Fitness ve Sağlık

Kitleniz heyecan verici tesisler ve spor süper starları ile mutlu etmeniz gereken "fanatiklerle" doludur. Bu "pazarlama" müsabakasını kazanmak için en iyi donanımlara ihtiyacınız olacaktır. GetResponse e-posta pazarlamasını devreye sokun ve istediğiniz skoru elde edin!

İşinizi geliştirmek için GetResponse'yi nasıl kullanabileceğinize dair birkaç örnek:

  • Rezervasyon yaratan sınırsız spor bülteni oluşturun! 500'ü aşkın harika şablondan birini seçin, 1000'i aşkın ÜCRETSİZ iStock görüntüsü ve 1GB medya öğesini kullanın.
  • Yaklaşmakta olan etkinlikler, skorlar, sıralamalar, yeni donanımlar, klinikler vb. ile daha fazla "taraftar" eklemek için sosyal medya entegrasyonunu ve paylaşımını kullanın.
  • Taraftar kitlenizi oluşturun ve ücretsiz çevrimiçi anketler ve web sitenizde, bilet sitelerinde vb. göz alıcı web formları ile etkinlikler ve takımlarla ilgili yorumları alın.
  • Spor, katılım geçmişi, harcama seviyeleri ve diğer önemli etkenlere göre listeleri ve teklifleri bölümlendirdiğinizde sadık taraftarlar ve harika satış etkinlikleri oluşturacaksınız.
  • Müşteri kitlenizde hangi teklifin daha etkili olacağından emin değil misiniz? Ayrık test olarak 5 taneye kadar farklı başlık, tasarım ve içerik içeren sürümü göndererek en iyisini keşfedin.
  • Açılma, tıklama ve diğerlerinin sayısına göre promosyonlarınızın etkisini izleyin ve etkinliklere katılımı tahmin edin. Çalışın, çalışın!
E-posta tasarımı devrimine katılın!
İşinizi büyütmek için daha fazla araç mı arıyorsunuz?
newsletter template