Ücretsiz denemenizi başlatın

Parola güvenlik ipuçları:

  • en az 6 karakter kullanın
  • harfleri ve sayıları bir arada kullanın
  • büyük ve küçük harfleri bir arda kullanın
  • özel karakterler kullanın (ör. @)

A/B Testleri

Doğrusunu yapın ve daha fazlasını elde edin - daha fazla açılma, tıklatma ve satış!

Hangi konu satırı en çok açılma sağlıyor? Hangi eylem düğmesi en çok tıklatma sağlıyor? Mesajlarınızı göndermek için en uygun gün hangisi ROI'nizle kumar oynamayın! GetResponse A/B Testleri ile en iyi performansı elde etmek için e-postalarınızı test etmek, analiz etmek ve değiştirmek çok kolay. Sonunda günlük rutininizin bir parçası olacak kadar kolay e-posta optimizasyonu.

Sezgisel kurulum

Ayrık testler artıke-posta ayarları aşamasında ve birkaç basit tıklatma ile kuruluma hazır. Uygulamada otomatiktir ve yalnızca en iyi performans gösteren mesajların kitlenize ulaşacağından emin olabilirsiniz.

Her unsur test edilebilir

İçerik, konu satırı, kimden alanı, günün saati, haftanın günü – en iyi stratejiyi bulmak için bu unsurların değiştirildiği
5 taneye kadar sürüm oluşturun. Şablonların, eylem düğmelerinin, e-posta uzunluğunun ve teslimat zamanının test edilmesi hiç olmadığı kadar kolay.

Test özgürlüğü

Kullanışlı kayar kontrol ile listenizi eşit biçimde test bölümlerine ayırın. Mesajınız için hangi değerler daha önemli - tıklatmalar mı yoksa açmalar mı? Kazanan sürüm otomatik olarak gönderilsin mi? Testin süresi ne kadar olmalı? Artık seçim sizin.

Sonuçlar ortada

Bülten listenize giderek sürümler arasındaki teslim edilen mesajlar, tıklatmalar, açmalar ve performans farklıklarına erişin. Hangi sürümünün testi kazandığını ve nedenini hemen göreceksiniz!

Yanlış bir sözcük ya da ifade nedeniyle zaman ve para kaybı riskini almayın.

A/B Testleriyle hemen kampanyalarınızı geliştirin ve gelirinizi arttırın!
Tüm özelliklere göz atın