Ücretsiz denemenizi başlatın

Parola güvenlik ipuçları:

  • en az 6 karakter kullanın
  • harfleri ve sayıları bir arada kullanın
  • büyük ve küçük harfleri bir arda kullanın
  • özel karakterler kullanın (ör. @)

Spam Checker

E-postalarınızı, spam klasörünün dışında ve gelen kutusunda, yani ait olduğu yerde tutun. Sağlayan: SpamAssassin™.

En yüksek sektör standartlarını koruyun.

İçeriğinize gelişmiş bir spam kontrolü uygulayarak, spam kutusunun e-posta mesajlarınıza karşı direncini optimize edin. Spam olarak rapor edilmemek, İSS'lerde şöhretinizi arttırmak ve teslimat oranlarını en üst düzeye çıkartmak için e-postalarınızın en katı anti-spam ölçütlerine göre uygun olmasını sağlayın.

Spam Puanı

SpamScore puanları: 0,70 maksimum izin verilen 5,00. E-postanız büyük olasılıkla SPAM olarak TANINMAYACAKTIR.

En iyi korumayı elde edin.

SpamAssassin™ mesajınızın içeriğini, İSS'ler tarafından 0-5 arasındaki bir ölçekte bir spam olarak sınıflandırılmasına neden olacak herhangi bir öğe içerip içermediğini belirlemek için denetler ve bir spam kontrolünü tamamlar.

Sürekli güncellenen "spam sözcükleri" listelerine göre filtrelemenin yanı sıra, biçimlendirmeyi, bağlantı sayısını ve türlerini, görüntüleri, kodu, Kimden alanını, başlıkları, feragatnameleri ve çok daha fazlasını analiz eder SpamAssassin™, daha sonra, düzeltme gereken yerler hakkında size ipuçları sağlar.

SpamAssassin™, GetResponse Mesaj Düzenleyici'ye entegre edilmiştir ve bu sayede bülten oluşturma düzeninizin bir parçası haline gelmiştir - sezgiseldir ve atlanması imkansızdır. Bu durum mesajlarınızın en katı anti-spam incelemelerinden geçmesini sağlar.

Spam seviyesi ölçücü
Spam Checker

Harici uygulama desteği alın.

SpamAssassin™, Apache Software Foundation tarafından hazırlanan harici bir uygulamadır.

Bu durum, yerel ve ağ testlerinin sürekli kontrol edilmesi ve spam kontrolü uzmanlarının deneyimleri ile en yüksek düzeyde koruma sağlanmasına olanak tanır.

Sistem yöneticilerine e-postaları sınıflandırmaları, istenmeyen e-postaları kontrol etmeleri ve istenmeyen toplu e-postaları engelleme imkanı veren Apache SpamAssassin, #1 numaralı açık kaynak istenmeyen e‑posta engelleyicisi platformudur.

İşinizi büyütmek için daha fazla araç mı arıyorsunuz?
Tüm özelliklere göz atın