Enterprise Çözümleri

GetResponse, orta ve büyük şirketlerin daha fazla iş fırsatından yararlanmasına yardım etmek için ölçeklendirilen ve özelleştirilen kapsamlı bir dizi güçlü çözüm sağlar.

Kurumsal Hizmetlerimiz, etkililiğe odaklanan yüksek etkili kampanyaları uygulamaya odaklanan organizasyonlar için tasarlanmıştır. Paket, E-posta Pazarlama, Landing Page'ler, Devrim Niteliğinde Formlar ve Perfect Timing gibi standart GetResponse özelliklerini içerir. Ayrıca özel altyapı, tam özelleştirme ve profesyonel danışmanlık da bulunmaktadır.

 • Özel IP Adresi

  E-postanızın itibarını korumak ve üstün e-posta teslimatı sağlamanıza yardımcı olmak için şirketinize benzersiz bir IP adresi atanmıştır. Bu, özel bir DKIM'nin ve özel altyapının yanı sıra, geniş veritabanınızla güçlü bir iletişimi sağlar.

 • Özel Hesap Yöneticisi

  Etkinliği iyileştirmek ve daha iyi performans için çevrimiçi pazarlama kampanyalarınızı en iyi hale getirmek üzere sizinle proaktif şekilde çalışmak için özel bir Hesap Yöneticisi atarız. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, tavsiye, danışmanlık ve hedeflenen destek için daima uygundur.

 • İşe Alım & Eğitimi

  GetResponse'ye geçiş sorunsuzdur ve kolaydır. Ekibimiz hesap kurulumunun her adımında size yardım eder, IP adresinizle ve sorunsuz sunucu kurulumu ile ilgili size destek olur. Liste yönetiminden API entegrasyonuna çevrimiçi pazarlamanın her yönünü kapsayan eğitim malzemeleri sağlarız.

 • Danışmanlık

  ROI uzmanlarımız, en fazla dönüşümü oluşturmanıza yardımcı olmak üzere yönlendirebilir. Pazarlama uygulamalarınızın kesin bir analizini gerçekleştirir, kaçakları tanımlar ve katılımı iyileştirmek ve müşterinin alıkoyulmasını arttırmak için tasarlanmış çözümler sunarız.

 • %100 Güvenlik

  Kampanyaları en yüksek hızda gönderebilmek için sunucularımız güvenilir, artıklıklı ve güvenlidir. Spam şikayetlerinin en az seviyede olmasını garantilemek için etki alanınızın genel güvenilir gönderici listesinde olduğundan ve tüm büyük İnternet hizmet sağlayıcıları (ISP) tarafından güvenilir adresler listesine alındığından emin oluruz.

 • Teslimat Oranı

  %99'un üzerinde tutarlı teslimat oranı elde eden, spam içermeyen bir çözüm sağlamaktan gurur duyarız. CAN-SPAM uyumunu sağlamak ve müşterilerimizin itibarını korumak üzere ReturnPath, SpamHaus ve SpamAssassin gibi sektör liderleri ile ekip oluştururuz.

Çeşitli profesyonel hizmetler arasından seçim yapın:

E-posta denetimi

Liste temizliği, liste bölümlendirmesi, içeri aktarımları inceler ve yönetiriz ve en iyi uygulamalarımızı paylaşırız.

İçerik geliştirme

Metin yazarlarımız, mesajınızın taslağını sağlar, daha fazla yanıt oranları ortaya koyan cazip bir içerik oluşturur.

E-posta şablon tasarımı

Tasarımları tüm platformlarda doğru işlemek için HTML ile en iyi hale getirilmiş, uçtan uca tasarım ve şablon özelleştirmesi sunarız.

Özel entegrasyon

Yazılım mühendislerimiz, etkili bir iş akışı oluşturmak için şirket içi sistemlerinizle e-posta pazarlamayı entegre etmek ve otomatik hale getirmek üzere ekibiniz ile çalışır.

Yeniden markalama

GetResponse, etki alanınızı aklamanızı ve marka itibarınızı oluşturmak için GetResponse logosunu mesajlarınızın dışında tutmanızı sağlar.

Sektör Çözümleri

GetResponse'de, tüm sektör türleri için tasarlanmış pazarlama çözümlerine sahibiz. Özel yapım pazarlama kampanyaları oluşturmanıza yardım etmek için en iyi uygulamalarımızı, araçları ve ipuçlarını paylaşırız. Sektörünüz için GetResponse'nin sınırsız imkanları hakkında daha fazla bilgi alın!
Tüm Sektör Çözümlerin görün ›

Sınıfının en iyisi pazarlama etkinliği ve üstün performans ile işinizi destekleyin.

Tüm özelliklere göz atın