GetResponse E-ticaret Süiti

Mağaza ziyaretçilerini olağanüstü hayranlara dönüştürmek için ihtiyacınız olan tüm güçlü araçlar. Çevrimiçi mağazanızı pazarlamanızı ve satışlarınızı artırmanızı kolaylaştırıyor ve daha az çaba gerektiriyor.

Mağazanızı entegre edin

Mağazanızın verileri bir altın madenidir. Müşterilerinizin neleri almayı sevdiğini görmek için popüler platformlarla e‑ticaret entegrasyonumuzu kullanın ve ardından harekete geçin. Dönüştürmek için otomatik, kişiselleştirilmiş teklifler gönderin ve daha fazla satın. Verilerini güçlendirmeyi ihmal eden pek çok pazarlamacıdan daima bir adım önde olacaksınız.

Gerçek verilerle satışlarınızı daha akıllı
bir şekilde artırın

Seveceklerini bildiğiniz ürünleri önererek müşterileri tekrar satın almaları için ikna edin. Kaynağı mağazanız olan gerçek dünya verilerini kullanarak otomatik olarak yapabilirsiniz.

Artık müşterilerinizi daha fazlası için kolayca geri getirebilirsiniz. Tanıtmak istediğiniz ürün kategorilerini seçmek için öneriler modülünü tutun ve mesajlarınıza sürüklemeniz yeterli.

Nasıl olduğunu keşfedin

Bırakılan arabaları geri kazanın

Yalnızca bakmaya gelenleri hatırlatıcılarla ve satın almak için acil tekliflerle cezbedin.

Arabalarını bırakanlar için hatırlatıcı mesajları otomatik olarak tetikleyin. Ardından kazandığınız gelirin artışını izleyin.

Bırakılan araba otomasyonu ve örnek e-posta

Satın alım sonrası takipleri otomatik
hale getirin

Harika şekilde zamanlanmış takip e-postaları göndermek için pazarlama otomasyonunu kullanın. satın alım sonrası onaylar, bırakılan araba hatırlatıcıları, satışları artırma teklifleri ve ürün önerileri.

Bu da ödül mü? Otomasyon şablonları kurulumu kolaylaştırır. Yalnızca özel mesajınızı seçin ve müşterilerinizin deneyimlerini iyileştirmeye başlayın. Stratejik olarak ve hiç uğraşmadan.

Satın alım sonrası takip otomasyonu ve örnek e-posta

Doğru kişilere doğru zamanda gönderin

Müşterileri bölümlere ayırmak ve en önemli olduğu anda hedeflenen mesajlar göndermek için mağaza verilerinizi kullanın. Geçen ay 100$ üzerinde harcama yapan kişilere bir teklif göndermek ister misiniz? Kolay! Bölümünüz bu müşterileri gruba otomatik olarak ekler.

Tek seferlik alışveriş yapan ve tekrar satın almak için geri gelmeyen müşterileriniz için ne yapabilirsiniz? Bir hatırlatıcıyı istediğiniz zaman tetiklemek için bölüm ayarlamanız yeterli. Bölümler, e-ticaret hedeflemesini pazarlama stratejinizin ayrılmaz bir parçası yapmanıza olanak vererek pazarlama otomasyonu iş akışlarınızı dinamik filtre unsuru üzerinden güçlendirmenizi sağlar.

E-ticaret segmentasyonu hakkında daha fazla bilgi alın

Arama sonuçlarından gelen e-ticaret müşterilerinin listesi

Mağaza ziyaretçilerinizi listenize katılmaları için ikna edin

Listenizi büyütmek için çevrimiçi mağazanıza açılır formlar ekleyin. Özel teklifler ve güncellemeler için e-posta listenize katılmaları amacıyla ziyaretçileri ikna eden iyileştirilmiş formları tetikleyin. Bu sayede daha fazlası için gelmeye devam ederler.

Mağazanızı GetResponse ile entegre ettiğinizde, yeni müşteriler listenize otomatik olarak eklenir - bu sayede kolayca takip yapabilir, konuşma başlatabilir ve yeni teklifler gönderebilirsiniz. Tekrar ve tekrar.

Örnek e-ticaret internet sitesi ve kayıt formu

Satın almak artık daha kolay

Mesajlarınızda ve landing page'lerinizdeki 'şimdi satın al' düğmesiyle PayPal'ın gücünü kullanın. Ziyaretçiler tek bakışta alabileceği için anlık satışların tadını çıkarın.

Ne kadar kolay olduğunu görün

PayPal ve ödeme sağlayıcı logolar

Kazanımlarınızı takip edin ve raporlayın

Kaydoldukları andan itibaren abonelik süreleri boyunca kişiler mesajlarınızla etkileşime geçtikçe onları takip edin. Açmaları, tıklamaları, sosyal paylaşımları ve abonelikten çıkmaları takip edin. Tümü tek sezgisel analiz panosundan.

E-posta istatistik raporu
İşinizi büyütmek için daha fazla araç mı arıyorsunuz?
Tüm özelliklere göz atın