Sezgisel E-posta Analizleri

Dünya üstündeki en kolay, en akıllı, en gelişmiş e-posta analizleri aracı. E-posta ROI'nizi en üst düzeye çıkartmak için. İşinizi bir sonraki seviyeye çıkartmak için.

Gerçek Zamanlı Etkinlik Takibi

Açılmalar, CTR'ler ve gerçek zamanlı ulaşılan hedefler gibi katılım ve etkililik istatistiklerini, saatlik değişimlerle görüntüleyin. Abonelerinizin etkinlik düzenlerini analiz edin ve kampanyalarınızı, sağlam verileri temel alarak en uygun hale getirin.

Gerçek Zamanlı Etkinlik Takibi

Mobil Görünüm
İstatistikleri

E-postalarınızı görüntülemek için kullanıcılarınızın - Yahoo, iPhone, Outlook veya Gmail olmak üzere - hangi e-posta istemcilerini kullandığını öğrenin. Masaüstü istemcilerini ve cep telefonunu karşılaştırın. Belirli e-posta istemcileri ve tarayıcılar için ayrıntıları görüntüleyin. E-postalarınızı, kitlenizin tercihleriyle eşleşecek şekilde en iyi duruma getirin.

Masaüstü
Desktop stats
Mobil
Mobile stats

E-posta Karşılaştırması

İki mesajınızın elde ettiği sonuçları karşılaştırın ve hangisinin daha iyi sonuç verdiğini öğrenin. Açılmaları, tıklatılmaları, abonelikten çıkmaları ve dönüşümleri kolayca analiz ederek, müşteri kitleniz için nelerin daha iyi olduğunu ve nedenlerini öğrenin.

Gerçek E-posta ROI'si

E-posta kampanyalarınızın web sitenize nasıl dönüşüm yaptığını öğrenin. Web sitenize bir takip kodu yükleyin ve GetResponse'nin satış sayısını, kayıt olanları ya da e-posta kampanyanızdaki bir bağlantı ile web sitenizi ziyaret edenleri takip etmesini sağlayın.

Otomatik Yanıtlayıcı
İstatistikleri

Artık kolay okunabilir grafiklerde gösterilen tüm otomatik yanıtlayıcı mesajları istatistiklerini çabucak karşılaştırabileceksiniz. Zayıf noktaları kolayca belirleyebilecek ve daha iyi performans ve daha iyi sonuçlar elde etmek için mesajlarda değişiklikler yapabileceksiniz.

Otomatik Yanıtlayıcı İstatistikleri
Otomatik Yanıtlayıcı İstatistikleri

Abone istatistikleri

Hangi görünüm sizin için en iyi işlev gösterir; çizelge mi yoksa tablo mu? Bizde her ikisi de var! Listenizin boyutunu kolayca kontrol edin. Abonelerin ve abonelikten çıkanların sayısını doğrulayın. Kitlenizin tercih ettiği üyelik yöntemlerini kapsamlıca inceleyin. Ardından e‑posta listenizin günden güne büyümesini izleyin.

Subscriber stats
Liste büyümesi

+25527

Günlük ortalama

+25527

Sosyal Paylaşım İstatistikleri

E-postalarınızın Web'de oluşturduğu etkiyi ölçün. Tweet'leri, beğenmeleri ve yorumları sayın. En önemli sosyal ağlar için istatistikler: Facebook, Twitter, LinkedIn ve Pinterests, hangi ortamın sizin için en iyi şekilde çalıştığına karar verebilirsiniz.

Tek Tıklatma İle Bölümleme

Tek tıklatma ile yanıt veren alt grupları seçebilir ve mesajınızı açan ya da tıklatanlara ilgili içerikler gönderebilirsiniz. Daha önceki e-posta mesajınızı açmayanlar için başlığı değiştirip mesajınızı tekrar gönderebileceksiniz.

Tek Tıklatma İle Bölümleme

Akıllı Raporlama

Otomatik raporların, örneğin mesajın yayımlanmasından 3 gün sonra gibi düzenli olarak e-posta ile size ulaştırılmasını ayarlayabilirsiniz. Etkileşimli grafikler, açılmalar ve tıklatmalarda geri dönenlere ve abonelik nedenlerine kadar kampanyalarınız ilgili her bilgiyi size gösterir.

Akıllı Raporlama

A/B Testleri

E-posta etkileşiminizi arttırın ve kişileriniz için nelerin en çok işe yaradığını öğrenin. Zorlu A/B testi işlevi ile en iyi performansı elde etmek için e- postanızı test edin, analiz edin ve değiştirin. Mesaj içeriğinizi, konu satırını, kimden alanını, günün saatini ve haftanın gününü test edebilirsiniz. En iyi stratejiyi bulmak için bu A/B testi türlerinden herhangi biri için en fazla 5 sürüm oluşturun.

Newsletter
tıklatma oranı 8%
-
Newsletter
tıklatma oranı 12%

Global Görünüm

Müşterilerinizin çeşitli konumlarda ne tür işlemler gerçekleştirdiğini bilmek, işinizden bağımsız şekilde önemlidir. Kullanışlı haritamız, tüm dünyada abonelerinizi net şekilde bulmanızı ve doğru biçimde izlemenizi ve tepkisel alışkanlıklarını tanımlamanızı sağlar.

Herkesin bahsettiği şeyin ne olduğunu görün

Testimonial

GetResponse, web sitenizin trafiğini takip edebilmek için kullanılan mükemmel bir sistemdir. E-posta analizleri, kampanyanızın farklı yönlerini gerçekten takip edebileceğiniz seviyede, gerçekten ayrıntılıdır. Profesyonel olarak bir çevrimiçi pazarlama kampanyasını yürüten hiç kimse GetResponse'siz olmamalıdır.

Brenda Cleland, Findtruesuccess.com

Endüstriler arasındaki ortalama açma oranı %27. Konu satırlarınızı ve ön başlıklarınızı test ederek açma oranınızı optimize edin.

Pazarlamacıların yalnızca %16,5'i e-posta ile gönderilen her bir içeriğin ROI'sini ölçmek için gelişmiş e-posta analizleri kullanmaktadır.

İşinizi büyütmek için daha fazla araç mı arıyorsunuz?