E-ticaret

Harcamalar azalıyor ancak müşteriler hiç olmadığı kadar çok "perakende terapisi"ne ihtiyaç duyuyorlar. En iyi ürünleri nasıl sunabilir ve yine de pazarlama için bütçeye sahip olmayı nasıl başarabilirsiniz? GetResponse − harika e-posta pazarlamanız için her özelliği bulabileceğiniz dükkanınız!

İşinizi geliştirmek için GetResponse'yi nasıl kullanabileceğinize dair birkaç örnek:

  • Sosyalleştirin! Listenizi oluşturun ve özel web formları, sosyal medya entegrasyonu ve tek tıklatma ile paylaşım ile çevrimiçi gündem oluşturun.
  • 500'ü aşkın harika tasarım arasından mükemmel perakende şablonunu seçin! Görüntü konusunda hassas mısınız? 1000'i aşkın ÜCRETSİZ iStock görüntüsü ve 1GB medya öğesi ile etkileyin.
  • "Alışverişkolik nöbetleri" yaratmak için sınırsız sayıda promosyon ve otomatik yanıtlayıcılar gönderin. Kasanın çalışması için 5'ten fazla dokunuşun gerekli olabileceğini unutmayın!
  • Müşterilerinizin neler istediğini öğrenmek için ücretsiz çevrimiçi anketler kullanın ve daha sonra onları çekmek için yaşa, cinsiyete, satın alma geçmişine, tercihlere ve diğer kriterlere göre bölümlendirin!
  • Hangi özelliği kullanacağınızdan emin değil misiniz? GetResponse ile ayrık test olarak 5 taneye kadar farklı başlık, tasarım ve içerik içeren sürümü deneyerek en iyisini gönderin.
  • Her gün doğrudan gelen kutunuza teslim edilen anlaşılır grafikler ve ayrıntılı raporlarla perakende pazarlamanızın ilerlemesini izleyin, ölçün ve değerlendirin.
E-posta tasarımı devrimine katılın!
İşinizi büyütmek için daha fazla araç mı arıyorsunuz?
newsletter template