Sağlık ve Güzellik için Bülten Şablonları

Siz onun kilo verme uzmanı, eğitmeni, cilt ve saç büyücüsüsünüz. Yaptıklarınız müşterilerinizin hayat kalitesini ve güvenini etkiler. Peki pazarlamanız nasıl gidiyor? GetResponse e-posta pazarlamasının imajınızı güçlendirmesini sağlayın!

İşinizi geliştirmek için GetResponse'yi nasıl kullanabileceğinize dair birkaç örnek:

  • 500'ü aşkın tasarım arasında en iyi spor salonu ya da fitness şablonunu seçin ve 1000'i aşkın ÜCRETSİZ iStock görüntüsü ve 1 GB medya öğesi ile tempoyu arttırın.
  • Yeni eğitmenler, klinikler ve çalışmalar, referans ödül kuponları ve çok daha fazlası konusunda müşterileri bilgilendirmek için sınırsız sayıda sağlık ve güzellik sektörü bültenlerini otomatik hale getirin ve gönderin!
  • Olası müşteri listenizi oluşturmak için özel web formları ve ücretsiz çevrimiçi anketler kullanın ve alanınızdaki değişen trendlere hızlı tepki verin.
  • Müşterilerin spa ya da fitness bültenlerinizi almasını sağlayın ve tek tıklatma ile sosyal medya entegrasyonu ve paylaşımı ile yeni iş kazanın.
  • Listenizdeki müşterileri bölümlendirin ve mesajlarınızı demografik bilgilere, randevu sıklığına, odaklandıkları alanlar, stil tercihlerine ve diğer önemli etkenlere göre bölümlendirin.
  • Bir müşterinin e-postanızı her açmasını ya da her bağlantı tıklatmasını izleyin ve ölçün ve daha sonra her kampanyanın sonuncusundan daha iyi olmasını sağlamak için çevrimiçi analizleri kullanın!
E-posta tasarımı devrimine katılın!
İşinizi büyütmek için daha fazla araç mı arıyorsunuz?
newsletter template