İşletmenizi büyütmenize yardımcı olan hepsi bir arada pazarlama çözümleri

GetResponse platformu satışlarınızı büyütmenize, ROI'nizi maksimuma çıkarmanıza ve çevrimiçi pazarlamada başarılı olmanıza yardımcı olmak için tasarlanan bir dizi e-posta pazarlama ve çevrimiçi kampanya yönetimi aracını içerir. Sınırsız yayın ve üst seviyede uygulanabilir 5 yıldızlı müşteri hizmetlerinden 50'yi aşkın kolay ancak güçlü özellikten başlayarak – sizi kapsarız.

E-posta Pazarlama

Kazandıran e-posta kampanyaları

Güzel tasarlanmış, cevap niteliği taşıyan e-postalar gönderin. Kapsamlı e-posta pazarlama kampanyalarıyla satışlarınızı ve abone katılımınızı arttırın. Sadece birkaç basit adımda, ister deneyimli bir pazalamacı ister sadece yeni başlıyor olun, tüm bir kampanyayı çalışır hale getirebilirsiniz.

DAHA E-POSTA PAZARLAMA OTOMASYONU ÖZELLİĞİNE BAKIN

Autofunnel

Satış kolaylaştı

İlk dokunuştan onaylı satışlara çevrimiçi satışlarınızı otomatik hale getirmek için tasarlanan eksiksiz gelir oluşturma aracı. Tek kusursuz akışa entegre landing page'ler, e-postalar, kayıt formları, web seminerleri ve satış sayfaları ile hazır yapım, önceden tasarlanan pazarlama kampanyası şablonları - işi sizin için yapan bir huni. Ürünlerinizi satmak, listenizi oluşturmak veya web seminerlerinizin tanıtımını yapmak veya çalıştırmak için kullanın - hepsi tek yerde.

DAHA FAZLA AUTOFUNNEL ÖZELLİĞİNE BAKIN

Landing Page Oluşturucu

Dönüşüm sağlayan landing page'ler

Daha fazla çevrimiçi satış yapmak ve yeni müşteriler çekmek mi istiyorsunuz? Çarpıcı,
100% tepkisel landing page'ler tam potansiyelinizi açığa çıkarın. Hayatınızı kolaylaştırmak için, 150+ kullanıma hazır şablonla sezgisel bir sürükle ve bırak düzenleyici tasarladık. Artık vahşi fikirleri karlı eylemlere dönüştürebilirsiniz. Talep, teşekkür, satış, web seminerleri ve daha fazlası için üst seviyeli web sayfalarını, tek bir kod satırına el sürmeden on dakikadan kısa sürede oluşturun.

DAHA FAZLA LANDING PAGE ÖZELLİĞİNE BAKIN

E-ticaret

Mağazalar ve ürünler
tek yerde

Mağazanızı ziyaret edenleri sadık müşterilere dönüştürmek ve her zaman daha fazlası için geri gelmelerini sağlamak amacıyla e-ticaret araçları takımını kullanın. Kolayca mağazanızı oluşturun ve satmak istediğiniz ürünleri ekleyin. Stripe, PayPal, Square, BlueSnap veya PayU hesaplarınızı entegre edin ve doğrudan landing page'lerinizden satış yapın. Satışları artırmayı kolaylaştırmak için yerleşik ürün önerileri, bırakılan araba hatırlatıcıları ve gelişmiş e-ticaret segmentasyon verilerini kullanın, iyi stoklanmış e-ticaret pazarlama cephanesine sahipsiniz.

Web Etkinliği Takibi

Trafiği artırma araçları

Sosyal medyadaki trafiği landing page'lerinize ve hunilerinize çekin. Göz alıcı promosyon afişlerini ve videoları otomatik olarak oluşturun ve listenizdeki kişileri yeniden hedef almak, yeni hedef kitleler bulmak ve satışlarınızı artırmak için Facebook'ta veya Instagram'da reklam kampanyaları başlatın.

DAHA FAZLA TRAFİK OLUŞTURMA ARACINA BAKIN

Pazarlama Otomosyonu

Eksiksiz müşteri yolculukları

Her çeşit ve boyut için pazarlama otomasyonu. İşletmeniz ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, kolay bir sürükle-bırak oluşturucuda tam olarak olarak ölçeklenebilir iş akışları oluşturun. Abone davranışını gerçek zamanlı olarak takip edin ve tamamlanan siparişlere, bırakılan sepetlere ve çok daha fazlasına tepki verin.

DAHA FAZLA PAZARLAMA OTOMASYONU ÖZELLİĞİNE BAKIN

Web Seminerleri

Web Seminerleriyle müşteri adaylarını çekin ve etkileşimde kalmalarını sağlayın

Mevcut müşterilerinizi korurken daha fazla müşteri adayı oluşturmak ister misiniz? Bizim için, müşteri adayı oluşturma bir havalı bir sözcükten daha fazlasıdır. Eksiksiz web semineri pazarlama çözümü sunan ilk e-posta pazarlama servisiyiz. GetResponse Web Seminerleri ile, gelişmiş GetResponse e-posta pazarlama entegrasyonu sayesinde sadece yeni müşteri adayları kazanmakla kalmaz, aynı zamanda mevcut müşterileri bilgilendirirsiniz. Abonelerinizi tekrarlı müşterilere çevirmeye bugün başlayın!

Tüm özelliklere göz atın