“Teknoloji meraklılarından oluşan çok uluslu bir ekibiz. Aramızda yaratıcı kalan ve yeni bilgi ve deneyimlere açık olan pek çok alanda uzman bulabilirsiniz. Bu nedenle 20 yıldan fazla süredir tüm dünyada pazarları fethetme konusunda başarılı olmaya devam ediyoruz.” Simon Grabowski, CEO

GetResponse hakkında

Ekibimiz

Biz kimiz

GetResponse, 183 ülkede 350.000'den fazla işletmenin güvendiği hepsi bir arada çevrimiçi pazarlama platformudur. 27 dilde ve 300'den fazla tutkulu uzmanıyla Polonya, ABD, Kanada, Malezya ve Rusya'da çalışarak ihtiyaçlarınızı biliriz ve sizin dilinizde konuşuruz.

GetResponse, 20 yıldır büyümeleri için ihtiyaç duydukları güçlü çevrimiçi pazarlama araçlarını kullanarak girişimleri güçlendirmektedir.

Ekiple tanışın
Ne yaparız

Ne yaparız

Bir dizi eksiksiz basit ama güçlü, küçük ve büyük şirketler için ölçülü ve özelleştirilmiş çözüm sunarız. Araçlarımız, pazarlama ROI'sini geliştiren verimli, yüksek etkili kampanyalar uygulamak isteyen kuruluşlar için tasarlanmıştır.

GetResponse çevrimiçi pazarlama platformu, girişimcilerin hedefli kişi listeleri oluşturmalarına, yüksek etkili bültenler göndermelerine ve kampanyaları takip etmelerine yardımcı olur. Pazarlama otomasyonu, web seminerleri, uyumlu e-posta tasarımı, yüzlerce kullanıma hazır e-posta şablonu, landing page oluşturucu ve faydalı istatistiksel analiz aracı sunar.

Ürünlerimiz
Temel değerlerimiz

Neden farklıyız

Bir dizi tek platformda entegre çevrimiçi pazarlama aracı sunarız. Özelliklerimiz e‑posta pazarlama, pazarlama otomasyonu, landing page'ler ve web seminerleri.

Sektörde %99'un üzerinde en yüksek teslimat oranıyla tutarlı bir teslimat oranı elde ederek spam içermeyen bir çözüm olmaktan gurur duyuyoruz.

Özel uzman ekibimiz e-posta ve 7/24 sohbet ile beş yıldızlı müşteri desteği sunmaktadır.

Şirket geçmişi

Üst yönetim

Simon GrabowskiCEO
Simon Grabowski
CEO
Daniel BrzezińskiUygulayıcı Genel Müdür
Daniel Brzeziński
Uygulayıcı Genel Müdür
Ola GrabowskaMüşteri Başarısı Müdürü
Ola Grabowska
Müşteri Başarısı Müdürü
Tomasz Świacko-Świackewicz Baş Teknoloji Müdürü
Tomasz Świacko-Świackewicz
Baş Teknoloji Müdürü
Marta Zabłocka-PetersonMali İşler Müdürü
Marta Zabłocka-Peterson
Mali İşler Müdürü
Maciej Ossowski GetResponse MAX Direktörü
Maciej Ossowski
GetResponse MAX Direktörü

Bize güvendiler

GetResponse'ta başarılımız, ağırlıklı olarak ortaklarımızın memnuniyetine dayanmaktadır.
E-posta pazarlama platformu müşterilerimiz dünyanın en tanınmış kuruluşlarını ve markalarını içermektedir.

Contact us