Kendi tarzınızda HTML e-postası oluşturun

E-posta oluşturma ve tasarımını optimize etme

Güzel şablonlar ve sınırsız tasarım çözümleri ile yaratıcı dehanızı açığa çıkarın.

Sürükle ve bırak özgürlüğü

Herhangi bir şablonu eşsiz hale getirin; her fotoğrafı ve görüntüyü, mükemmel WYSIWYG e-posta düzenleyici ile gerçek kalitesini ve sınırsız seçeneklerini açığa çıkaracak şekilde ayarlayın:

  • Akıllı görüntü düzenleme: ölçeklendirin, Yeniden boyutlandırın, kırpın ve daha fazlasını taslağınızın içinde yapın. Görüntü düzenleme seçeneklerinize bakın.
  • E-posta oluşturma geçmişi: bülteninizin geçmişini görün ve herhangi bir değişikliği kolayca geri alın.
  • Temel blok kitaplığı: istediğiniz herhangi bir yere, hızlıca düğmeler, metin blokları, görüntüler ve daha fazlasını ekleyin.
  • Parçacık arşivi: pek çok e-posta boyunca içerik parçacıklarını kaydedin ve tekrar kullanın.
/ / / / / /

Entegre spam puanlama

İçeriğinize SpamAssassin™ tarafından sağlanan gelişmiş bir spam kontrolü uygulayarak, e-posta mesajlarınızın spam klasörünün direncini optimize edin. Spam bayraklamadan kaçınmak, ISP ününüzü geliştirmek ve teslimatı optimize etmek için e-postanızın en katı spam karşıtı kriterleri karşılayarak güvenli bir şekilde ulaştığından emin olun.

SpamAssassin™, sıkça güncellenen "spam sözcükleri" ve biçimi, bağlantı miktarı ve türlerini, görüntüleri, kodları, Kimden alanını, başlıkları, feragatnameleri ve çok daha fazlasını analiz eden belirli spam filtrelerine karşı mesaj içeriğini kontrol eder. SpamAssassin™, daha sonra, düzeltme gereken yerler hakkında size ipuçları sağlar.

/

Tam uyumlu e-postalar

Cihaz ne olursa olsun, e-postalarınız mükemmel görünecek. GetResponse'de oluşturulan tüm e-postalar, hiçbir ek masraf gerektirmeden, tüm mobil cihazlar için otomatik olarak optimize edilir. E-posta oluşturucunun içindeki mobil e-posta ön izlemesini kullanarak gerçek zamanlı olarak mobil eserinize ön izleme uygulayın.

Laptop Tablet Smartphone

Otomatik ürün önerileri

Kaynağı e-ticaret olan mağazanız olan gerçek dünya verilerini kullanarak, seveceklerini bildiğiniz ürünleri önererek müşterilerinizi satın almaya ikna edebilirsiniz. Öneriler sütununu mesajlarınıza sürükleyip bırakarak müşterilerinizi daha fazla satın almaları için kolayca mağazanıza geri getirin ve tanıtmak istediğiniz ürün kategorilerini seçin.

500'den fazla şablon ve 5.000 lisanslı fotoğraf

Profesyonel bir his için güzel şekilde tasarlanmış bir e‑posta şablonları galerisinden seçim yapın. Yaratıcı potansiyelinizi ortaya çıkartmak, alıcılarınızı etkilemek ve onlara ilham vermek için mevcut 5.000'i görüntümüzden birini kullanın.

Thumbs
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail

İstediğiniz gibi oluşturun

Temel şablonlarla baştan başlayın veya kendi kodunuzu yazın. Daha fazla görünürlük ve dönüşüm.

/ /

Zaten size ait bir şablon mu var? Bir ZIP dosyasından veya URL'den kolayca içeri aktarın veya kodu kopyalayıp yapıştırın.

/

Mesajınızı ayrıntılı düzenleyin

A/B Testleri

En iyi performansı elde etmek için e‑postalarınızı test etmek, analiz etmek ve değiştirmek çok kolay. En fazla beş konu satırı, e-posta içeriği, kimden alanı veya teslimat zamanı varyasyonunu test edin.

Dinamik İçerik ve Kişiselleştirme

Yalnızca ilgili, fazlasıyla kişiselleştirilmiş ve değerli içerik teslim etmek için müşterileriniz hakkında bildiklerinizi kullanın. Müşteri tercihlerine ve işlemlere göre farklı görüntüler, CTA'lar ve sözcükler görüntüleyin..

Gelen Kutusu Ön İzlemesi

Göndere basmadan önce, e-postalarınızın tüm gelen kutularında harika göründüğünden emin olun. Masaüstü, web e-postası ve mobil cihazlarda ön izleme için e-posta doğrulama aracını kullanın.

Mobil Ön İzleme

Tüm cihazlar için mükemmel tasarlanmış e‑postalar. Yolun her adımında tasarımınızı kontrol altında tutmak için düzenleyici içi mobil ön izlemesini kullanın.

Sosyal Medya İle Entegrasyonlar

Sosyal medya ile entegrasyonlarla kampanyanızın etkisini arttırın. Sosyal paylaşımı destekleyin, listenizi büyütün, güncellemeleri otomatikleştirin ve yüksek etkili sosyal entegrasyonlar yoluyla videolarla etkileşim kurun.

Tıklatma Takibi

E-posta pazarlama kampanyalarınızı kontrol altında tutun. Değerli tıklatma oranı istatistikleri ile tıklatma oranlarınızı izleyin.

Google Analytics Takibi

Veri hayranları, keyfiniz yerine gelsin! Google Analytics hesabınızı bağlayın ve mesaj performans istatistikleriniz, Google Analytics panonuzda kullanılabilir olsun.

Ön başlıklar

Ön başlıklar e-postalarınızın temel bir parçasıdır. Alıcıya, açmak için daha fazla neden vermek üzere, bir tanesini e‑postalarınıza kolayca sürükleyin ve bırakın.

Test Mesajları

Önce denemeden ayakkabı almazsınız, yani mesajı kendiniz test etmeden önce göndere basmayın. Hesabınızdaki herhangi bir kimden alanı e-postasına test mesajı gönderin.

Ekler

Her kaynak, bir web yüklemesi olarak en iyisi değildir. Mesajlarınıza ek olarak en fazla 400kB dosyalar ekleyin.

Çevrimiçi E-posta Arşivi

Mesajlarınız sanat eseridir ve bir galeride sergilenmeyi hak eder! Çevrimiçi e-posta arşivi tüm bültenlerinizi çevrimiçi, tek bir yerde tutmanızı sağlar.

Pazarlamacıların yalnızca %17'si e-postanın gücünden faydalanır ve yaşam döngüsü boyunca temas noktaları kullanır. Eksiksiz müşteri yolculuğu sağlamak üzere e-postalar tasarlamak için e-posta oluşturucuyu kullanın.

Haber bültenleri tasarlamak ve göndermek için e-posta oluşturucuyu kullanın - e-posta pazarlama iletişiminde en önemli tür. Pazarlamacıların %58'i bunu yapıyor.

İşinizi büyütmek için daha fazla araç mı arıyorsunuz?