Sezgisel E-posta Ayrıntılı Bilgileri

Dünya üstündeki en kolay, en akıllı, en gelişmiş e-posta analizleri aracı.
E-posta ROI'nizi en üst düzeye çıkartmak için. İşinizi bir sonraki seviyeye çıkartmak için.

GetResponse e-posta analizleri
Zamana Göre Ölçümler

Zamana Göre Ölçümler

Abonelerinizin günün hangi saati ve haftanın hangi günü e-postalarınızla ilgilendiğini öğrenin. Daha sonraki kampanyalar için aboneleri günün saati tercihine göre gruplandırabilir ve mesajınızı onların en çok yanıt verdiği zamana göre gönderebilirsiniz.

Tek Tıklatma İle Bölümleme

Tek Tıklatma İle Bölümleme

Tek tıklatma ile yanıt veren alt grupları seçebilir ve mesajınızı açan ya da tıklatanlara ilgili içerikler gönderebilirsiniz. Daha önceki e-posta mesajınızı açmayanlar için başlığı değiştirip mesajınızı tekrar gönderebileceksiniz.

E-posta Karşılaştırması

E-posta Karşılaştırması

İki mesajınızın elde ettiği sonuçları karşılaştırın ve hangisinin daha iyi sonuç verdiğini öğrenin. Açılmaları, tıklatılmaları, abonelikten çıkmaları ve dönüşümleri kolayca analiz ederek, müşteri kitleniz için nelerin daha iyi olduğunu ve nedenlerini öğrenin.

Gerçek E-posta ROI'si

Gerçek E-posta ROI'si

E-posta kampanyalarınızın web sitenize nasıl dönüşüm yaptığını öğrenin. Web sitenize bir takip kodu yükleyin ve GetResponse'nin satış sayısını, kayıt olanları ya da e-posta kampanyanızdaki bir bağlantı ile web sitenizi ziyaret edenleri takip etmesini sağlayın.

Otomatik Yanıtlayıcı İstatistikleri

Otomatik Yanıtlayıcı İstatistikleri

Artık kolay okunabilir grafiklerde gösterilen tüm otomatik yanıtlayıcı mesajları istatistiklerini çabucak karşılaştırabileceksiniz. Zayıf noktaları kolayca belirleyebilecek ve daha iyi performans ve daha iyi sonuçlar elde etmek için mesajlarda değişiklikler yapabileceksiniz.

Akıllı Raporlama

Akıllı Raporlama

Otomatik raporların, örneğin mesajın yayımlanmasından 3 gün sonra gibi düzenli olarak e-posta ile size ulaştırılmasını ayarlayabilirsiniz. Etkileşimli grafikler, açılmalar ve tıklatmalarda geri dönenlere ve abonelik nedenlerine kadar kampanyalarınız ilgili her bilgiyi size gösterir.

Sosyal Paylaşım İstatistikleri

Sosyal Paylaşım İstatistikleri

E-postalarınızın Web'de oluşturduğu etkiyi ölçün. Tweet'leri, beğenmeleri ve yorumları sayın. En önemli sosyal ağlar için istatistikler: Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterests ve Google+, hangi ortamın sizin için en iyi şekilde çalıştığına karar verebilirsiniz.

E-posta İstemcileri örnekleri

E-posta İstemcileri örnekleri

Yeni ölçümler, alıcılarınızın e-postalarınızı nasıl görüntülediğini göstermektedir: Yahoo, iPhone, Outlook ya da Gmail? Masaüstü istemcilerle mobil istemcileri kıyaslayın ya da belirli e-posta istemcileri ve tarayıcılar için bilgileri görüntüleyin ve e-postalarınızı müşteri kitlenizin okuma şekline göre en iyi duruma getirin.

E-postayı açan, açmayan ya da e-postadaki bağlantıları tıklatan kişileri görebilmeye bayılıyorum. Bu yeni sürüm aynı zamanda e-postaları açan ya da açmayan vs. gibi gruplara KOLAYCA e-posta atmamı sağlıyor. Harika özellikler!Josh
Çevrimiçi Girişimci

Akıllı sistemlere geçin!

GetResponse E-posta Ayrıntılı Bilgilerini hemen kullanmaya başlayın!

Tüm özelliklere göz atın