Gelişmiş Arama
ve Bölümleme

En yüksek düzeyde uygunluk ve e-posta kampanyalarınızı doğru hedeflemek için kişilerinizi benzer gruplar halinde düzenleyin.

Kişilerinizi alt gruplara veya bölümlere ayırarak düzenlemek için gelişmiş arama araçlarını kullanın. Ardından açmak isteyecekleri kişiselleştirilmiş e-postalar gönderin ve katılım ile dönüşüm oranınızı artırın.

Gerçek bir bölümlendirme
uzmanı olun

Müşterileri bölümlerine ayırmada yeni bile olsanız GetResponse aşağıdakiler gibi sayısız kombinasyona göre hızla ve kolayca gruplar oluşturmanıza izin verir:

 • abone özel verileri,
 • coğrafi konum,
 • abonelik tarihi ve kaynağı,
 • son mesaj tarihi,
 • abone katılımı (açılmalar ve tıklatmalar)
 • otomatik yanıtlayıcı dizisinin tamlığı.
Search Contacts

Grupları bir koşula göre izole edebilir ya da özel hazırlanmış tekliflerle her grup aboneye ulaşmak için birden fazla koşulu birlikte kullanın. Kullanabileceğiniz senaryo sayısı sınırsızdır.

Kişilerinizi rahatlıkla görüntüleyin veya arayın.

Belirli aboneleri ayırmak ve daha sonraonların bilgilerini görüntülemek ve değiştirmek için tek basit ekranı kullanın.

Gelişmiş arama paneli tam odaklı kişi grupları oluşturmanıza ve onların gereksinimlerine ve profillerine göre özel ve ilgi çekici teklifler göndermenize yardımcı olacaktır.

Kişiler Ara paneli kısmında yer alan arama ölçütlerine bakın.

Aramanızı daralttığınızda toplam sonucu hemen sayaçta görebilirsiniz. Elde ettiğiniz bölümden memnun olduğunuzda "Kişileri göster"i seçerek tanımladığınız aramadaki kişiler için diğer işlemleri uygulamaya devam edin.

Newsletter

Kişilerinizi
tek bir yerde yönetin.

Kişileri Ara panelinden ayrıca şunları yapabileceksiniz:

  Bir listeden diğerine
 • kişileri kopyalayın veya taşıyın. Bölümlerinizde kişilerinize
 • özel alan ekleyin. Popüler dosya biçimlerine
 • arama sonuçlarını dışa aktarın. Seçilen arama alıcılarına bir
 • e-posta gönderin.

Tek bakışta abone detaylarını görüntüleme: Otomatik yanıtlayıcı işlem dizisi günü, abone kaynağı, abone durumu ve abone türü. Abonelikten çıkan, kara listeye alınan, kaldırılan, onay vermemiş olan ya da e-postanın teslim edilmediği kişilere bakın. Ya da yalnızca geçerli aboneleri seçin - hepsini sadece tek tıklatma ile yapabilirsiniz.

Pazarlamacıların %29'u, liste yönetiminin bir şekli olarak temel segmentasyon kullanmaktadır. Hedefleme için 2-5 kriterini kullanırlar, örn. demografi, ilgi kategorileri (B2C), endüstri veya rol (B2B).

E-posta listesi segmentasyonu doğru, kişiselleştirilmiş içeriği doğru alıcıya gönderme konusunda anahtardır. Ancak e-posta pazarlamacılarının %50,4'ü gerçekte e-postalarını bölümlere ayırmamaktadır.

İşinizi büyütmek için daha fazla araç mı arıyorsunuz?