Yüksek Teknoloji

Sizin dünyanızda günümüzün iPod'u geleceğin 8-tekerleklisi olabilir. Sabit giderlerinizi aşmadan müşterilerin isteklerini ve işletmelerin gereksinimlerini nasıl sağlayabilirsiniz? GetResponse e-posta pazarlamasının yüksek teknoloji ürünü dahiniz olmasını sağlayın!

İşinizi geliştirmek için GetResponse'yi nasıl kullanabileceğinize dair birkaç örnek:

  • 500'ü aşkın tasarım arasında her ürün ya da hizmet için ideal teknoloji şablonunu seçin! 1000'i aşkın ÜCRETSİZ iStock görüntüsü ve 1GB medya öğesi ile etkileyin.
  • Mağaza içi trafik ve siparişleri arttırmak için sınırsız bültenler ve otomatik yanıtlayıcı kampanyaları gönderin. Her satışın tamamlanması için 5'ten fazla dokunuşun gerekli olabileceğini unutmayın!
  • Müşterilerin neler ve hangi fiyat aralığını istediğini öğrenmek için özel web formları ve ücretsiz çevrimiçi anketler kullanın. Teknoloji uygunlukla ilgilidir!
  • Müşterilerinizi bölümlendirin ve mesajlarınızı satın alma geçmişi, işletmenin boyutu, IT bütçesi ve diğer eleme ölçütlerine göre hedefleyin.
  • Hangi özelliği kullanacağınızdan emin değil misiniz? GetResponse ile ayrık test olarak 5 taneye kadar farklı başlık, tasarım ve içerik içeren sürümü deneyerek daha yüksek ROI elde edin.
  • Her gün doğrudan gelen kutunuza teslim edilen e-posta analizleri, anlaşılır grafikler ve ayrıntılı raporlarla pazarlamadaki ilerlemenizi izleyin ve ölçün.
E-posta tasarımı devrimine katılın!
İşinizi büyütmek için daha fazla araç mı arıyorsunuz?
newsletter template