Landing Page'ler

Sadece birkaç tıklamayla çekici sayfalar

Web tasarımı aradığınız şey olmasa bile,
trafiğinizi ve müşteri adaylarınızı daha fazla şirkete dönüştüren sayfalar oluşturun

Ücretsiz kaydolun Landing Page'ler

Sayfanızı kârlı çevrimiçi şirkete dönüştürün

Organizasyonumuz için nihai kararı belirleyen temel şey, tasarım ekibimizin bölgesel eğitim, kültür, iletişim ve bilim konusundaki vaka çalışmalarını en iyi şekilde aktarmak için şablonları dinamik olarak ayarlamalarına olanak tanıyan tasarım esnekliğidir.
Akané Nozaki
Halkla İlişkiler Görevlisi,
UNESCO Bangkok

Fikrinizi hayata geçirin ve performansını izleyin

Yüksek dönüşüm için tasarlanan kullanışlı, mobil uyumlu şablonları keşfedin. İş ihtiyaçlarınıza uyanı seçin. Yerleşik fotoğraf editörümüzü kullanın ve Shutterstock'tan çekici fotoğraflar ve Giphy'den merak uyandıran gif'ler kullanarak sayfanızın görünümünü tamamlayın.

Fikrinizi hayata geçirin ve performansını izleyin
landing page templates

Sürükle ve bırak editörümüzle yaratıcılığınızı geliştirip sayfanızı dakikalar içinde oluşturun. Landing page'inizin herhangi bir öğesini taşıyın, yeniden boyutlandırın, kırpın, gruplara ayırın, renklendirin veya yeniden şekillendirin.

Masaüstü tasarımından memnun musunuz? Mobil dönüşümler için landing page'inizi ayarlamak ve optimize etmek istiyorsanız, mobil görünüm çalışma alanına geçin.

mobile view
AB tests

Landing page performansınız hakkındaki tüm verilere kolay erişim kazanın. En iyi tasarımınızı veya içeriğinizi bulmak için AB testlerini çalıştırın.

Tıklamaları ve dönüşümleri izleyip ziyaretçileriniz hakkında değerli bir izlenim elde edin.

Ortalama landing page dönüşümü %5,86'dır.

Landing page oluşturucumuzu kullanın, sayfanızın birden fazla versiyonunu oluşturun ve kazanan tasarımı seçin!

Ziyaretçilerinizin dikkatini çekmek için her fırsatı yakalayın

Ziyaretçi kaydırdığında görüntüler kullanın, indirilebilir içerik sunun veya kayıt formu gösterin. Daha yüksek bir dönüşüm oranı elde etmek için mevcut müşteri adayı oluşturma araçlarından faydalanın.

Dönüşüm hunisi ile noktaları birleştirin

Önceden oluşturulan pazarlama hunileri ile tekliflerinizi öne çıkarın ve müşteri adayları oluşturun.

Landing page'iniz, basit eylemleri tetiklemek için tasarlanan tek bir sayfadan çok daha fazlası olabilir. GetResponse Dönüşüm hunisi sayesinde sayfanızı tamamen işlevsel çevrimiçi bir mağazaya dönüştürebilirsiniz.

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi GetResponse'ta ekleyip yönetin veya Etsy, Stripe, Shopify, BigCommerce, Magento, WooCommerce ve PrestaShop'tan otomatik olarak içe aktarın.

Dönüşüm hunisi ile noktaları birleştirin
Facebook and Instagram Ads.

Facebook ve Instagram Reklamları ile landing page'lerinize yüksek kaliteli trafik çekin.

Çevrimiçi satış yapmaya başlamak için satış sayfanızı ve sipariş formunuzu özelleştirin. Tek tıklamayla satışları artırma sayfalarımızı kullanarak zamanı kısıtlı tekliflerle gelirinizi artırın.

sales page and order form

Sayfanızı yayınlayın ve en sevdiğiniz araçlarla entegre edin

publish your landing page

Ücretsiz etki alanlarımızdan birini kullanarak sayfanızı dünya ile paylaşın. Alternatif olarak, zaten bir tane varsa, özel etki alanınızı kullanın.

Ücretsiz, sınırsız ve SSL-güvenli.

Sayfanızın ilgili arama sonuçlarında görünmesini sağlamak için SEO araçlarını kullanın. Anahtar kelime ile optimize edilmiş sayfa başlığı ve meta açıklaması ekleyin ve gelişmiş analiz entegrasyonlarıyla değerli veriler kullanın.

Facebook Pixel veya Google Tag Manager ile ziyaretçilerinizin verilerini takip edin ve yüksek bir şekilde hedef alan yeniden pazarlama kampanyaları çalıştırın.

Bir e-ticaret şirketi mi işletiyorsunuz? Mağazanızı GetResponse'a bağlayın ve tüm araçlarınızı hepsi bir arada pazarlama makinesine bağlayın.

Daha fazla entegrasyon keşfedin ›
track your visitors’ data
Ücretsiz kaydolun
İşinizi büyütmek için daha fazla araç mı arıyorsunuz?