Landing Page'ler

Yüksek dönüşüm sağlayan, mobile duyarlı landing page'ler oluşturun.
İşiniz için çıkar, müşteri adayları ve gelir oluşturun.

  • Bir şablon seçin

  • Sayfanızı özelleştirin

  • Tek tıklatma ile yayımlayın

  • Test edin & optimize edin

Tam olarak mobile duyarlı şablon

Yüksek dönüşüm için tasarlanmış, yüzlerce kaliteli, %100 tepkisel yüksek landing page şablonu arasından seçin. Abone olma, satış, promosyon veya indirme sayfaları - iş ihtiyaçlarınıza uyanı seçin. Kişisel bir dokunuş katın ve landing page'iniz 30 dakikadan kısa sürede hazır!

5.000 Shutterstock görüntüsü ile görünüşünüzü tamamlayın. Birkaç fırça darbesi ile mükemmel resimler oluşturmak için dahili görüntü düzenleyiciyi kullanın.

Tam olarak mobile duyarlı şablon

Tam olarak landing page'inizdeyken müşteri adaylarınızın dikkatini çekin.

Ziyaretçileriniz gezinirken görüntüler kullanın, indirilebilir içerik sunun, mesajlarınızı gösterin; ziyaretçileriniz sayfanızdan çıkmadan önce açılır pencere tetikleyin veya daha yüksek dönüşüm sağlamak için sayfanızın en üst köşesine yapışkan bir kaydolma formu yerleştirin.

Tam olarak landing page'inizdeyken müşteri adaylarınızın dikkatini çekin.

Müşteri adaylarını ve müşteri verilerini almak için kişiselleştirilmiş girdi etiketlerine ve özel alanlara sahip dahili formları kullanın, bu sayede müşteri adaylarını kaydoldukları anda geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Mobil çalışma alanı

Masaüstü görünümünüzden memnun musunuz? Sayfanızı daha fazla mobil dönüşüm için değiştirmek ve optimize etmek üzere mobil görünüm çalışma alanına geçin.

Mobil landing page'lerinizi ziyaretçilerinizin gözünden görün. Tasarımınızın kullanıma hazır olduğundan emin olmak için masaüstü ve mobil önizleme arasında geçiş yapın.

Mobil çalışma alanı

Geri sayım zamanlayıcısıyla daha fazla dönüşüm elde edin

Dönüşün oranlarınızı yükseltmek mi istiyorsunuz? Aciliyet hissi oluşturmak için geri sayım zamanlayıcısı kullanın ve müşterilerinizin eyleme geçmesini isteyin. Bunu satış tekliflerinize, web semineri davetlerinize, ürün tanıtımlarınıza ve etkinlik kayıt sayfalarınıza ekleyin.

Geri sayım zamanlayıcısıyla daha fazla dönüşüm elde edin

Sürükle-bırak düzenleyici

Teknoloji becerisi gerekmez. Tasarıma başlamak için sadece sürükleyip bırakın, bu kadar basit. Landing page'lerinizin herhangi bir unsurunu taşıyın, yeniden boyutlandırın, yeniden ölçeklendirin, kırpın, gruplandırın ve yeniden şekillendirin.

Mobil sayfa oluşturucusu ile tasarımınızı mobil cihazlar için kolayca ayarlayın.

Sürükle-bırak düzenleyici

Esnek yayımcılık seçenekleri

GetResponse alt etki alanlarını ücretsiz olarak kullanın veya GetResponse landing page'lerinizi yayımlamak için herhangi bir etki alanını seçin.

SSL sertifikası kullanarak GetResponse landing page'inizi bağladığınız etki alanını koruyun.

Esnek yayımcılık seçenekleri

A/B testleri & analizleri

Sayfa bilgilerini anında takip edin ve en iyi performans gösteren web tasarımını bulmanıza yardımcı olan A/B testleri ile bunları iyileştirin. Kalabalık dijital dünyada doğru kitleye ulaşmak için SEO araçlarını kullanın.

A/B testleri & analizleri

Favori platformunuzla
entegre edilmiştir

Herhangi popüler bir analizi ve yeniden pazarlama platformunu landing page'lerinizle bağlayın; en yüksek performans için takip edin ve optimize edin.

Facebook
Google Analytics
YouTube
PayPal
Wordpress
Bing Ads
Google AdWords
Google Etiket Yöneticisi
Favori platformunuzla<br> entegre edilmiştir

Müşteriye çevrilen aboneler

GetResponse hepsi bir arada çevrimiçi pazarlama yazılımı ile muhabbeti sürdürün. Landing page'lerinizle müşteri adayları oluşturun. Abone oldukları andan itibaren aboneleri dahil etmek için e-posta pazarlamasını kullanın. Onları eğitmek ve kaliteli müşteri adaylarına çevirmek için web seminerleri yürütün. Bu kaliteli müşteri adaylarını sadık müşterilere çevirmek için pazarlamanızı otomatik hale getirin.

Bir landing page'in birkaç sürümünü oluşturmak ve dönüştürme konusunda test etmek için landing page oluşturucuyu kullanın. Sektörler arasında ortalama landing page dönüştürme %7,11.

İşinizi büyütmek için daha fazla araç mı arıyorsunuz?