Bizim 350,000+ Müşterimizle Tanışın.
Onlar GetResponse e-posta pazarlama ile başarıyı yakaladılar.

Müşteriler ve İş Ortakları

Bugün itibariyle dünyanın çeşitli yerlerinde 350,000+ kişi, platformumuzu kullanıyor.

GetResponse bir şehir olsaydı Alaska'daki Anchorage'dan daha büyük ve çok daha sıcak olurdu.
Hawaii'deki Honolulu büyüklüğünde olur ama hula dansçıları olmazdı.

Başarı Öyküleri

Müşteriler önemli başarılar elde ettiklerinde bize bunu nasıl yaptıklarını anlatmak için sabırsızlanıyorlar. İlham almaya hazır olun.

Örnek Çalışma

The Residual Entrepreneur

Daha önce birçok e-posta pazarlama hizmeti denedim ve GetResponse'nin tam bana uygun olduğunu söylemem gerekir. GetResponse'yi kullanmaya başladığımdan bu yana açılma oranlarım %300 arttı. Avantajlar çok net. İşleri otomatik pilota alıyorum ve artık onlara bir daha bakmak zorunda kalmıyorum. Liste büyüyor, işlevler çalışıyor ve işlemler tam tasarlandıkları gibi çalışıyor ... ayarlayın ve unutun.

Son olarak benim asıl kalbimi çalan ise GetResponse'nin Müşteri desteği oldu. Müşteri desteğinde çalışanlar sanki benimle konuşmaktan keyif alıyorlar. Bizi gerçekten önemsediğinizi biliyorum. Bize ulaşmaya ve bizim mutlu olduğumuzdan emin olmaya çalışıyorsunuz. Sizden e-posta aldığımda gülümsüyorum :)

60 günde %300 daha yüksek açılma oranı

Videolu Değerlendirmeler

Hiçbir şey gülümseyen bir müşteri kadar bizi memnun edemez.
Bir GetResponse hayranının durdurulamaz tutkusunu hissedin.

Müşteri öyküleri

Bu trend belirleyiciler işlerini dönüştürmek için GetResponse yeniliklerini kullanıyorlar. İşte nasıl yaptıkları.

MuLondon
 • Boris Zatezic

 • CEO, www.MuLondon.com
We at MuLondon have been using GetResponse for years and love their rich features and great customer service. With their help, we can reach more of our customers, helping us to grow and make an even bigger impact on the world around us. We don’t have to think about deliverability issues, invalid emails or bounces, and can quickly see how our emails are performing. This leaves more time for us to whip up organic skin care products for everyone to enjoy!.
C4CM
 • Tara Cosca

 • C4CM'de Pazarlama Direktörü
GetResponse yalnızca daha büyük platformlarla yarışmaz, aynı zamanda müşteri hizmetleri, kullanılabilirlik ve teslimat oranı konusunda onların önüne geçer. GetResponse'u pazarlama platformumuz için entegre bir platform olarak görmekteyiz. Maliyeti uygun, kullanımı kolay ve esnek sözleşme şartlarına sahip olduğu için GetResponse'u seçtik. Aslında GetResponse Enterprise'a geçiş, alıştırma ve eğitim oturumları sayesinde büyük bir kesinti olmadan sorunsuz şekilde gerçekleşti.
Lavito
 • Damian Borowiec

 • Lavito'da Pazarlama Yöneticisi
GetResponse, rekabet dünyasında gizli silahımız çünkü ihtiyacımız olan tüm gerekli dijital araçları bir araya getiriyor: bültenlerden landing page anketlerine ve pazarlama otomasyonuna. Sonuç olarak sadece tek bir araç kullanarak maliyetleri iyileştirebiliyor ve pazarlama etkinliklerimizi yönetebiliyoruz.
OnlyInYourState
 • Brian Warner

 • Only In Your State Kurucu Ortağı
Teslimat oranından müşteri hizmetlerine pek çok özellikle GetResponse harika bir platform. Tüm büyük e-posta sağlayıcılarına baktım ve nihai seçimim GetResponse'tan yana oldu çünkü API'si her şeyi tam olarak ihtiyacımız olan şekilde yönetmemize olanak verdi. Teknik ve teslimat noktası da dahil olmak üzere her şey mükemmeldi. Büyümeye devam etmek için onlarla doğrudan birlikte çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz!
Feldman Creative
 • Barry Feldman

 • Feldman Creative
Neredeyse bir yıl boyunca bırakmak zorunda kaldığım başka bir popüler çözüme yatırım yaptım çünkü çok kullanışsızdı ve öğrenmesi zordu. GetResponse, pazarlama otomasyonu girişimimi çok daha kolay ve cazip hale getirdi. Memnun kaldım. Ürün size “otomasyonun canı cehenneme!” dedirtmiyor. GetResponse'un parlayan özelliklerinden birisi, müşteri adaylarını yakalamasıdır. GetResponse e-kitaplar ve kılavuzlar gibi katma değerli içerikleri sunmayı, tanıtmayı ve sunmayı kolaylaştıran harika bir araç seçimi sağlamaktadır. Ve GetResponse sürekli olarak test etmenize ve gerekli iyileştirmeleri yapmanıza olanak verir.
Marketing Manager at Curtiss-Wright
 • Patricia Moyer

 • Curtiss-Wright'ta Pazarlama Yöneticisi
GetResponse kullanarak hedeflerimize ulaşma konusunda doğru yolda olduğumuzu biliyoruz. Yine de yapılacak çok işimiz var ancak şüphesiz, GetResponse2'un yardımıyla bunu başaracağız. Dünya genelinde mevcut ve potansiyel müşterilere ulaşmak için harika bir araç. Birden fazla e-posta dili imkanı sunarak ve e-postaları dünya genelinde aynı zamanda göndererek uluslararası gelişimimizi destekler. GetResponse kullanmaya başladıktan sonra tanıtım ve müşteri adayı taleplerimizi geliştirdik. Paketimizi yeni güncelledik ve yeni özellikleri denemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz!
Aperitivi Sociali Parma
 • Gianluca Bellini

 • Aperitivi Sociali Parma
Bültenler için denediğim en iyi uygulama! Kontrol paneli olabildiğinde sade ve sezgisel şekilde tasarlanmıştır. Bir dizi rehberli adım üzerinden e-posta oluşturmanıza yardımcı olur: yalnızca adımları tek seferde takip edin, bunu yaptığınızda harika bültenler oluşturabilirsiniz. Görsel e-posta editörünün kullanımı çok kolaydır ve eğlencelidir. Yalnızca istediğinizi (görüntü, metin, düğme) bültene sürüklediğinizde tamamlanmış olacak. Basit ve güzel. Ve otomatik yanıtlayıcı özelliği o kadar sezgiseldir ki nasıl yapılandıracağınız konusunda talimata gerek bile duymazsınız. Uygulama, e-postaların doğru zamanda teslim edilmesine yardımcı olan yeni özelliklerle devamlı olarak zenginleştirilmektedir. Teknik yardım günün 24 saati kullanılabilirdir ve gerçek bir hazinedir. Gerçekten bilgilidirler ve sorunları anında, gece gündüz bekletmeden çözmek için hazırlıklıdırlar. Dürüst olmak gerekirse, daha önce hiç böyle bir uygulama kullanmadım. Karşılaştırma yapmak gerekirse MailChimp sizi güldürür. 5 yıldız veriyorum ancak en az 10 yıldızı hakediyorlar.
Unesco
 • Noel Boivin

 • UNESCO Bangkok
Yenilediğimiz bölgesel bültenimizin platformu olarak GetResponse'yi seçtik ve seçimimizden memnun kaldık. GetResponse, basit ve sezgisel bir tasarım arayüzünden etkin ve etkili dağıtıma kadar, bültenimizin oluşum ve dağıtım sürecini anlaşılır hale getirdi ve olması gereken yere, yani içeriğimizi geliştirmeye odaklanmamızı sağladı. Soruların ortaya çıktığı her an, çevrimiçi müşteri desteği temsilcileri, bizi doğru yola yöneltme konusunda hızlı ve yardımcı oldu.
Platinum Success
 • Daniel Hrebenak

 • Platinum Success
GetResponse Enterprise ile pek çok yıl boyunca çalıştım ve bulabileceğiniz en etkili e-posta pazarlama aracı olduğunu söyleyebilirim. Boalca E-posta Hizmet Sağlayıcısı kullanma ayrıcalığım oldu ve GetResponse yarışta her açıdan üstün performans gösteriyor.

Çeşitli bir numaralı e-Tiracet mağazaları için e-posta verilerini yönetirken, bazı örneklerde e-posta ROI'sinde %200 artış fark ettik. GetRespone araçları, kullanım kolaylığı ile birleştirildiğinde, deneyimden bağımsız olarak, herhangi bir pazarlamacının erişim alanı dahilinde bu gibi sonuçları garanti eder.

Aldığım destek emsalsizdi. Sadece tüm teknik sorularım ele alınmadı, aynı zamanda bir e-posta pazarlamacısı olarak başarılı olmam için gereken her şeyi yapan özel bir hesap yöneticisi tarafından sektöre yönelik kavrayışlar ve profesyonel tavsiye aldım. GetResponse platformun işlevlerini ve UX'i iyileştirmek için müşterilerden gelen geri bildirimi kullanmakta göz alıcı bir iş de ortaya koyar.

GetResponse'yi her aşamadaki herhangi bir e-posta pazarlamacısına öneririm. Yeni başlayanlar GetResponse'nin sezgisel ve mantıklı UX'i ile rahat hissederken, gelişmiş teknik bilgiye sahip olarak kullananlar da GetResponse Enterprise'ın tüm özellikleriyle yarışmada yukarıya tırmandığını ve bir ESP'nin müşterileri için yapabileceklerinin sınırlarını zorladığını görecektir.

Bir GetResponse e-posta pazarlamacısı olduğumu söylemekten fazlasıyla gurur duyuyorum ve E-posta Hizmet Sağlayıcısı sektöründe eşsiz bir lider olarak GetResponse'u şiddetle öneririm.
Scania Poland S.A.
 • Katarzyna Kobus • İletişim Koordinatörü

 • Scania Poland S.A.
GetResponse ile pek çok yıl boyunca çalıştım Platformları çok işlevsel ve en çok e-posta pazarlama çözümlerine erişimemizi sağlıyor. En değer verdiğim şey, profesyonel yaklaşımları ve bize sundukları güvenlik hissi. Dahası, Hesap Yöneticisi ile iletişim sorunsuz ve kolay ve daima çok doğru, ayrıntılara dikkat ediyor. Böyle bir ortaklık sayesinde, tüm karmaşık faaliyetler şimdi basit ve memnuniyet verici.
Dave Brody
 • Dave Guindon

 • www.interestarchitect.com
"2002 yılından bu yana online yazılım ürünlerimi geliştiriyorum ve satıyorum. Temel gelir kaynağım her zaman e-posta pazarlama oldu. Sağlayıcıları değiştirerek GetResponse'ye geçtiğimden bu yana açma oranlarımın %60 kadar ve tıklatma oranlarımın %200 kadar arttığını fark ettim. Bir yazılım geliştirici olduğumdan GetResponse'un e-posta yayımlarımı hızlı biçimde hazırlamamı çok kolay hale getiren harika bir arayüzü olduğunu ilk ağızdan söyleyebilirim. Sadece bununla da kalmıyor, aynı zamanda destek birimi MÜKEMMEL! Destek birimi, her şeyin düzgün biçimde gittiğinden emin olmak için düzenli olarak benimle iletişim kuruyor... Destek birimi işte bu kadar harika! BİZ BAYILIYORUZ! Eğer bu yıl online işinizde herhangi bir değişikliğe gitmek istiyorsanız GetResponse'ye geçin. Bundan pişman olmayacağınızı garanti ederiz."
Brenda Cleland
 • Brenda Cleland

 • http://findtruesuccess.com
GetResponse, web sitenizdeki trafiği takip etmek için kullanılabilecek en iyi sistem. Programın içinde e-postalar ve etkileyici bültenler gönderme olanağı ile program çok kullanışlı. Kolay kullanımlı otomatik yanıtlayıcı yönetimi alanı, kampanyalarınızı kolayca planlamanızı sağlıyor. Özellikle Takvim görünümünü çok beğeniyorum. E-posta analizleri gerçekten çok ayrıntılı. Bu sayede kampanyanızın farklı yönlerini takip edebiliyorsunuz. Hatta web formlarına ve landing page'lere de sahipler. Bir online pazarlama kampanyası yürüten kişilerin GetResponse'siz kalmaması gerekiyor.
Chris Towland
 • Chris Towland

 • www.ChrisTowland.com
GetResponse'yi 10 yılı aşkın süredir kişisel olarak kullanıyorum ve her zaman özelliklerinden, yüksek e-posta teslimat oranından ve müşteri hizmetlerinin kalitesinden çok etkilenirim.
GetResponse, hem kendim hem de müşterilerim için çok büyük ve karlı e-posta listeleri oluşturmama yardımcı oldu.
İşimde, restoranların müşterileri ve olası müşterilerini içeren büyük e-posta listeleri oluşturmasına yardımcı oluyorum. Müşterilerime, güvenebilecekleri ve daha da önemlisi sonuç elde edecekleri bir sistem olduğunu bildiğimden her zaman GetResponse kullanmalarını öneriyorum.
Fernando Augusto
 • Fernando Augusto

 • www.fernando-augusto.com
Brezilya'nın en tanınmış web pazarlamacılarından biriyim. Aynı zamanda üst düzey bir MLM lideriyim.
GetResponse'yi e-posta göndermek ve olası müşterilerimi takip etmek için asıl ve en favori sistemim olarak kullanıyorum.
GetResponse hakkında en çok beğendiğim hısıs, landing page'ler oluşturma ve e-posta kampanyalarını ayarlamadaki kolaylığı.
GetResponse'yi bi profesyonel araç olarak kullanıyorum ve öneriyorum!
Genecia Alluora
 • Genecia Alluora

 • GeneciaAlluora.com
GetResponse, işimdeki yeni ve geçerli müşterilerle etkileşimimi değiştirdi. GetResponse'nin araçları pratik ve basit ve çok etkili sonuçlar elde edilmesini sağlıyor.
Artık başarısız olan e-posta gönderimleri ya da eksik e-postalar konusunda hiç stres yaşamıyorum. GetResponse'yi kullanmadan önce e-postalarımın gönderilememesinden ya da teknik aksaklıklardan çok endişelenirdim. Artık bunlar benim için sorun değil. Aynı zamanda daha önce hiç böyle bir araç kullanmadım. Her türlü zorluğu tamamen ortadan kaldırıyor. "Dilini" öğrenerek bunun üzerinde çalışmaya devam etmeniz gerekiyor ancak destek ve bilgi veri tabanı bu işi çok kolaylaştırıyor.
Marko Huemer
 • Marko Huemer

 • www.united-branding.com
Online bir pazarlama acentesi olarak müşterilerimiz için ROI oluşturmak konusunda çalışıyoruz.
Bu süreçte e-posta pazarlama önemli bir rol oynuyor.

Tüm sağlayıcıları test ettim ve sonuç olarak GetResponse'ye güveniyorum.


Neden?

1.) Destek ekibinin hızı ve profesyonelliği

2.) Müşterilerden gelen geri bildirimler her zaman dikkate alınıyor

3.) Fiyatları rakipsiz


Sonuç: GetResponse, çok kolay otomatik yanıtlayıcılarla birlikte en müşteri dostu şirket. Bu hizmeti e-posta pazarlama ve landing page'ler konusunda çalışan herkese öneriyoruz.
Rogerio Zarattini Chebabi
 • Rogerio Zarattini Chebabi

 • www.canaladuaneiro.com.br
Bir danışmanlık ve eğitim şirketim ve tüm e-posta pazarlama ve Brezilya sistemlerini denedim. Yalnızca %0,1 - 0,5 gibi açılma oranları elde edebildim. GetResponse ile her şey değişti. Olağanüstü değerler olan %10-17 açılma oranlarına ulaştım. Bu sayede müşteri veri tabanım büyüdü ve satışlarım önemli ölçüde arttı. Kolay kullanımlı yardımları sayesinde çok hızlı sonuç elde edebiliyorsunuz.
Ashok Grover
 • Ashok Grover

 • www.skillscape.net
Artık benim için doğal bir seçenek haline gelen GetResponse'yi kullanana kadar tüm e-posta pazarlama hizmetlerinin birbirine benzediğini düşünürdüm. Bu kararı vermemdeki en büyük neden, kendi şablonlarımı tasarlama ve istediğim gibi ayarlama esnekliğini sağlıyor olması. Aslında başka hizmetlerde yaşadığım deneyimlerde benim için bir şablon hazırlamaları için yazılım geliştiricilerle görüşmem gerekiyordu. Ancak artık böyle bir zorunluluğa sahip olmamak benim için şaşırtıcı bir durum. Bunun yanı sıra sabit bir şablon üzerinde küçük değişiklikler bile yapamıyordum. GetResponse ile artık kendimi özgür hissediyorum. Tabi ki A/B testleri, otomatik yanıtlayıcı, landing page oluşturucu, List booster gibi birçok başka özellik de yer alıyor.
Alex Kiziah
 • Alex Kiziah

 • http://thebucketlistlife.com/
GetResponse benim en beğendiğim e-posta pazarlama hizmeti sağlayıcısı ve onu tüm müşterilerime ve arkadaşlarıma öneriyorum. Daha önce benzer fiyatlarda hizmet sunan birçok başka çözümü denedim ama hiçbiri GetResponse'nin basitliğinin yanından bile geçemez. Basitlik, tercihimin ana nedenlerinden biri ve bu nedenle herkese tavsiye ediyorum. Piyasadaki daha üst düzey çözümler bile GetResponse'nin tekliflerinin basitliğini ve harika özelliklerini daha fazlasını sunamıyor.
Angelos Kyritsis
 • Angelos Kyritsis

 • http://www.pcsteps.gr
GetResponse'ye geçmeden önce iki yılı aşkın bir süre başka bir otomatik yanıtlayıcı hizmeti kullanıyordum. GetResponse'ye geçmek şimdiye kadar verdiğim en iyi karar oldu. GetResponse ana dilim olan Yunanca olarak harika destek sağlıyor, arayüz sezgisel ve teslimat oranı mükemmel. Web formları ve landing page oluşturma, teknik işlerden çok anlamayan kişiler için bile çok kolay. GetResponse'ye geçtikten sonra listem 1500 abone büyüdü ve uzun bir süre daha bu hizmeti kullanmaya devam edeceğim. Her şey için teşekkürler.
Bruce Blaustein
 • Bruce Blaustein

 • www.CheapUSland.com
GetResponse, arazi işimi yeni bir seviyeye taşımama yardımcı oldu. Abone listemi oluşturmak ve yönetmek işimi büyütmede önemli bir unsur. GetResponse, Bülten oluşturmayı, ister baştan isterse çok sayıdaki profesyonel görünümlü şablonlardan birini kullanarak çok kolay hale getiriyor. Bir Bülteni tamamladığımda hemen gönderebiliyor ya da daha ileri bir zamanda, hatta ben uyurken gönderilecek şekilde programlayabiliyorum. Bülteni tüm listeme ya da listemde belirli bir gruba gönderebiliyorum. GetResponse'ye kullandığımdan beri internet servis sağlayıcımdan toplu e-posta gönderdiğime dair bir uyarı almıyorum. Yeni Landing Page Oluşturucusu'nu denemek için sabırsızlanıyorum. Aynı zamanda harika bir destek ekipleri de var. Teşekkürler GetResponse.
Bojan Doroslovac
 • Bojan Doroslovac

 • http://MyOnlineBusinessWealth.com
GetResponse'yi bir yılı aşkın süredir kullanıyorum. Başka sistemleri de denedim ve sonunda GetResponse'nin, en etkili ve en kolay kullanımlı olanı olduğuna karar verdim. Yalnızca birkaç dakika içinde güzel ve profesyonel görünen bültenler oluşturabiliyorum. Piyasadaki en sade ve kullanıcı dostu hizmet. Aynı zamanda fiyatları, yeni başlayanlar ve deneyimli kullanıcılar için çok gerçekçi ve uygun.
Bob Lotich
 • Bob Lotich

 • http://christianpf.com
6 yılı aşkın süredir e-posta pazarlama işindeyim ve diğer büyük e-posta pazarlama hizmetlerinin 3 tanesini denedim. Diğer şirketlerde önemli müşteri hizmetleri sorunları yaşadıktan sonra (birinde telefon desteği bile yoktu) harika hizmetleri konusundaki şöhretleri nedeniyle GetResponse'yi denemeye karar verdim. Onlarca kez GetResponse destek ekibiyle görüştüğümde, GetResponse'nin açık arayla en iyi müşteri hizmetlerini sunduğu konusunda ikna oldum.
Casey Hicks
 • Casey Hicks

 • SucceedingWithCasey.com
Online pazarlamaya başladığımdan bu yana kullandığım tek e-posta pazarlama sağlayıcı GetResponse oldu ve değiştirmeyi düşünmek için bile hiçbir neden bulamadım.

Bir sorunum ya da bir sorum olduğunda destek birimi bana hemen yardımcı olmak için hazırdı.

Kolay kullanımlı araçlarını çok seviyorum ve GetResponse'yi, ister yeni başlayan ister deneyimli kullanıcılar için olsun e-posta listesi oluşturmak isteyen herkese öneriyorum.
Cherie King
 • Cherie King

 • www.TheWorkAtHomeAdvocate.com
GetResponse'yi YILLARDIR kullanıyorum ve hizmetlerinden çok memnunum. Diğer firmaları denedim ancak hiçbiri GetResponse'nin sunduğu kullanım kolaylığının yanına bile yaklaşamaz. Ayrıca giderek DAHA İYİ hale geliyorlar. Her zaman mevcut özellikleri yakından takip ediyorlar ve işletme sahiplerine işlerinde yardımcı olacak yeni özellikler sunuyorlar. Örnek olarak çok BEĞENDİĞİM Landing Page Oluşturucu'nun eklenmesini verebilirim. Değer katıyorlar ve bunu çok uygun fiyatlarla yapıyorlar. Her zaman iş arkadaşlarıma bir GetResponse kızı olduğumu ve olacağımı söylüyorum!
Cerj Lalonde
 • Cerj Lalonde

 • www.cerjlalonde.com
Neredeyse iki yıldır GetResponse müşterisiyim. Daha önce Infusionsoft'u (tüm zamanınızı ayırmanız gereken karmaşık bir hizmet) ve daha az sayıda renkli ve canlı şablonu olan AWeber gibi başka sistemleri denedim. GetResponse'yi çok yönlülüğü, kullanım kolaylığı ve çok canlı Landing Page ya da Bültenleri için seviyorum. Web Formları ve GetResponse'nin sunduğu diğer birçok özellik sezgisel olarak kullanılabilecek çözümler. Aynı zamanda istatistik/analiz panelleri, e-posta işlemlerinin otomatik yanıtlayıcılar ile sıralanabilmesini ve "kişilerin" aktarılabilmesini de çok beğeniyorum. Ayrıca hizmetlerin fiyatları da çok uygun. GetResponse'nin benim açımdan en önemli özelliklerinden bir de Müşteri Hizmetleri. Nazik, profesyonel ve bilgili bir görevli ile telefonda canlı görüşerek, uzun süre beklemeden ve sorununuz çözülene kadar görüşmenizi sürdürebiliyorsunuz.
Dean Bielanowski
 • Dean Bielanowski

 • http://www.pcaviator.com.au/store
E-posta pazarlama kampanyalarımızı yönetmek için GetResponse'ye kayıt olmadan önce çok daha fazla zaman alan, daha az esnek ve müşterilerimizden daha az yanıt almamıza neden olan bir sistem kullanıyorduk.

Şimdi ana müşteri iletişimi ve pazarlama portalı olarak GetResponse'yi kullanıyoruz ve müşterilerimizin çok daha fazla yanıt verdiğini ve ürünlerimizi daha fazla satın aldığını görüyoruz. Kişisel olarak GetResponse'nin arayüzünün daha önceki yöntemlere göre daha hızlı olduğunu gördüm. Ayrıca e-postaların gönderiminin programlanabiliyor olması, ailemizle geçireceğimiz hafta sonlarında e-posta hazırlamak zorunda kalmadan haftanın 7 günü müşterilerimizle iletişim kurabilmemizi ve onlara e-postalar gönderebilmemizi sağlıyor.

GetResponse'yi kullanmaya başladığımızdan bu yana satışlarımızın arttığını gördük ve sistem müşterilerimizin e-posta listesine kendi aboneliklerini yönetmesine izin verdiğinden abonelik veri tabanımızı yönetmek için daha az zaman harcıyoruz.

Her e-posta pazarlama sistemi mükemmel olmasa da GetResponse'nin şu anda piyasadaki güvenilir ve yenilikçi sistemlerinden biri olduğunu gördük. Ayrıca sürekli olarak yeni özellikler ekliyor ya da mevcut özellikleri geliştiriyorlar.

Genel olarak GetResponse'yi kullanmanın, çok daha az çabayla doğrudan ürün satışlarımızı arttırırken aynı zamanda e-posta iletişimlerimizde profesyonel izlenimimizi koruduğunu gördük. Diğer önemli bir avantaj da tüm bunları mobil aygıtlarla da kolayca yapılabiliyor olması. Artık ofisteki masaüstü bilgisayara bağımlı değiliz.
Dan Kidd
 • Dan Kidd

 • dankidd.ru
GetResponse'yi uzun yıllardır kullanıyorum. Hizmetten o kadar memnunum ki herkese etkin biçimde öneriyorum ve tanıtıyorum. Sonuç olarak GetResponse, Rus pazarında en popüler hizmetlerden biri oldu. Ama biraz daha detaya inelim ve GetResponse'den gerçekten neleri beğendiğimi konuşalım:

1. Kalite. GetResponse, mükemmel çalışıyor. Tüm bültenler mükemmel biçimde teslim ediliyor.
2. Harika kullanım olanakları. Bu kadar kolay kullanımlı başka bir e-posta pazarlama hizmeti (ama birçoğunu denedim) bilmiyorum.
3. Destek. Mükemmel hizmet sağlayan destek ile ilgili fazla söze gerek yok. Tüm sorunlar, tüm hatalar (ben bile yapmış olsam) hızlı biçimde çözülüyor. Destek sizi hemen anlıyor (ana dilim İngilizce olmasa bile) ve her seferinde sorunlarınızı inceliyor ve yardımcı oluyor.

Bu üç önemli avantaj GetResponse'nin benim için en iyi hizmet olmasını sağladı. GetResponse ile çalışmaya başladığımdan bu yana gelirlerimdeki artışı belirtmiyorum bile.
Felipe Restrepo Z.
 • Felipe Restrepo Z.

 • ClickSimil Corp. : http://clicksimil.com
Kısaca anlatayım... GetResponse, e-posta pazarlama yapma şeklimi değiştirdi. Beni yanlış anlamayın, çok sayıda ünlü e-posta pazarlama platformu kullandım ama GetResponse çok daha fazla özelliğe sahip: Bunlar arasında A/B ayrık testleri ve güçlü sınıflandırma sayılabilir. Bu tür özellikler gelişmiş pazarlamacıların mutlaka kullanması gereken özellikler ve diğer platformlarda yüzlerce dolara mal oluyor. Teslimat oranının ne kadar iyi olduğunu anlatmaya bile gerek yok. Teşekkürler!
Greg Jeffries
 • Greg Jeffries

 • http://www.imsource.org
Bana göre GetResponse, piyasadaki en uygun maliyetli ve kolay kullanım otomatik yanıtlayıcı çözümü. Yeni e-posta pazarlamacıları için ideal olmasının yanı sıra daha gelişmiş kullanıcılar için de birçok gelişmiş özelliğe sahip. GetResponse'yi kullanıyorum ve e-posta listesi oluşturmak isteyen herkese öneriyorum.
Henry Diaz
 • Henry Diaz

 • www.steppingintofreedom.net
Online deneyimlerim sırasında üç farklı otomatik yanıtlayıcı hizmetini test etme olanağı buldum.

Denediğim GetResponse'yi çok beğendiğimden dördüncü bir hizmete bakmam gerekmedi. Neden onların hizmetlerini seçtim ve kullanmaya karar verdim? Çünkü KALİTE mükemmel ve platform sorunsuz çalışıyor. Hiçbir hata ya da kilitlenen ekranla karşılaşmadım (daha önce denediğim ilk iki otomatik yanıtlayıcı hizmetinde bunlarla karşılaştım).

Yayınlarımı GetResponse ile düzenlerken kendimi güvende hissediyorum. Platformlarının harika görünümü ve kullanıcı dostu özellikleri, bir mesajı tekrar kullanırken, onu şablon olarak kullanırken ya da bir kampanyanın sonucu takip ederken zaman kazanmamı sağlıyor.

Fiyat yeni başlayanlar için çok uygun. Son olarak Deste Ekibi ihtiyaç duyduğum her an hazır durumda ve çok kibar ve bilgililer.
Joy Blakeney
 • Joy Blakeney

 • www.makinglifejoyful.com
GetResponse'nin işimde çok iyi etkiler yarattığını söyleyebilirim. Biri yaşam koçu, diğeri bir doğrudan pazarlama şirketine bağımsız bir dağıtıcı olmak üzere işimi tanıtmamam yardımcı olan harika landing page'ler ve bültenleri nasıl hazırlayabileceğimi öğreniyorum. Müşteri hizmetlerini çok seviyorum - çok yardımcı severler ve TÜM sorularıma yanıt veriyorlar. Tekrar işe koyulmama yardımcı oluyorlar. Harikasınız!
Julia Proctor
 • Julia Proctor

 • www.cisinc.us
Bana göre GetResponse KESİNLİKLE en iyi e-posta programı. Neredeyse hiç kesinti yaşanmayan GetResponse, çok sayıda insana ihtiyaç duyduğum son dakika işlerinde geçici çalışanlarımla iletişim kurmak için her zaman kullanıma hazır. Sadeliği, kolay kullanımı ve harika grafikleri sayesinde, ayda, hatta bazen haftada birkaç kez kullandığım hizmeti çok sevmemi sağlıyor. Çok uygun fiyatı ile çalışanlarımızla iletişim kurmamız için şirketimizin yaptığı en akılcı yatırım. E-posta alan kimseden tek bir şikayet bile almadık. Hatta GetResponse ile mesaj gönderdikten sonraki birkaç dakika içinde hemen yanıt aldık. Böyle iyi çalışmaya devam ederseniz, işimizi yapmayı sürdürdüğümüz sürece sizin hizmetlerinizi kullanmaya her zaman devam etmek isteriz.
Jeremias Smith
 • Jeremias Smith

 • Smith & Associates Media
GetResponse'yi son birkaç yıldır kullanıyorum. Denediğim tüm e-posta sistemleri arasında GetResponse en sezgisel kullanıma sahip olanı. Ayrıca her zaman online sohbet, e-posta ya da telefonla ulaşılabilen müşteri hizmetleri kesinlikle gördüklerimin en iyisi. Her zaman sizin müşteriniz kalmaya devam edeceğim!
Kelly Mickiewicz
 • Kelly Mickiewicz

 • http://pregnancyworkouts.net/
Bir otomatik yanıtlayıcı hizmeti ararken GetResponse'yi denedim ve çok beğendim. Şu ana kadar kullandığım en iyi e-posta hizmeti olduğunu söyleyebilirim. Satın almadan önce denemeniz için 1 aylık ücretsiz denemeye de sahip. Otomatik yanıtlayıcı işlevi gerçekten çok kolay kullanılıyor ve onun sayesinde daha az zamanda daha fazla iş yapabiliyorum. Birileri hangi hizmeti kullandığımı sorduğunda her zaman GetResponse'yi öneriyorum. Satışlarınızı arttırmak istiyorsanız bu olanağı kaçırmayın.
Leonardo Añez
 • Leonardo Añez

 • http://www.LeonardoAnez.com
GetResponse'yi bir yılı aşkın süredir kullanıyorum ve olası müşterilerinizle iletişim kurmanın en iyi yolu olduğunu düşünüyorum. Çok kolay kullanılıyor.

GetResponse sayesinde müşteri kitlemle mükemmel ilişkiler kurarken ürünlerimi ve hizmetlerimi online olarak satabildim.

GetResponse otomatik yanıtlayıcı piyasanın en iyisi ve müşteri hizmetleri kalitesi mükemmel.
Michelle Braun
 • Michelle Braun

 • http://www.superstarcareers.com
E-posta ve içerik pazarlaması konusunda yeniyim. Dolayısıyla çok sayıda öğrenmem gereken konu oldu. Online destekten (videolar, SSS'ler vb.) çok memnun kaldım. Ayrıca aradığım bilgiyi bu şekilde bulamadığımda canlı sohbet, e-posta ve telefonla verilen hızlı yanıtlar beni çok etkiledi. Çok yardımcı oldular!

Aynı zamanda mesajlarımı bir tarihten diğerine sürükleyip bırakabildiğim Otomatik Yanıtlayıcı Takvimini çok seviyorum. İçerik pazarlaması konusunda deneyimli arkadaşlarıma gösterdiğimde bu özelliğe imrenerek baktıklarını söylemek istiyorum.
Mario D. Silva
 • Mario D. Silva

 • www.UniversalRevelations.com
GetResponse, her zaman bana en iyi açılma oranlarını sağladı. GetResponse'nin e-posta oluşturucusunun her zaman en güzel, hızlı ve etkili araç olduğunu düşünüyorum.

GetResponse'de işimizi başarılı olarak yürütmek için tüm olanaklara sahibiz: otomatik yanıtlayıcılar, Landing page oluşturucu, Web formları, Anketler, ayrıntılı istatistikler ve çok daha fazlası.

Canlı Sohbet müşteri hizmetleri, her sorum olduğunda hazır. Neredeyse hiç beklemiyorsunuz.

Sektördeki en iyi fiyatlardan yararlanıyoruz ve herkes 30 günlük ücretsiz deneme hakkına sahip. Kimse GetResponse'den daha iyi olamaz!

Bizim girişimcilere verdiğiniz hizmet için çok teşekkürler. Seni seviyorum GetResponse!
Phil Fogliani
 • Phil Fogliani

 • http://parentlovingcare.com
GetResponse'yi yaklaşık bir yıldır kullanıyorum ve daha önce onsuz nasıl yapıyormuşum bilemiyorum. Başka benzeri programlar kullandım ama hiçbir GetResponse ile boy ölçüşemez. İlk başladığımda basit bir bülteni nasıl göndereceğimi, diğer birçok harika özelliği tek başıma nasıl kullanacağımı bile bilmiyordum. Ancak öğrenmeyi kolaylaştıran öğreticiler bana yol gösterdi. Artık her gün mesaj gönderdiğim çok sayıda farklı listeye sahibim. İşimi büyütmeme ve daha fazla kişiye ulaşmama yardımcı oldu. İşini büyütmek isteyen herkese bu harika hizmeti kesinlikle öneririm.
Paulo Santoro
 • Paulo Santoro

 • www.paulosantoro.com
Brezilya'da yaşayan bir yazarım ve GetResponse'yi okuyucularımla iletişim kurma hedefimi gerçekleştirmede harika bir iş ortağı olarak görüyorum. Diğer siteleri test ettim ancak GetResponse, uygun fiyatla mükemmel hizmet sunuyor. E-posta düzenleyici ile harika mesajlar oluşturabiliyorum ve bu benim sitede en sevdiğim özellik: Kolayca istediğim yere görüntüler, çubuklar ve metin yerleştirebiliyorum. Okuyucularımı takip edebiliyorum, otomatik yanıtlayıcılar belirleyebiliyorum, eski mesajları tekrar gönderebiliyorum ve istediğim zaman sohbetle yardım alabiliyorum. Açık konuşmak gerekirse bundan fazlasını isteyemezdim.
Pavel Tolpezhnikov
 • Pavel Tolpezhnikov

 • www.paveltolpezhnikov.com
GetResponse'yi kullanmaya üç yıl önce başladım ve kullanışlı hizmet işlevlerini ve güvenilirliğini çok beğendim. Giderek daha fazla kullanmaya ve Ayrıca müşterilerime de önermeye başladım. Online işletmeler dünyası için çok önemli bir husus olan e-posta pazarlama açısından güvenilir, basit ve kullanışlı bir çözüm. Bana göre GetResponse, piyasadaki en iyi çözüm. Ayrıca hizmet artık Rusça olarak sunulduğundan çevirilerin ve genel olarak hizmetin geliştirilmesi için önerilerimin genellikle hemen uygulandığını görmek beni çok memnun ediyor.
Rodrigo Claudio
 • Rodrigo Claudio

 • www.rodrigoclaudio.com
Brezilya'da yaşayan bir Fiziksel Eğitim öğretmeniyim. E-posta pazarlama çalışmalarıma katabildiğim ekstra gelir nedeniyle GetResponse'ye içten teşekkür ederim.

GetResponse'yi ve onun müşteri hizmetlerini üç ifade ile özetleyebilirim: hızlı, etkili ve 24 saat. Dürüstçe konuşmak gerekirse, hesabı kullanmak o kadar kolay ki online desteğe sadece iki kez ihtiyacım oldu.

Yeni Landing Page Oluşturucu'nun hizmete açılması da bana çok yardımcı oldu. Bir web semineri için bir sayfa oluşturmam gerekiyordu ve bunun için sitemde yeni bir sayfa oluşturmak istemiyordum. HTML kodlarıyla uğraşmadan yalnızca birkaç tıklatma ile 10 dakikadan kısa bir süre içinde yeni bir sayfa oluşturabileceğimi görünce hemen fikrimi değiştirdim.

GetResponse, çok uygun bana harika bir hizmet sunduğun için teşekkür ederim.
Roy Fielding
 • Roy Fielding

 • http://mentoringformarketers.com
Eğer akılınıza gelebilecek her türlü ek özelliği içeren güvenilir bir otomatik yanıtlayıcı hizmeti arıyorsanız, liste oluşturmanın giderek önem kazandığı bu günlerde tüm özellikleri bir arada bulacağınız GetResponse'den başkasına bakmayın. API'leri ve Facebook ile entegrasyonu da harika!
Regina Luffey
 • Regina Luffey

 • www.wildeflower.com
GetResponse'yi yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Deneme sürümü ile başladım ve piyasadaki diğer e-posta pazarlama yazılımı ürünlerinin çoğundan çok daha kullanıcı dostu olduğunu gördüm. Diğer hizmetlerdeki aboneliğimden çıktım. GetResponse'ye katıldım ve arkama bakmadım. GetResponse, tüm e-posta pazarlama gereksinimlerimi karşılayabildiğini kanıtladı. Şimdi işim için liste oluşturmada yardımcı olan Landing Pages hizmetini sunuyorlar. E-posta listemde 400'ü aşkın üye var ve GetResponse, müşteri veri tabanıma davetkar ve güzel e-postalar oluştururken her aşamada beni destekledi. Teşekkürler GetResponse. İşimi büyütmemi kolaylaştırdığın ve müşterilerime iletmek istediğim kişisel havaya sahip mesajlarımı gönderdiğin için teşekkürler.
Shirley George Frazier
 • Shirley George Frazier

 • http://GiftBasketBusiness.com
İş hayatı zorluklarla dolu. İhtiyacım olan son şey, ürünlerim ve hizmetlerim ile ilgili bilgi isteyen müşterilerle nasıl iletişim kuracağımı bulmak için uzun bir öğrenme süreci.

Eski kullandığım e-posta pazarlama hizmeti yerine GetResponse'ye geçtiğimde, öğrenme süreci önemli ölçüde kısaldı.

GetResponse, bir e-posta pazarlama ve yönetim programının yapması gerekeni yapıyor: süreci daha kısa sürede kolay ve etkili hale getiriyor.

Eğer bir sorununuz ya da sorunuz varsa müşteri hizmetleri yanıtı biliyor ve düzelene kadar benimle görüşmeye devam ediyor.

Başarılı bir girişimci olarak önümde çok iş var. GetResponse'nin hizmeti, hiçbir zorlukla karşılaşmadan müşteri kitleme kolayca pazarlama yapmamı sağlıyor.
Tom Kane
 • Tom Kane

 • http://letsgomobile.club
Hem İngilizce hem Almanca dilinde hizmet veren birçok e-posta pazarlama çözümünü denedikten sonra GetResponse'yi kullanmaya karar verdim.

Karar vermemde önemli etkenler kolay kullanımı ve birden fazla dilde verdiği destek oldu. Hem İngilizce hem de Almanca konuşan pazarlarda hem de Brezilya'da çalışıyorum. Bu nedenle tüm bu dilleri içeren bir e-posta pazarlama çözümüne ihtiyacım var ve bana göre böyle bir hizmet sunan çok az şirket var.

GetResponse'nin örneğin WordPress ve Optimize Press ile kolayca entegre olması da kararımda önemli etkenlerden biri. Benim için GetResponse, onlina pazarlamacı olarak gündelik çalışmalarımın vazgeçilmez bir parçası.
Winter Green
 • Winter Green

 • www.birthingbetter.com
Yeni Zelanda'da yer alan bir hayır kurumu olan Trust, Common Knowledge'nin müdürüyüm. Kurumumuz 2000 yılından bu yana Birthing Better with The Pink Kit Method® online multimedya kaynağı ile satış yapıyor. Birkaç yıl boyunca AWeber'i kullandık ancak landing page'ler, bültenler, anketler oluşturma, hatta web formlarını değiştirme olanağı bulunmuyordu. 2014'ün başlarında Warrior Forum'u keşfettim ve landing page'ler vb. oluşturmak için oradakilerin hangi yazılımları/hizmetleri kullandığını sordum. Bir kişi bile GetResponse adını vermedi. TÜM önerileri inceledim ve hiçbiri bana uygun gelmedi. Aslında GetResponse'yi nasıl bulduğumu bilmiyorum ama 30 günlük ücretsiz deneme hayatımı değiştirdi. GetResponse, bana umduğumdan çok daha fazlasını sundu. Şablonlar, tasarımlar ve kullanım kolaylığı açısından GetResponse'nin sunduklarını için ne söylesem az. Her açından mükemmel. Dahası da var. Kar amacı gütmeyen kuruluşlara başka hiçbir hizmetin sunmadığı cömert indirimler sunuyorlar ve destek hizmetleri kesinlikle harika. GetResponse'nin arkasındaki tüm çalışanların, tüm bunların küçük bir hayır kurumu için ne kadar anlamlı olduğunu bilmelerini isterim.
Aisha Williams
 • Aisha Williams

 • RE e-Broker
"Rakiplerin platformlarını kullandıktan sonra GetResponse'ye geçtim ve sistemi çok sevdim. Platform çok kullanıcı dostu ve kolay kullanılabiliyor. Deneme süreci boyunca bana yardımcı olduğunuz ve harika bir hizmet verdiğiniz için teşekkür ederim (ayrıca bu harika hizmeti rakibinizde alamadım).

GetResponse'den o kadar memnunum ki ücretli hesaba geçeceğim… ve eminim şu ana kadar aldığım harika hizmeti almaya devam edeceğim. Jacob'a tüm yaptıkları için teşekkür ederim. Benim hesap yöneticim olmaya devam edeceğini umuyorum."
Laura Seabrook
 • Laura Seabrook

 • www.lauraseabrook.com
"Müşteri Hizmetleri Harika! Katıldıktan sonraki gün her zaman beni desteklemek için hazır olduğunuzu söylemek için beni aramalarını gerçekten çok takdir ettim. Ve her zaman sözlerini tutuyorlar. 24 x 7 Canlı Sohbet, desteğe ihtiyacım olduğu her zamanda onlarla iletişim kurmama olanak sağlıyor. Her zaman yardıma hazırlar.”
Jenish Pandya
 • Jenish Pandya

 • http://jenishpandya.com
"GetResponse'yi yaklaşık bir yıldır kullanıyorum ve kesinlikle bayılıyorum. Beni en çok etkileyen, soruları gerçekten çok hızlı ve kolay biçimde yanıtlayan 24 x 7 sohbet desteğidir. Çok basit bir sorunun çözülmesini istediğinizde ve e-posta yanıtını bir ya da iki gün beklemek istemediğinizde çok yararlı oluyor. Sosyal medyada (Facebook ve Twitter) da çok etkin olduklarından GetResponse ortamının dışında bile onlara ulaşmak çok kolay. Bir mühendis olarak iyi ürünlerini çok takdir ediyorum ve arayüzleri gerçekten çok etkileyici. Neredeyse bir çocuk oyuncağı. Hayatı kolaylaştıran bir sürükle-bırak sistemi oluşturmuşlar ve eğer teknik konularla çok ilgili değilseniz gerçekten çok kullanışlı. Aynı zamanda e-postanızın, görüntülendiği e-posta istemcisi, tarayıcı, işletim sistemi ve cihaza bağlı olarak okuyucunun ekranında nasıl görüneceğini tam olarak görmenizi sağlayan Gelen Kutusu Ön İzlemesi adlı harika bir özelliğe sahipler. Bu nedenle eğer bir otomatik yanıtlayıcı hizmetine sahip değilseniz ya da mevcut hizmetinizi değiştirmek istiyorsanız, GetResponse'yi kesinlikle dikkate almalısınız."
Michael Simpson Jr
 • Michael Simpson Jr.

 • theresidualentrepreneur.com
"GetResponse ile AWeber arasında tercih yapmakta zorlandım. Ama sonunda GetResponse'ye karar verdim. Burada en beğendiğim özellik, e-postaların bir hedefe göre kişiselleştirilebilmesi ve özelleştirilebilmesi. Örneğin biri bültenime kayıt olduğunda hemen bir teşekkürler e-posta alıyor. Birkaç gün sonra en beğendiğim ürünlerimden biri için indirimli bir teklif gönderiliyor. Bu noktadan sonra çevrimiçi işlerini büyütmelerine yardımcı olmak için düzenli (haftalık) iletişimler alıyorlar. Ve Ücretsiz Deneme... Bu olanağı duyunca çok şaşırdım. Kredi kartı yok... Herhangi bir bilgi gerekmiyor... Sadece gerçek ve dürüst bir 30 günlük ücretsiz deneme. Benim asıl kalbimi çalan ise Müşteri desteği. Müşteri desteğinde çalışanlar sanki benimle konuşmaktan keyif alıyorlar. Bizi gerçekten önemsediğinizi biliyorum. Sizden e-posta aldığımda gülümsüyorum. :)"
Vivian Lou
 • Vivian Lou

 • www.shoppingononline.com
"Üç yıldır GetResponse'yi kullanıyorum ve şu ana kadar kullandığım en iyi hizmet diyebilirim. Diğer e-posta pazarlama araçlarıyla kıyaslandığında GetResponse gerçekten çok kolay kullanımlı ve uygun maliyetli. Tüm e-posta pazarlama sistemimi GetResponse'ye taşıdıktan sonra e-posta açılma oranlarımız %30, CTR'miz %50 oranında arttı. GetResponse, tüm müşterilerime ilgili içeriklerle ulaşan birden fazla kampanya oluşturmama yardımcı oldu. E-postalarımın ulaştığı kitleyi arttırarak ve mevcut müşterilerimin sadık müşteriler olmasını sağlayarak satışlarını arttırmak isteyen herkese güvenle önerebilirim."
Cory Boatright
 • Cory Boatright

 • realestateservant.com, CoryBoatright.com
"Eski e-posta sağlayıcımızla e-posta teslimat sorunları yaşamaya başladığımızda diğer alternatiflere bakmaya başladık. "En iyi" seçeneklerden bazılarına baktık ama GetResponse Enterprise (özel sunucu) ile devam etmeye karar verdik. Kullanıcı arayüzü, ekibimin gördüğü en sezgisel arayüzü. "Çok hızlı" biçimde harika görünen e-posta şablonları oluşturma yeteneğinden çok etkilendik. Ama asıl bizi en çok etkileyen, e-postalarımızın tüm unsurlarında ayrık testler yapabilmekti. GetResponse Enterprise'ı kullanmaya başladığımızda başka hizmetlere artık ihtiyacımız kalmadı ve onları iptal ettik. Teslimat oranımızın önemli ölçüde arttığını ve açılma oranlarının tavana vurduğunu gördük. GetResponse Enterprise ekibiyle çalışmanızı kesinlikle öneririm. Bize özel bir temsilcimiz var ve diğer sağlayıcımızda "sadece bir müşteri" olmak yerine artık "beyaz eldivenlerle" yapılan bir hizmete sahibiz. Unutmayın... hizmette kusur etmeyin, Cory Boatright"
Ram Shengale
 • Ram Shengale

 • gyantastic.com
"GetResponse'nin pazardaki en iyi e-posta pazarlama hizmet sağlayıcılarından biri olduğunu düşünüyorum. Piyasada AWeber ve Mail Chimp gibi birçok alternatif var. Ama GetResponse'nin çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. GR'yi şu ana kadar 10 aydır kullanıyorum ve hiçbir sorunla karşılaşmadım. Kesinlikle kullanmaya devam edeceğim. Tüm özelliklerde bir aylık ücretsiz deneme olanağı sunuyorlar, kredi kartı gerekmiyor. Bu nedenle denemek %100 güvenli. Harika müşteri hizmetlerine hayranım. Konuştuğum tüm müşteri hizmetleri temsilcileri, yetenekli, bilgili ve en önemlisi çok yardım severler. Günümüzde bu çok önemli."
Kenneth Hart
 • Kenneth Hart

 • www.thirstyswagman.com
"GetResponse'ye geçmek verdiğim en iyi kararlardan biriydi. Çok güzel, kolay kullanımlı ve harika bir desteğe sahip! En çok beğendiğim ise mobil cihazlarla uyumlu bültenler ve landing page'ler oluşturmanın kolaylığı. GetResponse'yi, kitlesiyle etkili biçimde iletişim kurmayı hedefleyen herkese kesinlikle öneririm."
Wilson Lau
 • Wilson Lau

 • www.fullsuccessmanifesto.com
"GetResponse, kolay kullanımlı sürükle-bırak e-posta oluşturucusu kesinlikle benzersiz. Kullandığım diğer e-posta pazarlama platformlarına göre çok daha sezgisel kullanıma sahip. Bir bülteni hazırlamak artık yalnızca 2 dakikamı alıyor. Bu durum web'i ve düzgün bir pazarlama stratejisi geliştirmeme vakit ayırabilmeme olanak tanıyor. GetResponse'yi kullanmaya başladığımdan bu yana, e-postalarımın tıklatılma oranı %230 arttı ve bu da satışlarımı doğrudan etkiledi."
Konsti
 • Konsti

 • www.coachdrague.com
"Değerli GetResponse Ekibi, size minnettar olduğumu belirtmek için bu e-postayı yazıyorum. İnternet pazarlaması alanında 4 yıllık deneyime sahibim. Farklı çevrimiçi hizmetlerde çok para harcadım. Evet, GetResponse! Hizmetiniz beni gerçekten çok mutlu etti! İşte nedeni. GetResponse çok kolay kullanılıyor. Sezgisel, basit ve çok ETKİLİ. Çoğu zaman yeni bir şeyler denerken bir öğrenme eğrisi olur. Ama sizinle... İstediğimi yapmaya hemen başlayabiliyorum. Eğer yeni bir şeyleri öğrenmem gerekirse zengin öğretici kütüphanesine bakıyorum. Başka sorularım olursa müşteri hizmetleriniz bana hemen yardımcı oluyor. Etkili ile neyi kastettiğimle ilgili bir örnek vereyim. Bir bülten yazıyorum ve yazma işi tamamlandıktan 60 saniye sonra bülten hedeflemiş olduğum bölüme gönderilmiş (ya da gönderilmek üzere programlanmış) oluyor. İşte bu kadar çabuk ve kolay! Takip sistemi tam olarak bir pasif gelir sistemi. 4 ay için programlanmış bir takip dizisine sahibim. Bugün abone olursunuz. 4 ay boyunca takip eden içeriklerimi almaya devam edersiniz. Ve bu yalnızca bir başlangıçtır. Sisteminizin limitine ulaşana kadar kademeli olarak daha fazla takip içeriği eklerim. Sorun... Bunun bir sınırı olmaması! Bir yıl için programlanmış bir takip dizisine sahip olduğunuzda neler olabileceğini hayal edebiliyor musunuz? Peki ya 2 yıl? 3 yıl? 3 yıl için tatile çıkabilirsiniz ve bu süre içinde sisteminiz para basmaya devam eder! Gelişmiş bölümlendirme özelliği, açılma ve tıklanma oranlarımı önemli ölçüde arttırmamı sağlıyor. Bu oran bazen %50'ye varabiliyor! Bunun ne anlama geldiğini tahmin edin... %50 daha fazla trafik... %50 daha fazla dönüşüm... %50 daha fazla gelir! Müşteri hizmetlerinizin en iyilerden biri. Çok samimi, profesyonel, etkili ve en önemlisi... HIZLI! Sorunum hemen çözülemiyorsa 24 saatten daha kısa bir süre içinde çözüm sunuluyor. Ve çoğu durumda hemen halledilmiş oluyor. Stres yok... Dert yok... Yalnızca güven ve iç rahatlığı. Aynı zamanda bizi, müşterilerinizi dinliyorsunuz. Yeniliklerde bizden görüşlerimizi bildirmemizi istiyorsunuz. Kendimizi güvende hissetmemizi (dikkate alınıyor olmamızdan dolayı) ve daha da önemlisi gereksinimlerimizi ve isteklerimizi karşıladığından bu müşteri odaklı yenilik yaklaşımını çok seviyorum! Burada dürüst olalım. Bazı zayıf noktalarınız var. Kimin yok ki? Ama bu zayıf noktalar aynı zamanda önemsiz olanlar. Bunlar çok da önemli olmayan detaylar (eğer benim gibi bir sonuç odaklı pazarlamacıysanız bu ayrıntılar pek de fark yaratmaz). En iyi kısmı zayıf noktalarınızı biliyorsunuz, fikrimizi alıyorsunuz ve hemen onlarla ilgileniyorsunuz! Bunu geçmişte tekrar tekrar kanıtladınız. Kanıtlamaya devam ediyorsunuz. Gelişmeye devam ediyorsunuz! Beni heyecanlandırmaya devam ediyorsunuz! Özet olarak teknik ve insani bakış açısından siz sadece etkili değil aynı zamanda VERİMLİSİNİZ! AÇIK ARAYLA şu ana kadar yaşadığım en iyi çevrimiçi deneyimi sunuyorsunuz. Tüm GetResponse ekibine başarılar dilerim ve tekrar teşekkür ederim"
Peter King
 • Peter King

 • www.mediaserverreviews.com
"Kısa bir zaman önce http://mediaserverreviews.com adresindeki sitemde ücretsiz indirme yapılabilmesi amacıyla bir abone kaydı formu oluşturmak için GetResponse Web Formları'nı kullandım. Kullanımı çok kolaydı ve birkaç dakika içinde yeni formum kullanıma hazırdı. GetResponse'nin güçlü bir özelliği de Videolu Öğreticiler alanı. Bir işi nasıl yapacağımdan emin olamadığım nadir durumlarda oraya gidiyorum ve sorunumu çözüyorum. GetResponse, harika desteğe sahip kaliteli bir ürün. Aynı başarıyı devam ettirmenizi umuyorum."
Shen Li Lee
 • Shen-Li Lee

 • http://www.figur8.net
"GetResponse'de en beğendiğim özellik denemeniz için ücretsiz bir hesap sunmaları ve ödemeli abonelik başlamadan önce bir liste oluşturmanıza izin vermeleridir. Bu şekilde satın almadan önce deneyebiliyorsunuz.Çok sevdiğim diğer bir özellik ise, blog güncellemelerinizi bültenlerinize bağlayarak aboneleriniz için içerik eklemenize olanak tanıması. Bu şekilde yeni bir blog girişi olduğunda abonelerinize otomatik olarak haber verebiliyorsunuz."
Jules
 • Jules

 • http://www.moneyinayear.com
"GetResponse'yi yaklaşık bir yıldır kullanıyorum ve tüm bu süre boyunca harika bir hizmet aldım. Beni en çok etkileyen müşteri hizmetleri temsilcilerinden çok hızlı yanıt almak.Sorun ne olursa olsun hızla yanıt veriyorlar ve çözüm buluyorlar. Böylece www.moneyinayear.com adresindeki blogum çok daha iyi performans gösteriyor. GetResponse'yi tüm ciddi internet pazarlamacılarına öneririm."
Dave Alexander
 • Dave Alexander

 • http://www.justgofishin.net
"E-posta pazarlama için sağladığınız tüm harika çevrimiçi araçlar için teşekkür ederim! Yeni ürünler ve özelliklerde daha hızlı öğrenmeme yardımcı olan harika eğitim videoları ve canlı sohbet ile çok kolay kullanımlıdır. Bu, kendi çevrimiçi toplumlarını oluşturmaya odaklanmış tüm web siteleri için "olmazsa olmaz" bir özelliktir."
Marc Enfroy
 • Marc Enfroy

 • http://www.MarcEnfroy.com
"GetResponse, enstrümantal piyano müzik sevenlerin dikkatini çekmeme ve onlarla kolayca ve uygun maliyetlerle iletişim kurmama yardımcı oluyor.E-posta pazarlama sektöründeki tüm ana oyuncuları araştırmış biri olarak GetResponse'nin parasının karşılığını en iyi veren hizmet olduğunu güvenle söyleyebilirim."
Glenn H. Kipps
 • Glenn H. Kipps

 • http://www.validtravel.com
"GetResponse otomatik yanıtlayıcı hizmetini yıllardır kullanıyorum ve çok memnunum. Aynı zamanda kısa bir süre önce tanıtılan FB ve Twitter ile entegrasyonu da çok beğeniyorum.Bültenlerim daha fazla kişiye ulaşabiliyor ve FB'de ve Twitter'da yayımlanması sayesinde abone sayısı artıyor. GetResponse, zamanın gereklerini yakalamak için sürekli değişiyor. Asla başka bir otomatik yanıtlayıcı hizmetine geçmem. Bunun için gerçekten hiçbir neden yok."
Georgette Pann
 • Georgette Pann

 • http://www.thefitnessbootcamp.com
"GetResponse'yi yıllardır kullanıyorum. Kullanım kolaylığını ve yükseltmeleri çok seviyorum. Ama en önemlisi çok yüksek müşteri hizmetleri seviyesini beğeniyorum. Sorunların çözülmesinde ya da yalnızca müşterilere yardımcı olmada harikalar. Yüksek müşteri desteği seviyesi, daha önce denemiş olduğum tüm diğer hizmetlerden çok daha iyi ve harika GetResponse ürünlerini ve hizmetlerini mükemmel biçimde tamamlıyor!"
Scott Bradley
 • Scott Bradley

 • Rapid Results Marketing Group LLC
"GetResponse güvenebileceğimi bildiğim bir şirket. Harika destek sağlamanın yanı sıra gelişmiş ürünlerini kullanımını kolaylaştırarak çok daha fazlasını sunuyorlar."
Joyce Moore
 • Joyce Moore

 • Moore Than Fitness
"GetResponse Videolu E-posta Pazarlamasını seviyorum. Videolu e-postanın gücü sayesinde müşterilerimiz kendilerine hareket geçmeleri için sanki yüz yüze görüşme yapılmış gibi hissediyorlar.Dönüşüm oranlarımız 1 hafta içinde %200 arttı. Yapılan yatırımın karşılığını çok iyi veriyor. Aylık 18 $ harcıyorum ve videolu e-postalar sayesinde haftalık kampanya başına 300 $ kazanıyorum."
William Debauchez & Team
 • William Debauchez & Team

 • ILGSystem, 5 kıtada iLearning Global'ı temsil etmektedir
"Tekliflerimize ilgiyi korumak için videolu takip içerikleri ve yaklaşmakta olan etkinlikleri duyurmak için videolu e-posta bültenleri kullanıyoruz. Geleneksel e-postaya göre videolu e-postalardan %50 daha fazla doğrudan yanıt alıyorum! Kendim bir yazar olduğumdan sözcüklerin önemli olduğunu düşünüyorum ama birini abone ya da kayıt olmak için ikna etmede videodan daha etkili bir yol yok! GetResponse videolu e-posta yalnızca deneyimli pazarlamacılar için değil. Bunu herkes kullanabilir."
Maartin Strydom
 • Maartin Strydom

 • http://www.vitalwebtools.com
"Sunulan desteğin seviyesi ve samimiyetine hayran kaldım. Bunun, harika sonuçlar elde etmemi sağlayacak uzun vadeli bir iş ilişkisi olacağını görebiliyorum."
Angela Perin
 • Angela Perin

 • http://www.safetan.com.au
"Müşteri hizmetleriniz mükemmel ve çok yardımcı - teşekkürler. GetResponse'yi kullanmaya başladığımdan beri birkaç sorum oldu ve her zaman tam zamanında, nazik ve bilgilendirici yanıtlar aldım."Aynı başarıyı devam ettirmenizi umuyorum!"
Bill Enross
 • Bill Enross

 • http://www.BillEnross.com
"GetResponse PRO'nun sınırsız olanakları ve esnekliğinden elde ettiğim avantajlar ve gelirimi arttırmamı sağlamanın yanı sıra PowerLeadsCampaigns kullanarak ilgili olası müşterilerle listelerimi genişletmeme olanak tanıdı. E-posta ve telefonla verilen Kişisel, Profesyonel destek seviyesi her fiyattan benzersizdir."
Helaine Iris
 • Helaine Iris

 • http://www.pathofpurpose.com
"Yeni bir GetResponse kullanıcısıyım. Online bültenimi ve posta listesi olası müşterilerimi otomatik hale getirmek amacıyla uygun bir hizmet bulmak için fiyat ve özellik ile ilgili araştırmalar yaptım. GetResponse'de bulduklarımdan çok memnunum. Aynı zamanda otomatik yanıtlayıcılar dünyasında yeni biri olarak GetResponse'deki müşteri destek ekibi, işimi yaparken karşılaştığım sorunlarda çok yardımcı ve cömert. GetResponse kolay ve çok iyi çalışıyor. Artık en iyi yaptığım şeye odaklanmak için vaktim var. GetResponse'yi içten öneriyorum."
Bill Lampton
 • Bill Lampton

 • http://www.ChampionshipCommunication.com
"Birden fazla durumda müşteri hizmetleri uzmanlarınızdan telefonla yardım aldım. Her seferinde nezaket, ilgili ve sabır gösterdiler. Bana gerçekten yardımcı olmak istediklerini hissettim. Daha da önemlisi bu fırsatı bana sistemi daha iyi tanıtmak için kullandıklar. Web Siteme baktığınızda Müşteri Hizmetleri ile ilgili konularla ilgilendiğimi göreceksiniz. Müşteri hizmetleriniz bir sonraki sunumumda, hatta bültenimde kullanacağım birçok olumlu örnek verdi. En baştan bu yana ürününüzden çok memnun kaldım. Gereksinim duyduğumda bu tür bir hizmet almak çok keyifli. GetResponse'yi arkadaşlarıma önereceğimden emin olabilirsiniz."

E-posta pazarlamasını bir üst seviyeye taşımaya hazır mısınız?

Ücretsiz dene