Web seminerleri

Hedef kitlenize liderlik edin ve nitelikli müşteri adayları edinin

Dönüşümleri ve katılım oranlarını arttırmak için tasarlanmış eksiksiz bir web semineri pazarlama çözümü
sağlayan ilk e-posta hizmeti.

Ücretsiz kaydolun

Kitlenizin katılmasını sağlayın

 • Pek çok biçimde dosya paylaşın ve web seminerinizi iyileştirmek için sunumunuza YouTube videoları ekleyin.

 • Katılımı artırmak için sohbeti kullanın. Katılımcılarınızı içeren başkanlık edilen tartışmalara veya gizli konuşmalara ev sahipliği yapın.

 • Hareket halinde süreçleri sergilemek veya ürünlerinizi göstermek için sunumunuz sırasında ekranınızı paylaşın.

 • Akıllı tahtalar ile fikirler üzerine beyin fırtınası yapın ve işbirliğini artırın.

 • Anketler ve testler ile değerli geribildirimler alın ve kitleniz hakkında bilgi toplayın.

 • Eylem çağrısı düğmelerini kullanarak web semineriniz sırasında ürünlerinizin veya özel tekliflerinizin tanıtımını yapın.

Neredeyse her web semineri platformunu satın aldım ve kullandım ve bunun, sezgiselliği ve özellikleri itibari ile diğerlerine üstün geldiği görülüyor. VE e-posta listesi ile zaten entegre edilmiş.

Steve Carmichael RunBuzz.com

Optimize edilmiş, modern web seminerlerinin tadını çıkarın

GetResponse ile birinci sınıf web semineri deneyimi üretebilirsiniz. Katılımcılar için hiçbir indirme gereksinimi olmadan kolay erişim, interaktif araçlar ve yerleşik e-posta pazarlaması, markanız için daha yüksek dönüşüm ve daha iyi bağlantı sağlar.

 • Web seminerinizi hemen etkin hale getirin ve çalıştırın

  Esnek planlama seçeneklerimiz sayesinde dakikalar içinde bir web semineri oluşturabilirsiniz.

  Web semineri URL'nizi özelleştirin, kaydı etkinleştirin ve abonelik ayarlarınızı seçin. Sorunsuz bir şekilde yeni müşteri adayları toplamaya başlayın.

 • E-posta davetleri ve anımsatıcılar ile müşteri adaylarınızı bilgilendirin

  Web semineri ayrıntılarınızla otomatik olarak önceden doldurulan profesyonel bir şekilde tasarlanmış ücretsiz davet şablonları galerimizden seçim yapın.

  Web seminerine kaydolanları etkinliğinizden önce ve sonra takip etmek ve alakalı içeriklerle bilgilendirmek için otomatik hale getirilmiş e-postalar kullanın.

 • Unutulmaz web seminerleri oluşturun

  Web seminerleriniz artık çifte hayat yaşayabilir. Bir kez canlı, sonra isteğe bağlı olarak tekrar ve tekrar.

  Önceden kaydedilen web seminerlerinizi paylaşın ve hedef kitlenizin istedikleri zaman istedikleri yerde erişmelerine izin verin. Müşteri adayı oluşturma ve katılım için harikadır.

 • Becerilerinizi tanıtın ve satın

  Kullanıma hazır huniler kullanarak ücretsiz veya ücretli web seminerleri ile ilişki kurun ve uzmanlığınızı paraya dönüştürün.

  İhtiyacınız olan her şeyi barındıran önceden oluşturulmuş promosyon makineniz: dönüşümün en iyi hale getirildiği kayıt sayfaları ve ödeme ağ geçitleri.

 • Web seminerlerinizi yanınızda götürün

  Mobil uygulamalarımız sayesinde siz ve katılımcılarımız istediğiniz zaman istediğiniz yerden web seminerine katılabilirsiniz.

  Ses ve videonuzu kolayca yayınlayın, web seminerlerinizi kaydedin, sohbet edin ve cebinize sığan interaktif özelliklerle etkileşime geçin.

 • İlerideki optimizasyon için raporları analiz edin

  Ortalama katılım süresi, kullanılan cihazlar, katılımcı konumları ve anket sonuçları gibi web semineriniz hakkında tüm verilere anında erişin. Kaydolan ve katılımcı oranları ile dönüşüm istatistiklerini izleyin ve gelecekteki etkinliklerinizi geliştirmek için bu verileri kullanın.

Ücretsiz denemenize
şimdi başlayın

30 gün ücretsiz deneyin! | Kredi kartı gerekmez