Pazarlama Tahminlerinin Fazlasını Sağlamak için Tasarlandı.

Kurumlar, profesyonel pazarlamacılar ve yüksek miktarda e-posta gönderenler için üst düzey e-posta çözümleri.

GetResponse Enterprise gelişmiş özellikler grubu, gereksinimlerinize uygun bir çözüm oluşturmanızı sağlar. Ekibinizin ve işletmenizin e-posta pazarlama ROI'nizi arttırmak için gereksinim duyduğu araçları size sağlarız.

Yüksek Miktarda Gönderim Olanakları

Teknolojik altyapı, talebinizi karşılayacak şekilde sınırsız olarak ölçeklenebilir. Kesinti ya da kesinti olmadan sınırsız sayıda e-posta gönderebilirsiniz. Kampanyaları en yüksek hızda gönderebilmek için sunucular güvenilir, artıklıklı ve güvenlidir.

En İyi Teslimat Oranı

E-posta şöhretinizin kontrolünü tamamen elinizde tutmanız için şirketinize benzersiz bir IP adresi atanır. GetResponse İSS izlemesi, DKIM, geri bildirim döngüleri, beyaz etiketleme ve bağlantı özelleştirme konularını hallettiğinden kampanyalarınızın teslimat oranı bir sorun olmaktan çıkar.

Hesap Yönetimi

Size hedefli destek, eğitim ve profesyonel danışmanlık hizmetleri sağlayarak verimi ve performansı arttırmak için proaktif biçimde sizinle çalışan özel bir Hesap Yöneticisi atanır.

Danışmanlık Hizmetleri

E-posta pazarlama programınızın her unsurunu planlarken ve gerçekleştirirken ROI uzmanlarımız verimi arttırmanız ve maksimum dönüşüm elde etmenizde size yardımcı olmak için hazırdırlar.

Özel Teknoloji

GetResponse, sorunsuz özel entegrasyonlar için gereksinim duyduğunuz deneyimlere sahiptir. IT ekibiniz GetResponse JSON-RPC API'si ile alışveriş sepetleri, işlem platformları ya da CRM'ler gibi harici uygulamalarınızı e-posta pazarlamanızla entegre edebilir.

Alt Seviye Erişim

Yönetici, kullanıcıların becerilerine, işlevlerine ve sorumluluk seviyelerine göre yönetilmesini sağlamak için her biri kullanıcı erişimi, araçlar, paylaşım ve istatistik açısından önceden tanımlanmış haklara sahip 1000 taneye kadar ayrı kullanıcı hesabı oluşturabilir.