Autofunnel

Üst düzey pazarlamanız ve lider huni makineniz

Hazır, otomatik satış hunisi oluşturucu: landing page'lerinizi oluşturun, e-postalarınızı otomatik hale getirin, ürünlerinizi satın, bırakılan siparişleri kurtarın ve müşterilerinizi dönüştürün.

Tümü GetResponse hesabınızda.

Ücretsiz kaydolun

Siz boşlukları doldurun, biz de zorlu kısımları halledelim

Önce biraz trafik oluşturun...

... ve harika görünen
landing page'lerinize gönderin

 • Landing page'ler

  Kişilerin listenize abone olup web seminerlerinize kaydolabileceği, güzel ve sektörünüz için optimize edilmiş yüksek dönüşüm sağlayan sayfalarınızı kolayca oluşturun.

... ardından ziyaretçilerinizi
abonelere ve müşteri adaylarına dönüştürün...

 • Web formları

  Landing page'lerinize gömülü olurlar ve kampanyanız için otomatik olarak ayarlanırlar – ihtiyacınız olan alanları doldurmanız yeterli.

 • Çıkış amaçlı açılır pencereler

  Sayfanızdan ayrılmak üzere olan ziyaretçilerin e-posta adreslerini alarak daha fazla dönüşüm kazanın. Tek yapmanız gereken içeriği özelleştirmek.

... bilgilendirin ve
çılgın hayranlara çevirin...

 • E-posta pazarlama

  Kişileriniz kaydolduğunda hemen karşılayın ve satın almaya hazır hale getirmek için etkileşimde kalmalarını sağlayacak, otomatik e-postalar göndermeye devam edin.

 • Web seminerleri

  Kitleniz için ücretsiz veya ücretli web seminerleri çalıştırın – sayfalarınıza ve e-postalarınıza kusursuzca entegre olurlar, üçüncü taraf web semineri yazılımı veya tarayıcı eklentilerine gerek yoktur.

... ardından ürünlerinizi almalarını
sağlayın...

... siparişlerini bırakırlarsa onları geri kazanın...

 • Bırakılan sipariş e-postaları

  Ayarlamanıza gerek bile olmayan, harika zamanlanmış e-postalar göndererek, kişileri geride bıraktıkları siparişlerini tamamlamaya ikna edin.

... ve son olarak ödeme alın!

Önceden tasarlanan senaryolar ile hızlıca huniler başlatın

Satış yapmak, kişi listesi oluşturmak, tekliflerinizi tanıtmak ve büyümenize yardımcı olmak için tasarlanan 30'u aşkın profesyonel olarak tasarlanmış ve dönüşüm için optimize edilen senaryo arasından seçim yapın.

Bloglama, rehberlik, dönüşüm optimizasyonu ve e-ticaret sektörlerinde uzmanlardan pazarlama kopyası içerir – senaryolar; yerel şirketler, e-ticaret mağazası sahipleri, e-kitap yazarları, rehberler, fotoğrafçılar ve etkinlik planlayıcıları için harikadır. Sizin için uygundur.

Her bir senaryo, yüksek kaliteli görüntüler, tasarımlar ve profesyonel satış kopyasına sahiptir – teklifleriniz hakkında birkaç detay ekleyip devam edebilirsiniz.

Autofunnel ile,iş hedeflerinizi
her ne olursa olsun yerine getirebilirsiniz

Satış hunileri ile ürünlerinizi satın

Basit, etkili satış hunileri ile çevrimiçi olarak ürünlerinizin tanıtımını yapın, satın ve teslim edin. Fiziksel ürün, e-kitap, çevrimiçi kurs vb. dahil olmak üzere her şeyi satın. Hızlı satış hunisi sayesinde trafiği doğrudan satış sayfanıza gönderin veya tam satış hunisi ile teklifinizi sunmadan önce otomatik e-postalar ile yeni kişilerinizi bilgilendirin.

Müşteri adayı hunileriyle kişilerinizi bulun

Facebook Reklam oluşturucu ile Facebook gelen yüksek kaliteli trafik oluşturun, landing page'inizde e-posta adreslerini alın, otomatik e-postalarla bilgilendirin ve satın almaya hazırlayın.

Web semineri hunileri ile bilginiz üzerinden gelir elde edin

İlişki oluşturun ve uzmanlığınızı ücretsiz veya ücretli web seminerleri sayesinde bir web hizmeti için ekstra ücret ödemek zorunda olmadan faydalı bir şeye dönüştürün.

Nasıl yapıldığını bildiğiniz şey için ödeme yapın

Huniniz kalanını sizin için halledecek.

İşinizi büyütmek için daha fazla araç mı arıyorsunuz?