Yasal Hizmetler için bülten şablonları

Yasal danışmanlık hizmeti sunmak ciddi bir iştir. Müşterileriniz için savaşmanız, doğruyu bulmanız ve tabi ki kazanmanız gerekir. Ancak şüpheci bir toplumda nasıl güven aşılayabilirsiniz. GetResponse e-posta pazarlamasını devreye sokun!

İşinizi geliştirmek için GetResponse'yi nasıl kullanabileceğinize dair birkaç örnek:

  • Profesyonel olarak tasarlanmış hukuk sektörü bülteni şablonları, 1000'i aşkın ÜCRETSİZ iStock görüntüsü ve 1GB'a varan medya öğeleri ile markanızı oluşturun.
  • Kolay, özel web formları ve gizli çevrimiçi anketlerle önceden elemeden geçmiş olası müşteriler ve bülten aboneleri listesi oluşturun.
  • En son çıkan yasa, vergi ya da tüzük değişiklikleri ile ilgili otomatik yanıtlayıcı güncellemeleri programlayın ve güvenilir bir uzman konumuna gelin.
  • Kuşkularınız mı var? Ayrık test olarak 5 taneye kadar farklı başlık, tasarım ve içerik içeren sürümü deneyin ve en iyisini gönderin. Başarınızı hemen e-posta analizleri ile ölçün.
  • Ücretsiz emlak planlama seminerini, yarım günlük yasal danışma toplantısını ya da kazandığınız büyük bir davayı daha geniş kitlelere duyurmak için entegre sosyal medyayı ve paylaşım araçlarını kullanın.
  • Listeleri demografik bilgiler, gelir, meslek ve çok daha fazlasına göre bölümlendirerek müşteri rezervasyonlarını arttırın GetResponse’nin %99 teslimat oranı geri kalanı sizin için halledecektir!
E-posta tasarımı devrimine katılın!
İşinizi büyütmek için daha fazla araç mı arıyorsunuz?
newsletter template