E-posta Pazarlama

Açılan mesajlar, tıklatılan bağlantılar, yapılan satışlar

Aboneleriniz, en etkin olduklarında, onlara özel hazırlanmış teklifler sunan
bir e-posta pazarlama araçları paketi. Birkaç basit adımda etkili
e-posta pazarlama stratejisi oluşturun.

Karşı koyulmaz içerikler oluşturun

Parmak uçlarınızdaki sınırsız tasarım imkanlarıyla yaratıcılığınızı sergileyin. Başyapıtınızı oluşturmak için sürükle ve bırak veya HTML kodu düzenleyiciyi kullanın. 500'ü aşkın, önceden tasarlanmış, kusursuz şablonlardan birini özelleştirin ya da baştan başlayıp kendinizinkini oluşturun.

Mesajınızın profesyonel görünümünü tamamlamak için 5.000 lisanslı Shutterstock görüntüsü arasından seçim yapın.

Thumbs

Mükemmel tasarlanmış e-postalar - tümü cihazlar için. Süreç boyunca tasarımınızın her adımına göz atmak için düzenleyicinin içindeki cep telefonu önizlemesini kullanın. Cep telefonuna uygun, önceden tasarlanmış şablonlarla ve uygulama içi cep telefonu uygulamaları tasarım kontrolüyle, ne olursa olsun mükemmel biçimlendirilmiş e-postalar teslim etmeniz kesindir.

Newsletter Creator

Kişiselleştir

Sadece genel selamlamalar işe yaramaz. Abonelerinize adları ile hitap edin ve mesajlarınıza temel abone ayrıntılarını dahil edin. Kitlenize, yalnızca onlarla en ilgili, fazlasıyla kişiselleştirilmiş e-postaları teslim ettiğinizden emin olmak için dinamik içerik kullanın.

Contact Details

Otomatik yanıtlayıcılar ile otomatikleştirin

Pazarlama iletişimlerinizi otomatik pilota alın. Kaydoldukları andan itibaren abonelerinizle anlamlı ve kalıcı görüşmelere başlayın.

E-kurslar, eğitim döngüleri, haftalık veya günlük ipuçları ve daha fazla – sürükle ve bırak düzenleyicide yönetilir.

Calendar

Abonelerinizi bölümlendirin ve hedefleyin

E-postalarınızı, ortak yanı olmayan binlerce aboneye göndermek, ilişki kurmanın ve abone katılımını desteklemenin bir yolu olamaz.

Temel ortaklıklara sahip benzer kişilerden oluşan gruplar oluşturmak ve fazlasıyla hedefe yönelik, ilgili mesajlar göndermek için gelişmiş bölümleme özelliklerimizi kullanın. Kişileri, özel verilere, coğrafi konuma, abonelik tarihine ve kaynağına, abone katılımına ve çok daha fazlasına göre gruplandırın.

Subscribers

Mesaj teslimatını en iyi hale getirin

Abonelerinizin gelen kutularını dolduran diğer e-postalar arasında kaybolmayın. Mükemmel Zamanlama ile en iyi hale getirilmiş teslimat sağlayın. Mesajlar yalnızca her abonenin en etkin olduğu anda ve bu nedenle mesajınızı açması ve dahil olması muhtemel olduğu anda gelen kutusuna gider.

Timing

E-posta sınır tanımaz! Time Travel özelliğini sonuna kadar kullanın ve mesajınızın tüm dünyadaki abonelerinize, kendi zaman dilimleri için atanan saatte vardığından emin olun.

E-posta pazarlama yazılımınızın güvenilir, kanıtlanmış ve itibarlı bir teslimat oranı statüsü yoksa, hangi teslimat hilelerini kullanırsanız kullanın, işe yaramaz. Tüm büyük ISP'ler tarafından Güvenilenler Listesi'ne alınmış olan GetResponse mesajları, öncelikli işlem görür ve %99 e-posta teslimatı oranının ayrıcalığını yaşar.

99%e-posta teslimatı oranı

Takip edin ve en iyi hale getirin

E-posta pazarlama kampanyalarınıza vâkıf olun. Tüm açılmaları, tıklatmaları, sosyal paylaşımları ve abonelikten çıkanları, tek bir sezgisel analizler panosundan takip edin.

Analytics
Liste büyümesi +25527

Mesaj katılımları ve daha fazla işlem yapmalarına göre aboneleri bölümlendirin.

Gerçek zamanlı etkinlik takibi, kuş bakışı bakmanızı ve tüm dünyadan aboneleriniz mesajlarınızı aldıkça, açtıkta ve tıkladıkça, seyretmenizi sağlar.

Map

Henüz bitirmediniz! Test edin ve sonra tekrar test edin. İnce eleyip sık dokuyarak e-posta kampanyalarınızın üzerinden geçin ve konu satırlarınızdan, “Gönderen” alanındaki e-posta adreslerine ve mesaj tasarımı ve içeriğine kadar her şeyi en iyi hale getirmek için A/B testini kullanın. Abonelerinizin lead'lerini takip edin ve yalnızca en iyi performans gösterenleri gönderin.

Newsletter
tıklatma oranı 8%
-
Newsletter
tıklatma oranı 12%

Kendiniz görün

Profesyonel blog yazarı and girişimci Leslie Samuel'in bir takım efsanevi e-posta pazarlamaları için GetResponse'yi nasıl kullandığına bakın.

Tüm sektörlerden pazarlamacıların %18'i, e-posta pazarlamanın harika bir yatırım getirisi sunduğunu ve en yüksek ROI'yi sağlama konusunda açık bir lider olduğunu belirtmektedir.

İşinizi büyütmek için daha fazla araç mı arıyorsunuz?