BLACK FRIDAY HAFTASI

En sevdiğiniz hepsi bir arada pazarlama platformu - şimdi %40'a kadar indirimli!

TEKLIFI KAP

Avantajları kullanın, istediğiniz sonuçları elde edin

Hesabınızı şimdi başlatın ve rekabetinize ileride başlamak için
bu pazarlama süper güçlerinin kilidini açın.

Önerme Programı

Bir arkadaşınızı GetResponse'a davet edin ve her ikiniz de faturanızda 30$ indirim kazanın. Dahası, 3 arkadaşınız ücretli hesaba katılırsa, seçtiğiniz bir Dijital Pazarlama Sertifikası kursunu ücretsiz alırsınız!

Pazarlama Araç Kiti

GetResponse veya ortaklarımızdan en sevdiğiniz pazarlama hizmetlerinde özel kampanyalar ve indirimler alın.

Dijital Pazarlama Sertifikası

Çevrimiçi pazarlama uzmanı olarak mı görünmek istiyorsunuz? O zaman GetResponse Dijital Pazarlama Sertifikası programına katılın ve sektör tarafından tanınan bir sertifika alın. E-posta Pazarlama Sertifikası kursuna ücretsiz erişim için PRO planına yükseltin.

Piyasa

İçerik oluşturma, pazarlama stratejisi veya şablon tasarımı konusunda size yardımcı olacak uzmanlar mı arıyorsunuz? İşiniz için en iyi teklifleri bulmak üzere veritabanımıza göz atın. Zaten bir pazarlama uzmanı mısınız? Küçük işletmelerin gelişmesine yardımcı olmak için bugün bize katılın.

Yardım Merkezi

GetResponse kullanımı veya kampanya sonuçlarınızı yükseltme konusunda yardım mı lazım? Tüm sorularınıza yanıt bulun. Özellikler hakkında daha fazla bilgi edinin, web seminerlerine erişin, kanıtlanmış taktikleri keşfedin ve pazarlamanızın yükselişini izleyin!

7/24 Canlı Destek

Yardım lazım mı? Ödüllü, 5 yıldızlı, 7/24 hizmet veren müşteri desteğimizle iletişime geçin. Bir sohbet başlatın veya bize e-posta gönderin. Her zaman yardım etmek için buradayız.

GetResponse Üniversitesi

Kendinizi pazarlama süper güçleriyle donatın. E-posta kurslarımıza kaydolun ve ürün bilgileri, kullanılabilir ipuçları ve stratejiler doğrudan gelen kutunuza gönderilsin.

Web seminerine başlayın

Web seminerlerimiz GetResponse hesabınızı size her yönüyle açıklar, bu sayede başarılı çevrimiçi pazarlama kampanyaları oluşturabilir ve işinizi büyütebilirsiniz. Panonuzu nasıl yönetebileceğinize bakın, kişi listenizi oluşturun, güçlü landing page'ler ve formlar yayınlayın, e-posta gönderin ve daha fazlasını yapın.

Liste Oluşturma Programı

E-posta pazarlaması, metin yazarlığı, dönüşüm optimizasyonu, trafik oluşturma, blog yazma ve daha pek çok çevrimiçi pazarlama becerilerinde uzmanlaşarak listenizi nasıl büyüteceğinizi öğrenin. GetResponse hesabınızda öğrenmeye başlayın, ilerlemenizi takip edin ve materyallere erişin.