GetResponse Güvenlik

Kaygılarınızı anlıyoruz...

En büyük önceliğimiz müşteri verilerinin güvende kalmasıdır. Bu nedenle en son çıkan tehditlere karşı sizi korumak için çok çalışıyoruz. Her zaman güvenliğimizle ilgili verdiğiniz bilgileri ve geri bildirimleri memnuniyetle karşılıyoruz.

Güvenlik açıklarının bildirilmesi

Bir güvenlik açığını bildirmek için lütfen bir destek isteği gönderin.

Riski değerlendiririz, en kısa zamanda bir çözüm buluruz ve size bildiririz.

Desteğiniz için teşekkür ederiz!

IT güvenliğinde yeni keşiflerin yapılmasını sağlamak için harcanan zamana ve bu konudaki yeteneklere saygı gösteririz.

Yöntemler ve kurallar

  • Önce güvenlik! Açıkları test ederken veri silinmesini, yetkisiz veri erişimini ve hizmet kesintilerini yasaklarız.
  • Eğer bir güvenlik açığı keşfettiyseniz lütfen bunu başkalarıyla paylaşmayın ya da açık bir şekilde başkalarına danışmayın.
  • Sistemlerimizde bulunan verilere erişmeye ya da onları değiştirmeye çalışmayın.
  • Bir Hizmet Engelleme (Denial of Service - DoS) saldırısı gerçekleştirmeye çalışmayın.
  • Spam, izinsiz e-posta ya da diğer istenmeyen mesajlar göndermeye çalışmayın. Anti-spam politikalarımız, e-posta pazarlamasına yaklaşımımızın temel taşlarından biridir.
  • Sorunu tekrar oluşturabilmemiz için ayrıntılı bilgiler sağlayın.
  • GetResponse için özel bir değer taşıyan bir başarı için bir ödül verilebilir. Bu, bir aday gösterme ve onaylama süreci içerir. Raporunuz için her türlü ödül ya da parasal ödeme, yalnızca özel durumlarda dikkate alınır ve garanti edilmemektedir.

Verileriniz bizde güvendedir.

Güvenilirlik için verileriniz aynı anda birden fazla sunucuya ve diske kaydediyoruz. Tüm veriler her gün yedeklenmekte dünya çapında birden fazla konumda yer alan güvenlik odaklı veri merkezlerimizde saklanmaktadır.

Faturalandırma verilerinizi koruyoruz.

Tüm kredi kartı bilgilerini, büyük bankalar tarafından kullanılan şifreleme seviyesindeki gelişmiş şifreleme sistemleriyle koruyoruz. Tüm hassas veriler, sektörün öncü uzmanları tarafından düzenli olarak taranan PCI-uyumlu bir ağda taşınmakta ve saklanmaktadır.

Güvenlik takıntımız.

Bu sektörde "güvenlik" önemli konulardan biri ancak biz bu konuyu takıntı haline getirdik. Ağımızı düzenli olarak en yeni güvenlik yamalarıyla güncelliyoruz. Özel sunucularımız 24/7 izlenmekte ve güvenlik duvarları ile korunmaktadır. Her bir kod satırı faaliyete geçmeden önce incelenir. Bize paranoyak diyebilirsiniz ancak konu güvenlik olduğunda her zaman güvenli tarafta kalmayı tercih ediyoruz.

Tamamen artıklıklı sistem.

GetResponse olarak artıklık bizim için çok önemlidir. Web sunucularımıza, e-posta sunucularımız ve veri tabanı sunucularımız her zaman tam artıklıklı olarak çalışmaktadır. Artıklıklı disk dizileri (RAID'ler), artıklıklı güç kaynakları ve artıklıklı internet bağlantıları kullanırız. GetResponse, birden fazla sistemin bozulması durumunda da düzgün çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

GetResponse, aşağıdaki e-posta sektörü kuruluşları ve girişimleriyle işbirliği yapmaktadır:

TRUSTe

Güvenlikle ilgili bir sorunuz mu var? Bir kaygınızı mı bildirmeniz gerekiyor?

Bize e-posta gönderin. Güvenlik Ekibimiz sizin yanınızda ve en kısa zamanda size yardım etmeye hazır.