Ücretsiz denemenizi başlatın

Parola güvenlik ipuçları:

  • en az 6 karakter kullanın
  • harfleri ve sayıları bir arada kullanın
  • büyük ve küçük harfleri bir arda kullanın
  • özel karakterler kullanın (ör. @)

Spam Checker

Tüm özelliklere göz atın

İçerikleri SpamAssassinTM ile filtreleyerek
e-posta mesajlarınızın "spam posta kutusu direncini" arttırın ve en yüksek endüstri standartlarını koruyun.

Spam olarak rapor edilmemek, İSS'lerde şöhretinizi arttırmak ve
teslimat oranlarını en üst düzeye çıkartmak için e-postalarınızın en katı anti-spam ölçütlerine göre uygun olmasını sağlayın.

En İyi Korumayı Elde Edin

En İyi Korumayı Elde Edin

SpamAssassinTM mesajınızın içeriğini, İSS'ler tarafından 0-5 arasındaki bir ölçekte bir spam olarak sınıflandırılmasına neden olacak herhangi bir öğe içerip içermediğini belirlemek için denetler.

Sürekli güncellenen "spam sözcükleri" listelerine göre filtrelemenin yanı sıra, biçimlendirmeyi, bağlantı sayısını ve türlerini, görüntüleri, kodu, Kimden alanını, başlıkları, feragatnameleri vb. analiz eder. Daha sonra düzeltme gereken yerler hakkında size ipuçları sağlar.

SpamAssassinTM, GetResponse Mesaj Düzenleyici'ye entegre edilmiştir ve bu sayede bülten oluşturma düzeninizin bir parçası haline gelmiştir - sezgiseldir ve atlanması imkansızdır. Bu durum mesajlarınızın en katı anti-spam incelemelerinden geçmesini sağlar.

Harici Uygulama Desteği

SpamAssassinTM, Apache Software Foundation tarafından hazırlanan harici bir uygulamadır. Bu durum, yerel ve ağ testlerinin sürekli kontrol edilmesi ve spam uzmanlarının deneyimleri ile en yüksek düzeyde koruma sağlanmasına olanak tanır.

E-posta pazarlamanızı hemen başlatın!