Özel Alanlar Yeniden İcat Edildi

Abone bilgileri tam kontrolünüz altında

Kitleniz hakkında otomatik olarak veri toplayın ve doğrulayın. Ardından abonelerinize ait gelişmiş profiller oluşturun: demografik bilgiler, konum, alışkanlıklar, tercihler ve kişisel bilgiler. Bilgileri hesabınızda saklayın ve maksimum kişiselleştirme ile tam isabetli hedef odaklı e-posta gönderimi için kullanın.

Aboneleriniz hakkında daha fazla bilgi edinin

Joanna Smith

joanna.s@email.com

Özel alanlar:

Cinsiyet:
kadın
Yaş:
35
Şehir:
Seattle
Doğum Tarihi:
24.06

Aboneleriniz hakkında daha fazlasını öğrenin

Ayrıntıları ve tercihleri sormak artık hiç olmadığı kadar kolay. Web formlarınıza ve anketlerinize özel alanlar ekleyin. Ardından gelişmiş arama kriteri oluşturarak veya aboneleri tek tek araştırıp profillerini inceleyerek kitlenizi analiz edin.

E-posta kişiselleştirme ile PRO kullanıma geçin

Özel alan etiket birleştirme uzay bilimi gibi gelebilir ama aslında çok kolaydır. Kitlenize birey olarak tek tek haklarında ne düşündüğünüzü göstermek için konu başlığına ve e-posta metnine kişisel bir dokunuş ekleyerek inanılmaz sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir.

Sonuçlar için hedef
  • Konum Belirleme
  • Şehir
  • Seattle
  • Özel alan
  • Cinsiyet
  • Kadın

Sonuçlar için hedef

Ne kadar çok özel alan toplarsanız hedefleriniz o kadar isabetli olur. Kitlenizi yaş, cinsiyet, konum veya farklı bir kritere göre sınıflara ayırın. Kitlenizin ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına uyacak şekilde içeriğinizi özelleştirin. Ardından etkileşimin artışını izleyin.

Özel alanlar, bir isimden daha fazlasıdır.

Özel alanlar, bir isimden daha fazlasıdır.

Önceden tanımlanmış özel alan tipleri ve formatlarıyla abonelerinize istediğiniz her şeyi sorabilir, yanıtları da düzenli ve kullanışlı bir veritabanında saklayabilirsiniz. Önceden tanımlanmış özel alanlar için otomatik veri doğrulama sayesinde abone profillerinizdeki kayıtlar doğru ve kullanıma hazır formatta bulunur.

GetResponse’un geniş önceden tanımlanmış özel alan seçenekleri size zaman kazandırır ve verilerinizi bir bütün olarak tutar. Ya da mevcut tip ve formatlara göre özel alanlar oluşturun.

Aboneleriniz hakkında daha fazla bilgi almak için gelişmiş özel alanları kullanın. Pazarlamacıların %14'ü farklı hedef kitleler için segmentasyon ve otomatik kural esaslı kişiselleştirme kullanmaktadır.

İşinizi büyütmek için daha fazla araç mı arıyorsunuz?