%99 E-posta Teslimat Oranı1

E-postalarınız, GetResponse ile emin ellerde.

1 Üçüncü şahıs bir firma olan Return Path tarafından bağımsız olarak değerlendirilmiştir.

İzin Almak Önemlidir

En iyi e-posta teslimat oranının elde edilmesi için "spam içermeyen bölgenin" temel gereksinimlerden biri olması sebebiyle izin esaslı e-posta pazarlamasını şiddetle savunuyoruz. Bu nedenle, bir sadece bir anti-spam politikası oluşturmadık; bir anti-spam kültürü geliştirdik.

Kötüye kullanımı önleme bölümümüz, hesapları takip etmekte ve tehditlere göre gerekli eylemleri yerine getirmektedir. Bu eylemler, uyarıların gönderilmesiyle başlar ve gerektiğinde hesapların kapatılmasına kadar ileri gidebilir. Ama en önemli eylem eğitimdir. Blogumuzda, bültenlerimizde ve ücretsiz kullanıcı kılavuzlarımızda pazarlama bilgisi, e-posta etiketleri ve en iyi uygulamaları anlatıyoruz.

Geri Bildirim Döngüleri ve Beyaz Listeler

Hedefimiz, e-postalarınızın müşterilerinizin gelen kutularına ulaştığından emin olmaktır. Bu nedenle, şöhretinizi korumak ve gelecekte e-postalarınızın teslim edildiğinden emin olmak için e-postalarınızı spam olarak işaretleyen aboneleri otomatik olarak kaldırıyoruz.

GetResponse 1998'ten bu yana, aşağıda bazıları verilen tüm büyük İnternet Servis Sağlayıcıları (İSS) ile yakın ilişkiler geliştirmek için geri bildirim döngülerine katılmaktadır.

AoL, Outlook, Yahoo, Synacor, Fastmail, Time Warner Cable, SilverSky, Comcast, Bluetie, Cox, Rackspace, Tucows, Mail.ru, Yandex, Terra.com.br, Zoho, Seznam.

Aol. Time Warner Cable Yandex SilverSky FastMail terra
Outlook.com ZOHO Sezam.cz rackspace synacor
tucows Yahoo! mail.ru COX Comcast

Otomatik Liste Temizliği

E-posta pazarlama listelerinizde teslimat sorunları olmamasını sağlamak için listeden çıkma isteklerini ve geri dönüşleri anında işleme alıyoruz. Bu özellikler bir gönderici olarak şöhretinizi geliştirir, CAN-SPAM uyumunu sağlar ve posta kutusuna ulaştırma oranlarını arttırır.Gmail gibi önemli e-posta hizmet sağlayıcılarının kendi abonelikten çıkma özellikleriyle birlikte çalışan listeden çıkma başlıklarını otomatik olarak ekliyoruz.

Dünya Standartlarında E-posta Teslimatı Oranı

Hedefimiz, mümkün olan en iyi e-posta teslimat oranını sağlamaktır. Teslimat oranı değişken bir hedef olduğundan e-posta teslimatı teknolojisinde en iyiyi sunmak için Return Path, Litmus, Port 25, SpamHaus ve SpamAssassin gibi sektör liderleriyle işbirliği yapıyoruz.

Sektörde Proaktivite

GetResponse, aşağıda listelenen tüm büyük e-posta sektörü kuruluşlarının ünlü üyelerinden biridir. E-posta en iyi uygulamalarını ve standartlarını oluşturulmasına yardımcı olmak için etkin biçimde işbirliği yapıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz daha iyi e-posta teslimat oranlarından yararlanıyor.Messaging Anti-Abuse Working Group (MAAWG), her türlü mesajların kötüye kullanım yöntemlerine karşı çalışan en büyük küresel organizasyonlardan biridir. MAAWG, spam, kimlik avcılığı, hizmet engelleme (denial of service - DoS) saldırıları, mobil cihazlarda spam ve e-postanın her türlü kötüye kullanımıyla ilgili uygulamalara karşı savaşır. Organizasyon, bir milyardan fazla posta kutusunu temsil eden küresel bir üye tabanına sahiptir.Email Experience Council (EEC), yatırıma geri dönüşümünü (ROI) vurgulayarak e-posta pazarlamasını savunan küresel bir kuruluştur.Online Trust Alliance (OTA), dünya çapında 100'ü aşkın kuruluş tarafından desteklenen bir endüstri grubudur. İnternet kullanıcılarını koruyan ve online güveni geliştiren yenilikleri destekler.The Email Sender and Provider Coalition (ESPC), yasal işlemler, teknolojik gelişimler ve endüstri standartlarıyla spam ve teslimat sorunlarını çözmek için birlikte çalışan ve sektör liderlerinden oluşan bir gruptur.

Kimlik Doğrulama

E-postalarınızın yanlış değerlendirilmesini ve spam filtreleri tarafından engellenmesini desteklemek için doğrulamalar kullanıyoruz. GetResponse platformu, Sender Policy Framework'ü (SPF) ve mesajların DomainKeys Identified Mail (DKIM) ile imzalanmasını desteklemektedir.Sender Policy Framework (SPF) kaydı, etki alanınız adına e-postaların gönderilmesi iznine sahip posta sunucularını tanıyan bir tür Etki Alanı Adı Hizmeti (Domain Name Service - DNS) kaydıdır.DomainKeys Identified Mail (DKIM), bir mesaj etki alanı ve şöhretiyle bağlantılı olarak göndericilerin belirlenmesini sağlayan bir yöntemdir. Teslimat açısından mesajlara güvenilip güvenilmeyeceğini değerlendirir.

Çift abonelik, daha iyi e-posta teslim edilebilirliğinde e-posta pazarlama istatistiklerinizi ve sonuçlarınızı arttırır.

İşinizi büyütmek için daha fazla araç mı arıyorsunuz?