etkileşim kurun

Otomatik önerilerle daha fazla satış yapın

Müşterilerinizin beğeneceği ürünleri otomatik olarak önerin. Kişileri tekrar satın almaya döndürmek için bırakılan araba e-postalarını tetikleyin. Ayarlayın ve devam eden satışların tadını çıkarın.

Katılımı ve satışları en üst düzeye çıkaran entegrasyonlar

GetResponse'u en iyi e-ticaret ve satış işleme platformlarına bağlayarak kampanyanızın performansını analiz edin ve doğrudan pazarlama varlıklarınızda satış tekliflerini doldurun.

TÜM ENTEGRASYONLARI GÖRÜNTÜLE ›
PrestaShop Google Analytics PayPal stripe

Satış sürecinizi optimize edip otomatik hale getirecek kaynaklar

Hunide Uyuşmazlığı Ortadan Kaldırma
Hunide Uyuşmazlığı Ortadan Kaldırma

Pazarlamacılar yaşadığı ortak zorluklar ve pazarlama hunilerinizi geliştirme yolları hakkında bilgi alarak daha fazla satış oluşturun ve kitlenizle aranızda daha güçlü ilişkiler inşa edin.

ŞİMDİ İNDİR ›
E-ticaret için Pazarlama Otomasyonuna Giden Tam Kılavuz
E-ticaret için Pazarlama Otomasyonuna Giden Tam Kılavuz

Pazarlama otomasyonunun işletme hedeflerinizi elde etmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bu kılavuzu edinin. Otomasyon araçlarımızın yardımıyla listenizi oluşturun, müşteri adayları kazanın ve kişilerinizi bölümlere ayırın.

ŞİMDİ İNDİR ›

Dönüşüm oranlarınızı en üst düzeye çıkarmak ve müşterilerinizle uzun süreli ilişkiler geliştirmek için bağlılık skorlarını olabildiğince üst düzeyde tutacak araçlara ihtiyacınız var.

Kişilerinizi bölümlere ayırın ve müşteri bağlılığına yönelik olarak tasarlanan çevrimiçi pazarlama paketini kullanarak kişiye özel e-posta iletileri gönderin.

ÜCRETSİZ KAYDOL