GetResponse para kazanmanıza nasıl yardımcı olur?


GetResponse, e-posta pazarlamasına yatırdığınız her dolar için yirmi beş dolar kazanmanıza yardımcı olur.*

Hangi iş kolunda yer alıyor olursanız olun, doğru konumda olmak için üç unsura ihtiyacınız var: müşteriler, satış ve reklam. GetResponse, tüm bunları gerçekleştirmenize yardımcı olan bir e-posta pazarlama platformudur.
Nasıl olduğunu görün

Yatırım miktarı
Bülteniniz GetResponse ile gönderilir
Olasıgetiriniz

Yeni müşteriler edinin

GetResponse, yeni müşteriler bulmanıza ve e-posta listenizi oluşturmanıza yardımcı olur. Form Oluşturucu'muz, harika kayıt formları oluşturmak ve web sitesi ziyaretçilerinizi olası müşterilere dönüştürmek için etkili bir araçtır. Hiçbir HTML bilgisine sahip olmadan blog'unuzda, Facebook hayran sayfanızda ya da şirketinizin web sitesinde aboneler toplayabilirsiniz. Bu ilgili, %100 izin esaslı müşteri listeleri oluşturmanın harika bir yoludur. Daha fazla bilgi alın.

Ürünlerinizi tanıtın

E-posta pazarlama, çevrimiçi reklamcılıkta en etkili kanaldır.
Ürünlerinizi, promosyonlarınızı ve tekliflerinizi en düşük maliyetle tanıtır. GetResponse ile yeni ve tekrar eden satışlar oluşturmak için müşteri veri tabanınıza otomatik bültenler ve otomatik yanıtlayıcılar gönderebilirsiniz. %99 e-posta teslimat oranı ile , tüm mesajlarınızın gelen kutularına ulaşmasını sağlarız ve abonelerin sizden daha fazla satın alma yapmalarına teşvik ederiz.

Daha fazla satış için ilişkileri güçlendirin

Daha fazla satışın anahtarı, müşterilerle uzun süreli ilişkiler kurmaktır.
Bunu sağlamak için GetResponse Otomatik Yanıtlayıcıları kullanabilir ve abonelerinizle her zaman iletişim kurmaya devam edebilirsiniz. Hoş geldiniz e-postasından başlayarak ve 30 günlük e-posta kursuyla tamamlanan otomatik yanıtlayıcılar, değerli içerikleri zamanında ve otomatik olarak ulaştırmanıza yardımcı olur. Bunlar markanızı müşterilerinizin belleğine kazar ve web sitenizi tekrar ziyaret etmelerini sağlar.

Başarınızı takip edin

E-posta pazarlamasına harcadığınız her kuruşun karşılığını alırsınız. GetResponse E-posta Ayrıntılı Bilgileri ile e-postalarınızın etkinliği hakkında isabetli geri bildirimler alırsınız. Getiriyi hesaplamak için bültenlerinizin oluşturduğu her açılmayı, tıklatmayı ya da satışı izleyebilirsiniz. E-posta pazarlamanızın ne kadar karlı olduğundan ayrı olarak E-posta Ayrıntılı Bilgileri, her bültenin bir öncekinden iyi olmasını sağlamada size yardımcı olabilir.


Şimdi oturum aç

Bir GetResponse kullanıcısı değil misiniz? Ücretsiz dene.

*Direct Marketing Assocation'ın bir çalışmasına (2014) göre e-posta pazarlamasının ROI'si %2500'dir (25 $)