Ücretsiz denemenizi başlatın

Parola güvenlik ipuçları:

  • en az 6 karakter kullanın
  • harfleri ve sayıları bir arada kullanın
  • büyük ve küçük harfleri bir arda kullanın
  • özel karakterler kullanın (ör. @)

Yeni Kişi Arama

Tam isabetli bölümleme
ve hedefleme - hepsi bir yerde!

Kişi listelerinizi hassas koşulları bir arada kullanarak bölümlere ayırın.
Daha sonra uygun, ilgi çekici ve dönüşüm sağlamak için tasarlanmış
e-posta pazarlama kampanyaları oluşturun.

Artık kullanmaya başlamak
hiç olmadığı kadar kolay!

Belirli aboneleri ayırmak ve daha sonra onların bilgilerini görüntülemek ve değiştirmek için tek basit ekranı kullanın.

Gelişmiş arama tam odaklı kişi grupları oluşturmanıza ve onların gereksinimlerine ve profillerine göre özel ve ilgi çekici teklifler göndermenize yardımcı olacaktır.

Öncelikle bir ya da daha fazla kampanyadan kişileri belirleyin ve bir tarih aralığı seçin. Bir otomatik yanıtlayıcı dizisinde olan ya da olmayan kişileri dahil edip etmeyeceğinizi belirleyin.

Hedefli abone
bölümleri oluşturun.

Aramanızı, bunlar gibi belirli özelliklere sahip abonelerle daraltmak için koşullar aracını kullanın: coğrafi konum, abonelik yöntemi ve tarihi ve demografik bilgiler.

Ya da aramanızı müşterilerin gelen kutusu davranışlarına göre daraltın. Örneğin belirli bir mesajı açmayan ya da bir dizideki belirli bir sayıdaki zaman esaslı otomatik yanıtlayıcıları alan kişileri belirleyin.

Kişiler Ara kısmında yer alan arama ölçütlerine bakın.

Koşul grupları ekleyerek ve aralarındaki ilişkileri tanımlayarak karmaşık aramalar oluşturun.

Aramanızı daralttığınızda toplam sonucu hemen sayaçta görebilirsiniz. Elde ettiğiniz bölümden memnun olduğunuzda "Kişileri göster"i seçerek tanımladığınız aramadaki kişiler için diğer işlemleri uygulamaya devam edin.

Tek noktadan tam
kapsamlı abone yönetimi.

Gelişmiş bölümleme için daha sonra değiştirmek üzere aramalarınızı kaydettiğinizden emin olun. Yeni Kişileri Ara aracıyla tüm abone yönetim seçenekleri parmaklarınızın ucunda.

Daha önce farklı sekmelerden erişilen bu işlemler artık hemen yeni Kişileri Ara aracında görülebiliyor. Dolayısıyla aynı zamanda aşağıdakileri yapabilirsiniz:

  • Kişileri bir kampanyadan diğerine kopyalayın ya da taşıyın.
  • Kayıtlı aramanızdaki abonelere özel bir alan ekleyin.
  • Arama sonuçlarını popüler dosya biçimlerine aktarın.
  • Seçilen aramadaki alıcılara e-posta gönderin.

Ayrıca tüm bir bölüme ya da ayrı ayrı abonelere eylemler atayabilir; doğrudan Arama sekmesinden belirli bir kişiyi kopyalayabilir, taşıyabilir kaldırabilir hatta bir mesaj gönderebilirsiniz.

Yeni arama paneli, abonelerinizin tüm ayrıntıları tek bakışta görmenizi sağlar: otomatik yanıtlayıcı dizisi günü, abone kaynağı, abone durumu ve abone türü. Abonelikten çıkan, kara listeye alınan, kaldırılan, onay vermemiş olan ya da e-postanın teslim edilmediği kişilere bakın. Ya da yalnızca geçerli aboneleri seçin - hepsini sadece tek tıklatma ile yapabilirsiniz.

Kampanyalarınızın en odaklı biçimde çalışması ve müşteriler açısından ilgi çekici olması için kişi listelerinizin tam kontrolü tek yerde.

Tüm özelliklere göz atın