Ücretsiz denemenizi başlatın

Parola güvenlik ipuçları:

  • en az 6 karakter kullanın
  • harfleri ve sayıları bir arada kullanın
  • büyük ve küçük harfleri bir arda kullanın
  • özel karakterler kullanın (ör. @)

Landing Page Oluşturucu

Mükemmel olası müşteri yaratma makinesi!

Dönüşüm sağlayan landing page'leri 3 kolay aşamada oluşturun.

1

Bir şablon
seçin

Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olan uygun Teşekkürler sayfaları ile 100'den fazla profesyonel landing page şablonu.

2

Sayfanızı
özelleştirin

Sürükle-bırak WYSIWYG düzenleyicimiz
sayfanızın her unsurunu sınırsız düzenleme
olanaklarıyla hiç olmadığı kadar daha güçlü.

3

Tek tıklatma ile yayımlayın

Sağladığımız alt etki alanları ile ücretsiz barındırma hizmeti alın ya da kendi etki
alanınızı kullanın. Facebook hayran
sayfanızda anında yayımlama olanağı ile ulaştığınız kitleleri genişletin.

GetResponse landing page oluşturucu – sayfaları oluşturmayı hiç olmadığı kadar kolay hale getiren yeni devrimsel nitelikte teknoloji.

Uyumlu tasarım

Birkaç dakika içinde ve herhangi bir IT becerisine ihtiyaç duymadan mobil cihazlarla uyumlu landing page'ler. Tüm landing page'leri, cep telefonu, tablet ve masaüstü dahil olmak üzere tüm ekran seçeneklerine otomatik olarak ayarlanır.

Ekran 1

Dahili web formları

Olası müşterileri ve kullanıcı verilerini yakalamak için olası müşterilerle kayıt oldukları anda ilgilenebilmenizi sağlayan özelleştirilebilir giriş alanları, etiketleri ve özel alanlarla mükemmel kayıt sayfası oluşturucu.

Ekran 2

100+ şablon

Kullanıma hazır, %100 uyumlu landing page şablonları etkileyici ve yüksek performanslı sayfalar oluşturmanızı sağlayacaktır. Birini seçin, kişisel dokunuşunuzu ekleyin - 30 dakikadan kısa bir süre içinde kullanıma hazırdır!

Ekran 1

Resim düzenleyici

1000'i aşkın ücretsiz fotoğrafla ya da kendi görüntülerinizle süsleyin. Dahili araç kitinde, birkaç fırça darbesiyle harika resimler oluşturmak için filtreler, etiketler, fırçalar ve çok daha fazlası yer almaktadır.

Ekran 2

HTML kodu kullanımı gerekmez

Landing page'nizin her öğesini taşıyın, yeniden boyutlandırın, kırpın, gruplandırın ve yeniden şekillendirin: metin kutuları, görüntüler, arka planlar, giriş alanları ve düğmeler - en iyi web tasarımı yazılımı hesabınızda.

Ekran 1

A/B testleri

En iyi performans gösteren web tasarımını bulmanızda yardımcı olması için A/B testleri ile sayfanızın istatistiklerini takip edin ve geliştirin; kalabalık çevrimiçi dünyada kitlenize ulaşmak için SEO araçlarını kullanın.

Ekran 2

Popüler analizler ve yeniden pazarlama hizmetleri ile entegrasyonlar

Google Analytics, Google Tag Manager, Facebook Pixel, Google AdWords, BingAds, Mixpanel, VWO, Kissmetrics, Yandex Metrica ve çok daha fazlası dahil, popüler hizmetler için güçlü entegrasyonlarımızı kullanarak landing page'lerinizi izleyin ve optimize edin. Sadece tek tıklamayla, benzersiz görünümleri görebilir, dönüşüm oranlarını analiz edebilir ve başarılı reklam kampanyaları yürütebilirsiniz.

YouTube entegrasyonu

Gömülü videolar ile satış landing page'lerinizin çekiciliğini arttırın — artık YouTube, Vimeo, Wistia, Vine ve Vidyard ile her zamankinden daha kolay.

PayPal entegrasyonu

PayPal hemen satın al
düğmesi ekleyerek
anında satın
alma kararları verilmesini teşvik edin ve daha
fazla satış ve siparişin keyfini çıkartın.

Herhangi bir IT becerisi olmadan yüksek düzeyde dönüşüm sağlayan landing page'ler oluşturun!

GetResponse Landing Page'lerin fiyatı ne kadar muhteşem?

  • Temel Landing Page'ler 30 günlük ücretsiz denemeye ve GetResponse E-posta planına dahildir (1 yayınlanmış landing page, ayda 1000 ziyaretçiye kadar).
  • Sınırsız Landing Page'ler (A/B Testleri, sınırsız landing page ve trafik) GetResponse Pro planı ile başlayarak mevcuttur.
Tüm özelliklere göz atın