Finansal Hizmetler için bülten şablonları

Güven. Şöhret. Sorumluluk. Performans. Bu işinizin temelidir. Ancak bunları geliştirmek ve aktarmak zaman ve çaba gerektirir. GetResponse'nin e-posta pazarlaması ile uzun süreli ilişkiler oluşturacaksınız.

İşinizi geliştirmek için GetResponse'yi nasıl kullanabileceğinize dair birkaç örnek:

  • Finansal hizmetler sektörü şablonları, 1000'i aşkın ÜCRETSİZ iStock görüntüsü ve 1GB zengin medya öğesi ile yüksek getiri sağlayan ürünlerle heyecan yaratın.
  • "Satın alma" aramalarını ve komisyonları arttırmak için müşterileri yaşa, gelire, yatırım geçmişine, portföy karışımına ve diğer önemli etkenlere göre bölümlendirin.
  • Kazançları en üst düzeye çıkartmak, kayıpları en aza indirmek ve müşterilerin güvendiği bir finans uzmanı olmak için zaman açısından kritik teklifler hakkında anında geri bildirimler alın.
  • Hiçbir fırsatı kaçırmayın! En iyisini gönderdiğinizden emin olmak için ayrık testlerle 5 taneye kadar e-posta sürümünü test edin. GetResponse’nin %99 teslimat oranı geri kalanı sizin için halledecektir.
  • Hedef kitlenizi ve pazarınızla ilgili verileri kolay oluşturulan web formları ve ÜCRETSİZ çevrimiçi anketlerle yakalayın. Kimin yatırım yapmaya hazır olduğunu öğrenin!
  • Anlaşılır grafikler, ayrıntılı raporlar ve her sorunun yanıtını bulmanızı sağlayan özel veri setleri ile e-posta pazarlama programınızı izleyin, ölçün ve raporlayın.
E-posta tasarımı devrimine katılın!
İşinizi büyütmek için daha fazla araç mı arıyorsunuz?
newsletter template