Seyahat Sektörü için Bülteni Şablonları

İster tatil paketleri, kır oteli ya da uluslararası bir otel zincirini tanıtıyor olun, müşterileri o seyahati almak için mükemmel zaman olduğu konusunda ikna etmeniz gerekmektedir. En iyi “ikna edici” nedir? GetResponse e-posta pazarlama!

İşinizi geliştirmek için GetResponse'yi nasıl kullanabileceğinize dair birkaç örnek:

  • Mükemmel otel ve tatil köyü şablonu ile markanızı ve "ortamınızı" yansıtın. 1000'i aşkın ÜCRETSİZ iStock görüntüsü ve 1GB medya öğesi ile hayata geçirin.
  • Renkli, özel web formları ve ÜCRETSİZ çevrimiçi anketlerle olası müşteri listenizi ve profillerinizi oluşturun. Hala daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Ayrık testler yapın ve en iyisini gönderin!
  • Otel ve tatil köyü paketlerini meşgul müşterilerin önüne sermek için %99 teslimat oranı ile sınırsız kampanyalar gönderin ve daha sonra otomatik yanıtlayıcı mesajlarınızı otomatik hale getirin.
  • Yoğun seyahat zamanlarından önce tüm promosyonları oluşturmanız mı gerekiyor? Sınırsız kampanyalar, sosyal medya paylaşımı ve entegrasyonu ile istediğinizi yapabilirsiniz!
  • Listeleri seyahat geçmişine, demografik bilgilere, gitmek istedikleri yer tercihlerine ve diğer önemli etkenlere göre bölümlendirerek yanıt oranlarını ve rezervasyon sayısını arttırın.
  • Her gün doğrudan gelen kutunuza teslim edilen anlaşılır grafikler ve ayrıntılı raporlarla e-posta pazarlamanızın ilerlemesini izlediğinizden, ölçtüğünüzden ve değerlendirdiğinizden emin olun.
E-posta tasarımı devrimine katılın!
İşinizi büyütmek için daha fazla araç mı arıyorsunuz?
newsletter template