Gizliliğiniz Güvendedir!

The GetResponse Permission SEAL™ guarantees that the GetResponse customer has agreed to follow the best practices of permission-based email marketing.

GetResponse Permission SEAL™ ne anlama gelmektedir?

GetResponse Permission SEAL™ az önce abone olduğunuz web sitesinin izin esaslı e-posta pazarlama alanında en iyi uygulamaları takip eden bir müşteriye ait olduğunu garanti etmektedir.

GetResponse Permission SEAL™ uygulamada nasıl çalışır?

Her GetResponse müşterisinin, gelen kutusunun ve gizliliğinizin %100 güvende olmasını sağlamak için aşağıdaki kurallara uygun hareket etmesi gerekmektedir:

  • Yalnızca abonelik sırasında izin verdiğiniz e-postaları alacaksınız. Müşterimiz verdiğiniz izne değer verecektir.
  • E-posta adresiniz asla 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır ve yalnızca kayıt olduğunuz içerik türünde gönderiler alacaksınız.
  • Buna uygun %100 CAN-SPAM uyumlu e-postalar alacaksınız: GetResponse anti-spam politikası.
  • Her GetResponse e-posta alt bilgisinde yer alan bağlantıyı tıklatarak istediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Abonelikten Çıkma İşlemi

Müşterilerimiz tarafından abonelerine gönderilen her e-postanın altına abonelikte çıkma olanağı yer alan bir alt bilgi ekleriz.

Alt bilgideki abonelikten çıkma bağlantısını tıklattığınızda doğrudan daha sonraki e-postaları almak istemediğinizi belirterek ya da abone kalmaya devam ederek aboneliğinizi yönettiğiniz bir sayfaya yönlendirilirsiniz.

"Abonelikten çık" seçeneğini tıklattığınızda e-posta adresiniz anında posta listesinden çıkartılır ve daha sonra sizinle iletişim durdurulur.

GetResponse anti-spam ve uyum çabaları

GetResponse olarak her zaman e-posta sunucularımızdan spam e-posta gönderilmesini önlemek için çalışıyoruz. Aslında spam için sıfır tolerans ilkesine sahibiz.

İlgisiz ya da istenmeyen içeriklerin gönderilmesi riskini tespit ettiğimizde hemen gerekenlerin yapılması için gelişmiş otomasyonlu sistemlere ve insanlı doğrulama süreçlerini yönetiyoruz.

Bu uygulamalar, istenmeyen içeriklerin alınması riskini en aza indirmekte ve hem gönderenin hem de izin esaslı e-posta pazarlama çözümleri sağlayıcısı olarak GetResponse'nin itibarının korunmasına yardımcı olmaktadır.

İzin esaslı e-posta pazarlama standartlarına uyumu sağlamak için Messaging Anti-Abuse Working Group, Email Service Provider Coalition (ESPC) ve Email Experience Council, gibi sorumlu, izne dayalı e-posta pazarlamayı destekleyen e-posta sektörü ve anti-spam kuruluşlarıyla bilgi alışverişinde bulunuyoruz.

Kuşkulu içeriği bildir

Eğer e-posta adresinize gönderdiğimiz onay mesajını almak için açıkça izin vermediğinizi düşünüyorsanız ya da bu müşteriden spam e-posta aldıysanız lütfen en kısa zamanda bu durumu Uyum Ekibimize bildirin.

GetResponse araçlarının işinizi büyütmenize nasıl yardımcı olacağını keşfedin!