GetResponse CRM

PAZARLAMA MÜŞTERİ ADAYLARINIZI SATIŞA ÇEVİRİN. TÜMÜ TEK BİR YERDE.

Toplayın, geliştirin, satın, yineleyin

GetResponse CRM, kampanyalarınıza daha derin kavrayış sunar.
Böylece, satış iletişim kanalınızın her aşamasında, nerede olduklarını ve ne yaptıklarını görebilirsiniz.

Özel iletişim kanallarıyla daha fazla kampanyayı kapatın.

Tüm satış sürecinizi görüntülemek ve düzenlemek için kendi özelleştirilmiş iletişim kanalınızı oluşturun.

Fırsatları belirleyin ve kampanyalar ve aşamalarla satış sürecinizi denetleyin. Bunları, iş modelinizi ve geliştirme huninizi en iyi yansıtacak şekilde ayarlayın.

Tüm müşteri adaylarınızın takibini tek yerden yapın.

Her müşteri adayını ve her işlemi tek yerden takip edin, böylece hiçbir kampanya boşa çıkmaz. Bir müşteri adayı sahibi, kapanış tarihi ve kampanya değeri tanımlayın. Tek bakışta en hızlı kazandıranları belirlemek için, kampanyalarınızı kolayca sıralayın ve izleyin. Bunları, iletişim kanalında sürükleyip bırakın ve ilerletin.

Kampanyalarınızla ilgili güncel kalın.

Günlük etkinliklerinizin kolayca en üstünde kalması için kampanyalarınıza notlar ve yorumlar ekleyin ve satışınızı ve pazarlama hedeflerinizi elde edin.

Onlar hazır olduğunda siz de hazır olun: temas noktalarını otomatik olarak planlamak için CRM takvimini kullanın.

Satış ve pazarlamanızın kontrolü sizde olsun.

Tüm müşteri deneyiminde, her müşteri adayına ilişkin kuş bakışı görünüm edinin. GetResponse CRM'yi e-posta pazarlama otomasyonunuzla ve diğer platform özellikleriyle bağlayın. Tümü tek bir yerde.

İş akışlarını, her bir kampanyanın aşamaları, etiketleri, puanı ve diğer kriterleri etrafında planlayın. Ve kampanyalarınız belli aşamalara ulaştığında bültenler gönderin.

E-posta listeniz gerçekten işinize yarasın – tüm ürünler boyunca, tek platformda. Bağlantıları kurun ve gerçek zamanlı verileri temel alan çok kanallı kampanyalar yürütün.

İşinizi büyütmek için daha fazla araç mı arıyorsunuz?