Dönüşüm hunisi

Üst düzey pazarlamanız ve lider huni makineniz

Hazır, otomatik satış hunisi oluşturucu: landing page'lerinizi oluşturun, e-postalarınızı otomatik hale getirin,
ürünlerinizi satın, bırakılan siparişleri kurtarın ve müşterilerinizi dönüştürün. Önceki adı Autofunnel'dir.

Siz boşlukları doldurun, biz de zorlu kısımları halledelim

Önce biraz trafik oluşturun...

 • Facebook ReklamlarıFacebook Marketing Partners

  Doğrudan GetResponse'ta Facebook üzerinde hedefli reklam satın alın ve landing page'lerinizde yüksek kaliteli trafiği artırın.

 • Social Ads Creator

  Şirketinize özel hazır yapım şablonlar kullanın ve tasarımcı olmasanız bile dakikalar içinde çekici animasyonlar oluşturun. Tümü telefonunuzdaki bir uygulamada – hiçbir ek masraf gerektirmez.

... ve harika görünen
landing page'lerinize gönderin

 • Landing page'ler

  Kişilerin listenize abone olup web seminerlerinize kaydolabileceği, güzel ve sektörünüz için optimize edilmiş yüksek dönüşüm sağlayan sayfalarınızı kolayca oluşturun.

... ardından ziyaretçilerinizi
abonelere ve müşteri adaylarına dönüştürün...

 • Web formları

  Landing page'lerinize gömülü olurlar ve kampanyanız için otomatik olarak ayarlanırlar – ihtiyacınız olan alanları doldurmanız yeterli.

 • Çıkış amaçlı açılır pencereler

  Sayfanızdan ayrılmak üzere olan ziyaretçilerin e-posta adreslerini alarak daha fazla dönüşüm kazanın. Tek yapmanız gereken içeriği özelleştirmek.

... bilgilendirin ve
çılgın hayranlara çevirin...

 • E-posta pazarlama

  Kişileriniz kaydolduğunda hemen karşılayın ve satın almaya hazır hale getirmek için etkileşimde kalmalarını sağlayacak, otomatik e-postalar göndermeye devam edin.

 • Web seminerleri

  Kitleniz için ücretsiz veya ücretli web seminerleri çalıştırın – sayfalarınıza ve e-postalarınıza kusursuzca entegre olurlar, üçüncü taraf web semineri yazılımı veya tarayıcı eklentilerine gerek yoktur.

... ardından ürünlerinizi almalarını
sağlayın...

 • Dönüşüm odaklı satış sayfaları

  Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi çevrimiçi olarak satmak için saniyeler içinde satış sayfanızı ve sipariş formu şablonlarınızı özelleştirin.

 • Ürünleriniz için mağazalar

  Dijital ve fiziksel ürünlerinizi GetResponse'a ekleyin ve yönetin – ve e-postalarınızda sayfalarınıza otomatik olarak dahil edin.

 • E-ticaret entegrasyonları

  Alışveriş arabanızı bağlayın ve Etsy, Stripe, Shopify, BigCommerce, Magento, WooCommerce ve PrestaShop'tan ürünlerinizi içe aktarın.

... siparişlerini bırakırlarsa onları geri kazanın...

 • Bırakılan sipariş e-postaları

  Ayarlamanıza gerek bile olmayan, harika zamanlanmış e-postalar göndererek, kişileri geride bıraktıkları siparişlerini tamamlamaya ikna edin.

... ve son olarak ödeme alın!

 • Ödeme işlemcileri

  Uygulmadan çıkmadan Square, Stripe, PayPal, BlueSnap, PayU'ya bağlanın ve ürünleriniz ile hizmetlerinizi doğrudan GetResponse sayfalarında satın.

 • Tek tıkla satış yükseltme sayfaları

  Gelirinizi artırın ve müşteri satın aldıktan hemen sonra sınırlı süreli teklifleri tanıtın.

 • Otomatik sipariş onayları

  Parmağınızı bile oynatmadan satın aldıktan sonra saniyeler içinde sipariş onayı e-postası gönderin.

Önceden tasarlanan senaryolar ile hızlıca huniler başlatın

Satış yapmak, kişi listesi oluşturmak, tekliflerinizi tanıtmak ve büyümenize yardımcı olmak için tasarlanan 30'u aşkın profesyonel olarak tasarlanmış ve dönüşüm için optimize edilen senaryo arasından seçim yapın.

Bloglama, rehberlik, dönüşüm optimizasyonu ve e-ticaret sektörlerinde uzmanlardan pazarlama kopyası içerir – senaryolar; yerel şirketler, e-ticaret mağazası sahipleri, e-kitap yazarları, rehberler, fotoğrafçılar ve etkinlik planlayıcıları için harikadır. Sizin için uygundur.

Her bir senaryo, yüksek kaliteli görüntüler, tasarımlar ve profesyonel satış kopyasına sahiptir – teklifleriniz hakkında birkaç detay ekleyip devam edebilirsiniz.

Dönüşüm hunisi ile,iş hedeflerinizi
her ne olursa olsun yerine getirebilirsiniz

Satış hunileri ile ürünlerinizi satın

Basit, etkili satış hunileri ile çevrimiçi olarak ürünlerinizin tanıtımını yapın, satın ve teslim edin. Fiziksel ürün, e-kitap, çevrimiçi kurs vb. dahil olmak üzere her şeyi satın. Hızlı satış hunisi sayesinde trafiği doğrudan satış sayfanıza gönderin veya tam satış hunisi ile teklifinizi sunmadan önce otomatik e-postalar ile yeni kişilerinizi bilgilendirin.

Müşteri adayı hunileriyle kişilerinizi bulun

Landing page'inizde yeni müşteri adaylarını kazanmak ve bunları otomatik e-postalarla bilgilendirmek için standart abone olma hunilerini kullanın. Daha iyi sonuçlar için, hazır müşteri adayı çekme hunilerini deneyin. E-posta adresleri karşılığında değerli içerikler paylaşın ve %20 oranında daha yüksek dönüşüm elde edin.

Web semineri hunileri ile bilginiz üzerinden gelir elde edin

İlişki oluşturun ve uzmanlığınızı ücretsiz veya ücretli web seminerleri sayesinde bir web hizmeti için ekstra ücret ödemek zorunda olmadan faydalı bir şeye dönüştürün.

Nasıl yapıldığını bildiğiniz şey için ödeme yapın

Huniniz kalanını sizin için halledecek.

İşinizi büyütmek için daha fazla araç mı arıyorsunuz?