Kar Amacı Gütmeyenler için GetResponse

Kar amacı gütmeyen kuruluşlar için sonsuza dek %50 veya %30 indirim.

Üyeliğe teşvik etmenin, bağışları artırmanın veya farkındalık oluşturmanın yollarını mı arıyorsunuz? Yardımcı olabiliriz. Hepsi bir arada e-posta pazarlama araçlarımız ile bütçeniz daha az etkilenerek yeni hedef kitlelere ulaşabilir ve destekçilerinizi daha fazla katılım göstermeleri için motive edebilirsiniz.

%30indirimli aylık planlar
Alacaklarınız:
 • Dönüşüm hunisi*
 • E-posta Pazarlama
 • Landing Page'ler*
 • Pazarlama Otomasyonları
 • Web seminerleri ve dahası
 • 7/24 sohbet desteği
Verecekleriniz:

Hiçbir şey! Bir görevdesiniz ve bu güzel bir görev!

%50indirimli aylık planlar
Alacaklarınız:
 • Dönüşüm hunisi*
 • E-posta Pazarlama
 • Landing Page'ler*
 • Pazarlama Otomasyonları
 • Web seminerleri ve dahası
 • 7/24 sohbet desteği
 • GetResponse Üniversite ve Sertifika Programına ücretsiz kabul
Verecekleriniz:

Tek istediğimiz, web sitenize GetResponse logosunu eklemeniz ve ortaklığımızı dünyaya yaymamıza izin vermeniz!

Kimler indirim için uygundur?

Kar amacı gütmeyen indiriminden yararlanmak için kuruluşunuz menşe ülkesinde geçerli bir hayır kurumu statüsüne sahip olmalıdır. Bununla birlikte, sizden tüm geçerli yasal belgeleri bulundurmanızı isteyeceğiz.

Program, siyasi kuruluş olmayan tüm kar amacı gütmeyenlere açıktır.

Nasıl çalışır?

Öncelikle, Kar Amacı Gütmeyenler için GetResponse başvuru formunu doldurun. Sicil adresiniz veya hayır kurumu statüsü onayı gibi ek bilgiler istemek için size geri dönüş yapabiliriz. Bunun ardından, size hesabınızı nasıl kaydedeceğinize ilişkin talimatlar içeren bir e-posta göndereceğiz.
Plus planını (%50 indirim) seçerseniz, 4 hafta içinde logomuzu web sitenize koymanızı ve bize bir bağlantı göndermenizi isteyeceğiz.

Şimdi başvur!

GÖNDER seçeneğine tıklayarak, Kar Amacı Gütmeyenler için GetResponse Program Şartları ve Koşullarını kabul edersiniz.
GetResponse Sp. z o. o., Arkonska 6/A3, Gdansk, Polonya'nın programı çalıştırabilmek için yukarıda sağlanan verilerinize ihtiyacı vardır. Daha Fazla.

Sık Sorulan Sorular

Kar amacı gütmeyen hesabınızda 100.000'e kadar kişi bulundurabilirsiniz. Eklediğiniz tüm kişiler, liste uzatma ücretine tabi olacaktır. Sınırı aştığınızda bizimle irtibat kurarsanız, uzatma ücretinizde de indirim yapacağız.

Satın alınan veya şirket listelerinden çekilen kişi listelerini içe aktarmak ilkelerimize karşıdır. Bunun için onay vermemiş kişilere pazarlama iletileri göndermek yasalara aykırıdır ve bu nedenle dağıtılabilirlik oranlarımıza zarar verebilir ve muhtemelen e-postalarınızı istenmeyen posta klasörlerine taşır. Buna ek olarak GDPR sorunlarıyla da karşılaşabilirsiniz!

Kaydınızı takiben 4 hafta içinde logomuzun web sitenize yerleştirildiğini onaylayamazsak, sonraki faturalandırma döngüsü itibariyle indiriminizi %30'a düşürürüz.

Kuruluşunuzun hayır kurumu statüsü değişirse ileride bir kez daha başvurabilirsiniz. Aynı zamanda normal GetResponse hesabı için kaydolabilirsiniz.

Bu tamamen size bağlıdır. Logomuzu web sitenizin ortaklar bölümüne yerleştirmek ve bunu getresponse.com adresine bağlamak bu yollardan biridir. Aynı zamanda bizim için bir ortak profili de oluşturabilirsiniz veya ortaklığımız hakkında bir makale veya gönderi yayınlayabilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin, doğrulayabilmemiz için bize bir bağlantı gönderin. Seçiminize bakılmaksızın bağlantının getresponse.com adresine gitmesi gerektiğinden emin olun. Ayrıca yerleşimi doğrulayabilmemiz için bağlantıyı bize göndermeyi unutmayın!

Hesabınızı kaydettikten hemen sonra. Başvurunuz onaylandıktan sonra, size indirimli bir hesabı nasıl kaydedeceğinizi açıklayan ve benzersiz bir kod içeren bir e-posta göndereceğiz. E-postadaki bağlantıya tıklayın ve hesabınızı kaydedin. Kaydolurken indiriminiz etkin hale gelecek.

Bu, çevrimiçi pazarlama eğitimi merkezimizdir. E-posta pazarlama, landing page'ler, pazarlama otomasyonu, içerik pazarlama ve gelen satışları kapsayan (AdWords ve SEO hakkında bir ders içeren) 5 farklı modülde, çevrimiçi pazarlamanın nasıl çalıştığını ve en iyi sonuçları elde etmek için nasıl kullanılması gerektiğini açıklayan GetResponse uzmanlarını ve Andrew Davies, Jamie Turner, Kath Pay veya Michael Brenner gibi sektör tanıtımcılarını dinleyebilirsiniz. Her modülden sonra bir teste girip sertifika alırsınız.
Kar Amacı Gütmeyen Kuruluşlar bunu ücretsiz kullanabilir, bu sayede platformumuzdan daha fazla faydalanabilirsiniz.

Her ay bağlantılar için URL adreslerini tarıyoruz. Bize vermiş olduğunuz bağlantıda logomuzu bulamazsak, bir sonraki faturalandırma döngüsü itibariye indiriminizi %30'a düşüreceğiz.