Ücretsiz denemenizi başlatın

Parola güvenlik ipuçları:

 • en az 6 karakter kullanın
 • harfleri ve sayıları bir arada kullanın
 • büyük ve küçük harfleri bir arda kullanın
 • özel karakterler kullanın (ör. @)

Landing Page'ler

Yüksek dönüşüm sağlayan, mobile duyarlı landing page'ler oluşturun.
İşiniz için çıkar, müşteri adayları ve gelir oluşturun.

 • Bir şablon seçin

 • Sayfanızı özelleştirin

 • Tek tıklatma ile yayımlayın

 • Test edin & optimize edin

Tam olarak mobile duyarlı şablon

Yüksek dönüşüm için tasarlanmış, yüzlerce kaliteli, %100 tepkisel yüksek langing page şablonu arasından seçin. Abone olma, satış, promosyon veya indirme sayfaları - iş ihtiyaçlarınıza uyanı seçin. Kişisel bir dokunuş katın ve landing page'iniz 30 dakikadan kısa sürede hazır!

1000'i aşkın ücretsiz iStock görüntüsü ile profesyonel görünümünüzü tamamlayın. Birkaç fırça darbesi ile mükemmel resimler oluşturmak için dahili görüntü düzenleyiciyi kullanın.

Tam olarak mobile duyarlı şablon

Mobil çalışma alanı

Masaüstü görünümünüzden memnun musunuz? Sayfanızı daha fazla mobil dönüşüm için değiştirmek ve optimize etmek üzere mobil görünüm çalışma alanına geçin.

Mobil landing page'lerinizi ziyaretçilerinizin gözünden görün. Tasarımınızın kullanıma hazır olduğundan emin olmak için masaüstü ve mobil önizleme arasında geçiş yapın.

Mobil çalışma alanı

Sürükle-bırak düzenleyici

Teknoloji becerisi gerekmez. Tasarıma başlamak için sadece sürükleyip bırakın, bu kadar basit. Landing page'lerinizin herhangi bir unsurunu taşıyın, yeniden boyutlandırın, yeniden ölçeklendirin, kırpın, gruplandırın ve yeniden şekillendirin.

Mobil sayfa oluşturucusu ile tasarımınızı mobil cihazlar için kolayca ayarlayın.

Sürükle-bırak düzenleyici

Esnek yayımcılık seçenekleri

GetResponse alt etki alanlarını ücretsiz olarak kullanın veya GetResponse landing page'lerinizi yayımlamak için herhangi bir etki alanını seçin.

Esnek yayımcılık seçenekleri

A/B testleri & analizleri

Sayfa bilgilerini anında takip edin ve en iyi performans gösteren web tasarımını bulmanıza yardımcı olan A/B testleri ile bunları iyileştirin. Kalabalık dijital dünyada doğru kitleye ulaşmak için SEO araçlarını kullanın.

A/B testleri & analizleri

Dahili web formları

Müşteri adaylarını ve kullanıcı verilerini yakalamak için müşteri adayları ile kayıt oldukları anda ilgilenebilmenizi sağlayan özelleştirilebilir giriş etiketleri ve özel alanlarla mükemmel kayıt sayfası oluşturucu.

Dahili web formları

Favori platformunuzla
entegre edilmiştir

Herhangi popüler bir analizi ve yeniden pazarlama platformunu landing page'lerinizle bağlayın; en yüksek performans için takip edin ve optimize edin.

Facebook
Google Analytics
Kissmetrics
Bing Ads
Google AdWords
Google Etiket Yöneticisi
Favori platformunuzla<br> entegre edilmiştir

Daha fazla görünürlük ve dönüşüm

 • Satış landing page'lerinizi, gömülü videoları kullanarak daha çekici hale getirin. YouTube, Vimeo, Wistia ve Vidyard'tan kolayca videolar ekleyin.

 • Facebook sayfanıza anında bir sekme ekleyin. Landing page'nize sosyal paylaşım simgeleri ekleyin ve ziyaretçilerinizin onu başkalarıyla paylaşmasını sağlayın.

 • "PayPal hemen satın al" düğmesi ekleyerek anında satınalma kararları verilmesini teşvik edin ve daha fazla satış ve siparişin keyfini çıkartın.

Müşteriye çevrilen aboneler

GetResponse hepsi bir arada çevrimiçi pazarlama yazılımı ile muhabbeti sürdürün. Landing page'lerinizle müşteri adayları oluşturun. Abone oldukları andan itibaren aboneleri dahil etmek için e-posta pazarlamasını kullanın. Onları eğitmek ve kaliteli müşteri adaylarına çevirmek için web seminerleri yürütün. Bu kaliteli müşteri adaylarını sadık müşterilere çevirmek için pazarlamanızı otomatik hale getirin.

İşinizi büyütmek için daha fazla araç mı arıyorsunuz?
Tüm özelliklere göz atın