Ücretsiz denemenizi başlatın

Parola güvenlik ipuçları:

  • en az 6 karakter kullanın
  • harfleri ve sayıları bir arada kullanın
  • büyük ve küçük harfleri bir arda kullanın
  • özel karakterler kullanın (ör. @)

E-posta ön izleme

E-postalarınızın masaüstü, web e-postaları ya da akıllı telefonlarda mükemmel görünmesini sağlamak için e-posta doğrulaması.

Bültenlerinizdeki küçücük bir hata bile kampanyanızı mahvedebilir. Bu nedenle "Gönder"e basmadan önce e-postalarınızı incelemeniz gerekmektedir. Ancak test adreslerine test e-posta mesajları göndererek mesajlarınızı test etmek çok zaman alabilir. E-postaları, inceleyiciler, kontrol ediciler ve doğrulayıcılar gibi çevrimiçi yazılımlarla test etmek küçük bir servete mal olabilir.

E-posta İstemcileri Ön İzlemeleri

Büyük e-posta istemcilerine uygunluğun test edildiğinden emin olmak için ücretsiz aracımızla bültenlerinizi ön izleyin: Gmail, Hotmail, Yahoo ve diğerleri. Tüm popüler e-posta istemcilerini destekliyoruz!

Mobil Ön İzlemeler

E-posta ön izleme e-postalarınızın iPhone'lar, iPad'ler ve Android cihazlarda mobil ön izlemelerini sunarak e-postalarınızı mobil cihazlarda okuyan tüm aboneler için mükemmel biri görünüm elde etmenizi sağlar.

Anında Ön İzlemeler

E-posta düzenleyicimizin dahili bir unsuru olan E-posta ön izleme tek tıklatma ile e-postanızı tüm önemli e-posta gelen kutularında anında incelemenizi sağlar. Artık teslimat zamanında mükemmel görünmelerini sağlamak için bültenlerinizde değişiklikler yapabilirsiniz.

Bültenleriniz tüm istemcilerin gelen kutusunda harika görünecektir!

Tüm özelliklere göz atın